Jupiter Plant

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Jupiter Plant

Postprzez rufin w 11 Paź 2009, 00:01

ten koleś co lubi chlać siedzi obok bazy stalkerów, "Midsummer" czy cuś jakoś tak. Tam jest taka wieża ;]
Awatar użytkownika
rufin
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 12 Lis 2005, 13:05
Ostatnio był: 21 Sie 2011, 02:50
Miejscowość: Rybnik
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Jupiter Plant

Postprzez lamborghini w 11 Paź 2009, 11:16

No jestem na wieży, ale nic mi nie mówi gostek, siedzi na stole dumny i tylko że zdrowie, że wita gości, ale nie mogę zostać, bełkot taki, mogę tylko powiedzieć mu "bye". :mad:
lamborghini
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 11 Paź 2008, 09:29
Ostatnio był: 09 Lis 2010, 15:33
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 1

Re: Jupiter Plant

Postprzez GunHead w 11 Paź 2009, 11:38

Szanuj kolego tego pijaczyne bo on razem z tobą i innymi kumplami będzie kosił snorki w podziemnym przejściu do Prypeci z tej swojej zabawki co u niego wisi na ścianie (PKM - jakoś nie mam pamięci do nazw broni). A wracając do sedna to wydaje mi się że trzeba najpierw chodzić i pytać kolesi o to czy pójdą z nami do Prypeci no i jeszcze trzeba mieć odpowiedni kombinezon (ten z taką bańką na głowie ;) ). Jeszcze jedno o ile dobrze pamiętam to poszedłem na wieże z gościem dla którego wcześniej musiałem odzyskać albo oddać kase i dać mu jeszcze na kombinezon bo jęczał że niema za co kupić a bez niego nie da się iść. Nie czytam dokładnie dialogów dlatego pisze jak pisze.

- - -
Teraz zauważyłem że koledzy opisali to lepiej w temacie tak do prypeci?

Jeszcze jeden double-post i ostrzeżenie leci. - xKoweKx
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Jupiter Plant

Postprzez dziura w 13 Paź 2009, 15:07

Kolego Berk- nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie jakie zadałeś, jeżeli znalazłeś te niebieskie papiery, to olej ten post. Jeżeli dopiero ich szukasz (są chyba w tym punkcie, który zaznaczony jest na Twojej mapce), to droga do nich zaczyna się zaraz za rozbitym helikopterem w kompleksie Jupiter.

Image

Pozdrawiam, może komuś się przyda.
Awatar użytkownika
dziura
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 14 Paź 2007, 12:30
Ostatnio był: 07 Sty 2020, 23:10
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Jupiter Plant

Postprzez Pryszczus w 14 Paź 2009, 20:58

Boze, boze ludzie co z wami sie dzieje... Uzywajcie mozgu, to naprawde nie boli !
Ja gre ukonczylem sam, bez zadnych pomocy, modow, cheatow itp. I ukonczenie gry bez niczyjej pomocy daje najwieksza satysfakcje, naprawde zastanowcie sie czasami troche dluzej, nie wiem przeanalizujcie sytuacje czy cos i sprobojcie sami to rozwiazac a nie zaraz na forum i spytac, to jest obraza dla gry moim zdaniem... Tak samo gry typu broken sword 2, 80 % ludzi nie potrafi ukonczyc bez wchodzenia na poradniki i kierowania sie za pomoca wskazowek 1 word ABOMINATION !
Co z tego, ze ukonczyles jak nie sam ? To tak samo jak bys na cheatach gre pokonal... :mad:
Awatar użytkownika
Pryszczus
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 12 Paź 2009, 13:25
Ostatnio był: 19 Lis 2009, 23:22
Miejscowość: Zywiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Jupiter Plant

Postprzez dziura w 14 Paź 2009, 23:52

Kontynuując offtopa, ktoś może mieć np. ciemny monitor i nie zauważy tego wejścia gdzieś tam w głębi pomieszczenia. Lub nie każdy jest taki zaj* jak Ty.
Awatar użytkownika
dziura
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 14 Paź 2007, 12:30
Ostatnio był: 07 Sty 2020, 23:10
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Jupiter Plant

Postprzez djcycu w 15 Paź 2009, 01:18

Oj za niedlugo do wysrania sie i podtarcia dupy trzeba bedzie pisac wam tutoriale :D ej ej ej... kiedys to ja netu nie mialem i gry takie jak Max Payne, Project IGI oraz Wolfenstein`a przechodzilem SAM! a te gry wymagaja nieco wyobrazni... Ten net was psuje... No ale zeby nie bylo OT to mowie:

ROZWIAZANIE:

Najpierw wykonaj wszystkie questy w tej lokacji odnosnie helikopterow. Potem bedziesz musial poszukac papierow w takiej starowni podobnej do dzwigu. To w takiej wielkiej hali wewnatrz zakladu JUPITER. Chwile po odebraniu dokumentow dowiesz sie ze musisz uruchomic wlaz i otworzyc przejscie do tunelu. Zatem zabierasz cztery literki na JANOV czyli ta stacje kolejowa pelna stalkerow i gadasz sobie z mechanikiem o tym. Potem gadasz z tym kolesiem z powinnosci ktory samotnie mieszka na tej wiezy (nie jestem pewien czy trzeba ale na wszelki wypadek zabierz wodke ze soba) Nastepnie popytaj kolegow czy by nie zechcieli przejsc sie z toba do prypeci. Jeden koles bedzie stal przy stoliku nie daleko glownych drzwi wejsciowych i chyba wykonasz z nim (albo dla niego) pewnego questa. Potem znajdziesz kolejnego kolege no a ostatni kompan czekal bedzie na ciebie w laboratorium takim jakie mieli naukowcy z nad Jantaru. To bedzie zolnierz ocalaly z katastrofy smiglowca. Pogadaj z nim on sie zgodzi ale bedziesz musial wykombinowac mu jakis kombinezon. Popytasz wiec o to naukowcow i w zamian za kombinezon bedziesz musial przyniesc zadka zmutowana rosline. Kiedy przyniesiesz ta roslinke dostaniesz kombinezon ktory oddasz temu zolnierzowi. Pozostanie ci tylko organizacja twojego kombinezonu. Twoj kombinezon musi byc kombinezonem naukowca lub moze to byc SEVA. Nie wazne jaki zalozysz wazne by byl to kombionezon naukowca. Kiedy wszystko bedzie gotowe pogadasz z gosciem na wiezy i pojdziecie otworzyc ten tunel. Dalej chyba mowic nie musze bo potem wszystko bedzie prowadzic za raczke :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Jupiter Plant

Postprzez dziura w 15 Paź 2009, 13:03

Nie popierasz, a tutka napisałeś jak wypracowanie maturalne :)
Awatar użytkownika
dziura
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 14 Paź 2007, 12:30
Ostatnio był: 07 Sty 2020, 23:10
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Jupiter Plant

Postprzez djcycu w 15 Paź 2009, 18:06

A no wiesz... :) trzeba robic praktyke bo to w koncu w tym roku zdawal bede maturke :) BTW poradzili sobie koledzy?
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 8 gości