Strielok

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Strielok

Postprzez Aduś w 14 Lip 2013, 13:05

Dlaczego w STALKER Czyste Niebo przy samym końcu zabijamy Strieloka tym karabinem energetycznym a w Zew Prypeci
Przychodzi na ostatnią misje
Jaki w tym sens !?

Za ten post Aduś otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Adam, djcycu, Voldi.
Aduś
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 13 Lip 2013, 20:04
Ostatnio był: 23 Lip 2013, 19:32
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: -3

Reklamy Google

Re: Strielok

Postprzez Adam w 14 Lip 2013, 13:21

Nie zabijamy Strełoka w Czystym Niebie. Oglądałeś w ogóle końcowy filmik? Zanim zdążymy ubić go za pomocą Gaussa, dochodzi o ogromnej emisji i wszyscy trafiają pod kontrolę Świadomości-Z...
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Strielok

Postprzez Voldi w 14 Lip 2013, 13:42

A gdzie jest zaznaczenie, że w temacie jest spoiler ja się pytam się :mad: Na to chyba jest paragraf.
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Strielok

Postprzez Dark Dante w 14 Lip 2013, 15:16

Może ja ci to jakoś wytłumacze, chociaż koparam i opada pod kolana a kolana do samej podłogi:

:

Gaussem niszczym tylko jego ochrone anypsioniczną a potem dochodzi do wielkiej emisji. Potem budzimy się gdzieś w Elektrowni i zaraz po tym znowu mdlejemy, Szrama(o ile to był on) pewnei już się poddał Świadomości. Striełok natomiast walczy najdłużej ze wszystkich, ale i on wkoncu się poddaje. Jest tam pełno stalkerów, Powinność, Wolność, Samotnicy, Czyste Niebo i wydaje mi si, że widziałem tam też żołdaków i bandziorów ale głowy nie dam. A po praniu Striełok został wcielony do Świadomości-Z ale potem jak już pewnie wiesz, następuje fatalna w skutkach pomyłka i nasz Naznaczpny ląduje w trupiarce z zlecieniem na samego siebie w PDA. Dlaczego piorun trafił w szoferkę, to już zostawiam tobie na przemyślenia.
Zona ma swoje tajemnica, Ty musisz je poznać.

Dark Dante
Wygnany z Zony

Posty: 180
Dołączenie: 29 Kwi 2013, 18:48
Ostatnio był: 28 Cze 2015, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 12

Re: Strielok

Postprzez Szczur w 14 Lip 2013, 17:53

Nie rozumiesz zakończenia? To znaczy, że pewnie pomijałeś wszystkie dialogi :facepalm:, albo problem z czytaniem ze zrozumieniem... Powyżej Dante dobrze wytłumaczył, chyba wystarczająco. Jeżeli fabuła się nie podoba, to zażalenia możesz mieć tylko do twórców gry. :)
Dobrej Zony!
Всегда из тени - крыса
:

Opowiadanie - praca zawieszona
Frakcja - dodatki!
Kawa / Στίχοι / Песни
Awatar użytkownika
Szczur
Stalker

Posty: 193
Dołączenie: 21 Cze 2013, 18:29
Ostatnio był: 12 Cze 2017, 23:33
Miejscowość: Kraków / Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 101


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 33 gości