Modyfikacje

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Modyfikacje

Postprzez smok61 w 28 Paź 2009, 23:21

Aby biegać w egzoszkielecie trzeba zmienić wpisy w gamedata. Pobieramy z filefronta mod o nazwie Pripyat Mod i instalujemy. Wchodzimy w gamedata\contig\misc i outfit. Szukamy [exo_outfit] i linijki -sprint_allowed. Zmieniamy z false na true. Na modach do Stalkera- Cień Czarnobyla działało.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Reklamy Google

Re: Modyfikacje

Postprzez Bambosz107 w 29 Paź 2009, 00:04

A mi to działa bez modów... Egzo ulepszony na maksa, razem z ulepszeniami od jajogłowych (może po prostu miałeś 2 równoległe ulepszenia, bieganie i np. noktowizor, nie pamiętam już i wziąłeś nokto).
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt08 oraz 9 gości