Misja z UFO

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Misja z UFO

Postprzez kwasek8 w 03 Gru 2009, 21:24

WItam

Jeszcze przed premierą czytałem, że jest jakaś misja związana z UFO czy coś w tym rodzaju. Przeszedłem główną fabułę i chyba większość misji pobocznych i nic takiego nie znalazłem, może ktoś trafił na tą misje ?
kwasek8
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 13 Lis 2009, 01:54
Ostatnio był: 04 Lis 2019, 16:56
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: Misja z UFO

Postprzez serdel w 04 Gru 2009, 02:39

moze to jakas legenda miejska? :wink:
serdel
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 04 Gru 2009, 02:09
Ostatnio był: 09 Gru 2009, 21:02
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Misja z UFO

Postprzez majster w 04 Gru 2009, 03:14

Z UFO???
Może chodzi o misję z anomalią przestrzenną przy Cooling Tower, ewentualnie o misję z Oazą...
Marsjan w Zonie to ja raczej nie widziałem.
Awatar użytkownika
majster
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 03 Gru 2009, 19:02
Ostatnio był: 06 Gru 2009, 01:12
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Misja z UFO

Postprzez graf_art w 04 Gru 2009, 11:17

Nie ma żadnego UFO - jedyna wzmianka jest w Janowie, kiedy Stalkerzy rozmawiają o dziwnym zjawisku, którego nikt nie potrafi nijak zakwalifikować i podejrzewają że to może być UFO właśnie. W rzeczywistości, jak słusznie zauważył @majster - chodzi o anomalię w wieży chłodniczej.
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości