Emisja - problem z wykonaniem misji

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Emisja - problem z wykonaniem misji

Postprzez Ravir w 12 Gru 2009, 10:02

Jestem w trakcie wykonywanie misji dla Naukowców. Chodzi o ochronę Stalkerów dokonujących pomiarów dwóch anomalii. Poszedłem spać - do godziny 5 rano - dostałem komunikat, że niedawno ( o 5:13 ) była Emisja, udałem się do Bazy Baukowców i tu pierwszt problem - Stalker był JEDEN - jak grałem poprzedni raz zawsze było ich dwóch - pomiary na bgnach są dokonywane bez kłopotu - przenosimy się do drugiej lokacji (tej z Zombi) karabin snajperski rządzi - tyle, że pod koniec dostaję informację o Emisji. Jak bym nie kombinował NIE mogę ukończyć misji. Jak zostanę to ginę od emisji (niby mam egzoszkielet ale nie pomaga) - jak tuż przed emisją się schowam to i tak dostaję komunikat, że misja NIE udana - podejżewam, że Stalker ginie.
Mam pytanie Jak często i KIEDY występują emisje - i czemu mam tylko jednego Stalkera zamiast dwóch ?
Ravir
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 09 Gru 2009, 19:46
Ostatnio był: 12 Gru 2009, 11:05
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Emisja - problem z wykonaniem misji

Postprzez graf_art w 12 Gru 2009, 10:34

Stalkerów będzie tylu, ilu wróciło z Tobą z wyprawy po psi-artefakt (pierwsza misja dla naukowców). Komunikat o tym, że w Zonie doszło do emisji mówi tylko o zaistnieniu takiego faktu, nie podaje godziny więc nie wiesz jak dawno miała miejsce. Emisje są przypadkowe w pewnych ramach czasowych i raczej walka z zegarkiem w ręku nie wchodzi w grę, po prostu zawsze musisz liczyć się z możliwością ich wystąpienia. Co do questa - zrób jedną część, wróć do bunkra, pochodź po Zonie, zdrzemnij się a potem weź się za drugą.
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5

Re: Emisja - problem z wykonaniem misji

Postprzez monika111 w 12 Gru 2009, 11:34

Można zastosować lek który pozwala przeżyć emisję na otwartym terenie.
monika111
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 29 Lis 2009, 17:22
Ostatnio była: 23 Sty 2016, 00:13
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Emisja - problem z wykonaniem misji

Postprzez NeptunPrime w 12 Gru 2009, 13:22

Heh nie słyszałem o takim czyms, powiedz co to za grzybki co ratuja przed emisja na otwartym terenie?? :o
Awatar użytkownika
NeptunPrime
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 11 Gru 2009, 13:33
Ostatnio był: 19 Paź 2010, 10:55
Miejscowość: Bronów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Emisja - problem z wykonaniem misji

Postprzez Wujek Jar w 12 Gru 2009, 13:30

Lek nazywa się Antybiotyk. Efekt jest taki jakby chwilowo wyłączył się nasz mózg. Budzimy się po emisji...
"Aszot jest mendą!"
- Hej Aszot, daj no oprawę zamka
- 20 dolarów
- Ty kutwo...XD
Awatar użytkownika
Wujek Jar
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 07 Gru 2009, 03:28
Ostatnio był: 15 Cze 2010, 00:55
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Emisja - problem z wykonaniem misji

Postprzez djcycu w 12 Gru 2009, 14:19

Jesli chcesz wiecej stalkerow do tych misji to przejdz jeszcze raz to z psi artefaktem ale gdy wejdzie kontroler i twoi sojusznicy zaczna strzelac to:

sposob 1: zabij kontrolera i nie bacz na to ze twoi sojusznicy atakuja. po zabiciu kontrolera oni wyzdrowieja i wszyscy bezpiecznie powroca do bunkra jako twoi przyjaciele.

sposob 2: zabij wszystkich ktorzy zmienili sie w zombie. bedziesz mogl potem znalezc nowych pomocnikow a nimi moga byc np zolnierze powinnosci.

Do emisji jak kolega powyzej poradzil zastosuj Antybiotyk i to moze pomoze o ile A-Life nie jest zbyt dopracowane w tej kwestii :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Emisja - problem z wykonaniem misji

Postprzez Windmaker w 12 Gru 2009, 16:15

Uprzedzając pytanie jak zdobyć ten lek dodam, że w Zatonie jest jedna sztuka - jak kończymy misję spacerkiem po legowisku pijawek, w tunelu którym wychodzimy trzeba wrócić się do końca, gdzie na gruzach jest schowek z min. Antybiotykiem - pisze to, ponieważ o ile pamiętam to podczas tej misji jeszcze nie można kupić od naukowców antybiotyku.
"Stałem się śmiercią; niszczycielem światów" - Julius Robert Oppenheimer
"Wojna jest sztuką, ma więc swoich artystów i mistrzów"

>>> SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata <<<
Awatar użytkownika
Windmaker
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 16:26
Ostatnio był: 22 Maj 2019, 15:46
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Emisja - problem z wykonaniem misji

Postprzez mason23 w 12 Gru 2009, 19:15

no jest i druga sztuka w zatonie a jaskini gdzie hasa kontroler przed wejściem takie klimatyczne
:

"odejdź stąd człowieku puki możesz"
a co do kwestii tej emisji to u mnie było tak ze jak wystąpił komunikat o emisji to polazłem do schronu jest z tyłu jak tory kolejowe i po emisji wychodzę a koleś żyje i dalej z misją jadziem
mason23
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 05 Paź 2009, 17:58
Ostatnio był: 25 Lut 2021, 01:24
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Emisja - problem z wykonaniem misji

Postprzez kris1275 w 13 Gru 2009, 22:48

Jedna sztuka jest jak wyżej w poście,Dwie sztuki są w kanale do którego zeskakujemy jak znajdziemy gniazdo pijawek.Trzeba iść w przeciwną strone od wyjścia.Wyjście wychodzi na chyba Bagno gdzie leży helikopter w anomali kwasowej.
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: Emisja - problem z wykonaniem misji

Postprzez Lubomyr w 14 Gru 2009, 03:35

No patrzcie. Ja od Hermana ten lek kupiłem i o ile dobrze pamiętam to się chwalił, że to nowość i jeszcze nie przetestowana a tu widać, że po różnych zakamarkach pochowane. Pewnie starym zwyczajem radzieckiej nauki zmałpowali jakiś zachodni specyfik i pod własnym szyldem produkować chcą. Tam się nic od rewolucji nie zmieniło. :wink:
Każda broń dobra, z którą przeżyjesz kolejny dzień.
Lubomyr
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 10 Gru 2009, 00:27
Ostatnio był: 18 Sty 2017, 17:40
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: Emisja - problem z wykonaniem misji

Postprzez utak3r w 14 Gru 2009, 10:12

Leży również na półkach w X8, może stamtąd pochodzi? ;)
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości