X-ray 1.6 Engine nie odpowiada - pomocy !

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

X-ray 1.6 Engine nie odpowiada - pomocy !

Postprzez kowalgd w 05 Lip 2012, 01:05

Witam.
Mam taki problem , który wydaje się dość dziwny .Miałem zainstalowanego stalker zew prypeci , wszystko chodziło ok , do czasu kiedy coś mi nie strzeliło do głowy by wgrać moda :facepalm: "complete" zainstalowałem moda , działa ok , ale zauważyłem zmienioną grafikę w opcjach "zaawansowane" .Zmieniłem je i kazano mi zresetować grę , zrobiłem tak i bum..problem jak w tytule...czarny ekran nic się nie dzieję.Przeinstalowałem grę , usunąłem moda , usunąłem cały folder z grą i zainstalowałem ponownie , mimo zdziwienia ten sam błąd , macie jakieś pomysły .? Bardzo mi an tym zależy bo grałem teraz w dwie poprzednie części i było super a teraz chcę w 3 i lipa... :/

+ zainstalowałem najnowszego directxa wiec już sam nie wiem.. wątpię by były to sterowniki bo wcześniej chodziło , tego cracka też zmieniałem...gra oryginał nie dawno kupiona... :(
kowalgd
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 03 Lip 2012, 23:08
Ostatnio był: 12 Sie 2012, 00:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: X-ray 1.6 Engine nie odpowiada - pomocy !

Postprzez Cromm Cruac w 05 Lip 2012, 01:21

Po pierwsze przeczytaj regulamin (pkt 8) potem pomarańczową ramkę u góry strony.
Po drugie nie wspominaj słów na 'c' (regulamin pkt 12)
I wreszcie po trzecie spróbuj usunąć plik user.ltx bo to on odpowiada za ustawienia grafiki. Po usunięciu odpal grę. Stworzy sobie ona nowy user.ltx z defaultowymi ustawieniami.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive derex202.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: X-ray 1.6 Engine nie odpowiada - pomocy !

Postprzez kowalgd w 05 Lip 2012, 01:27

Tak jest !
Regulamin wykuty !
Twoja rada pomogła dziękuję :)
kowalgd
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 03 Lip 2012, 23:08
Ostatnio był: 12 Sie 2012, 00:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości