Bronie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Bronie

Postprzez stalkerek w 01 Gru 2009, 22:39

Witam. Mam takie małe pytanko. Otóż na oficjalnym anglojęzycznym forum stalkera przeczytałem, że ten facet na pierwszej planszy na statku na 3 piętrze może zrobić ulepszony UDP (albo USP) compact. Mi robi natomiast coś, co w grze nazywa się Alpine bodajże. Czy to jest ta sama broń? Ogólnie zależy mi na dobrym pistolecie, do którego mogę zamontować tłumik, bo lubię wykonywać zadania nocą:). Najlepiej do amunicji .45, ponieważ to są najmocniejsze naboje do pistoletu. Pytam bo już raz grałem zwykłym UDP i był to chyba najlepszy pistolet jaki znalazłem w grze. Przy tym odkryłem coś śmiesznego. Prosiłem tego gościa kilka razy o wykonanie/znalezienie dla mnie broni. Po 3 sztukach facet po prostu zniknął. Tak jakby to był limit.

Drugie pytanie jest odnośnie tej wielkiej snajperki SVD Dragunov. Czytałem też, że gdzieś można znaleźć odrazu zmodyfikowanego dragunova ktorego można jeszcze bardziej ulepszyć. Wie ktoś gdzie tego szukać? Bo ten wintar już mi się trochę znudził a Dragunov to snajperska kwintesencja (co z tego, że w grze jest średnio przydatny;p). Tak w ogóle natknął się już ktoś w internecie na pełen pzegląd broni dostępnych w grze?

No i mały offtop dotyczący jednej z misji pobocznych na 1 planszy. Znalazłem walizkę dla tego gościa, która była schowana w samochodzie niedaleko opuszczonej stacji benzynowej. On mnie potem oskarżył, że ukradłem mu broń. Potem powiedziałem o tym gościowi na 3 piętrze i on kazał mi go szukać. Znalazłem tych bandytów, oni mi zabrali w/w Alpine, więc ich wybiłem i odzyskałem broń(straciłem sporo kasy niestety;/). Wie ktoś, gdzie mogę szukać gościa który oskarżał o kradzież?
stalkerek
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 01 Gru 2009, 22:22
Ostatnio był: 02 Gru 2009, 03:55
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Bronie

Postprzez tomeckp w 02 Gru 2009, 11:08

Gość ze statku ma limit 3 do 4 broni z każdego rodzaju. jak chcesz świetnego Dragunowa to zamawiaj u niego snajperki az da Ci karabin o nazwie "Ryś" (słodka giwerka) z ciekawszych broni daje jeszcze "Przypływ" (ulepszony Wintar) 'Burza" czyli S-14 z mozliwością zamontowania lunetki i kalibrem 5,45. Fajny jest tez Karabinier czyli Spas 12 strzałowy.

Co do tego questu z zaporozcem to zajrzyj do tematu: Jakis tam quest ze snajperką
tomeckp
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 17 Lis 2009, 14:53
Ostatnio był: 13 Gru 2009, 13:26
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Bronie

Postprzez Gromitek w 02 Gru 2009, 15:19

Znalazłem ostatnio taką broń:

http://images35.fotosik.pl/88/9f380238c33a2838.jpg

Niby zwykła fora ale zwróćcie uwagę na jej wagę - można powiedzieć że jest unikalna pod względem wagi. Przez to że jest lżejsza jest też droższa od innych "normalnych"

Czy to bug czy wagi broni mogą się wachać ??

Waga broni moze byc rozna w zaleznosci od stanu broni + magazynek pelny/pusty... - caleb59
Gromitek
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 29 Lis 2009, 20:01
Ostatnio był: 28 Sty 2013, 20:26
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: Bronie

Postprzez graf_art w 02 Gru 2009, 15:23

Włóż/wyjmij magazynek.
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości