Dotarcie do Prypeci.

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Dotarcie do Prypeci.

Postprzez Bartynsky w 07 Gru 2009, 23:05

Witacie Stalkerzy.

Żeby się lepiej gawędziło, proponuję walnąć po kozaku :wódka:

Dotarłem przed chwilą do Prypeci, wziąłem ze sobą dość dużo amunicji, apteczek i bandaży, ale tylko jedną broń (problem z wagą). Przeprawa przez tunel nie zajęła mi zbyt dużo czasu, a na przejście zmarnowałem może 10 bandaży i z 4 apteczki (a wziąłem po 30) - myślałem że będzie trudniej.

W bazie Wojskowych nie zauważyłem handlarza bronią, ani podróżnika, który mógłby mi pomóc w przeprawie do Janowa i uzupełnić inwentarz (mam tam z 30 artefaktów, wszystkie rodzaje broni, amunicję, kombinezony). Przygotowując się do podróży przez tunel, wiedziałem, że będę miał do czynienia z walką w zwarciu, dlatego wziąłem broń bez celownika z przybliżeniem, a w Prypeciach, gdzie walczy się na odległość potrzebuję Wintara.

Teraz mam misję, aby wywalić Monolit ze szpitala, no i tu zaczynają się schody, bo z taką lipną bronią będę się męczył, a nie bawił... Dlatego czy jest możliwość aby wrócić do poprzedniej mapy (nie cofając się tunelem)? Domyślam się, że muszę zrobić kilka misji dla Wojaków, aby dotrzeć do jakiejś bazy i tam się przygotować do walki, znaleźć podróżnika itd. - czy mam rację?

Dodam jeszcze od siebie, że w żadnego STALKER'a nie grało mi się tak dobrze jak w tego. Przez weekend zrobiłem wszystkie misje i fabuła wciągnęła mnie baaaardzo. Poziom trudności może nie jest wymagający (gram na tym środkowym), zagadki nie są trudne, ale mimo to, zabawa jest przednia. Jedyne to zaglądnąłem na forum na temat Oazy, bo nie chciało mi się chodzić po mapie i szukać. Nie natknąłem się na żadnego buga, ani raz nie wywaliło mnie do Windowsa. Jedynie to grafika się nie zmieniła, no ale i tak jest bardzo dobra.

Bywajcie.
Bogaty Klient.
Awatar użytkownika
Bartynsky
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 07 Gru 2009, 22:45
Ostatnio był: 18 Wrz 2011, 05:38
Miejscowość: Krosno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Dotarcie do Prypeci.

Postprzez graf_art w 07 Gru 2009, 23:09

Broni w bazie wojskowych nie kupisz, za to za darmo naprawisz cały sprzęt który posiadasz. Musisz wykonać tę misję - po niej pojawi się przewodnik, który będzie mógł Cię przeprowadzić do Janowa.
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5

Re: Dotarcie do Prypeci.

Postprzez Bartynsky w 07 Gru 2009, 23:14

Dzięki Stalkerze, do zobaczenia w Zonie!
Bogaty Klient.
Awatar użytkownika
Bartynsky
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 07 Gru 2009, 22:45
Ostatnio był: 18 Wrz 2011, 05:38
Miejscowość: Krosno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt66 oraz 15 gości