Problem z mutantami

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Problem z mutantami

Postprzez impulse_101 w 26 Maj 2011, 20:25

kubekpop napisał(a):Z tym modem to byłoby dobre, tylko nie wiem, czy dałoby radę tego mutanta zabić, bo w bazach na stalkerów broń nie działa.

na mutanty działa, sprawdzałem :P
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Reklamy Google

Re: Problem z mutantami

Postprzez Gomo55 w 26 Maj 2011, 20:37

jak widać z drzwiami coś nie tak było :D przez drzwi go rozstrzelałem :) teraz powiedzcie mi czy normalne jest to, że wokół wieży chłodniczej leży 8 ciał kontrolerów i czemu co jakiś czas go znajduję żywego pod drzewami itp.
Gomo55
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 25 Maj 2011, 21:07
Ostatnio był: 09 Sie 2014, 14:34
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Problem z mutantami

Postprzez impulse_101 w 26 Maj 2011, 21:00

Gomo55 napisał(a):jak widać z drzwiami coś nie tak było :D przez drzwi go rozstrzelałem :) teraz powiedzcie mi czy normalne jest to, że wokół wieży chłodniczej leży 8 ciał kontrolerów i czemu co jakiś czas go znajduję żywego pod drzewami itp.


Tak kontrolerzy wychodzą z tunelu. Z CoPem jest taka zabawna sprawa ze potrafi sobie upodobać jakiegoś mutka na mapce jupiter. Przy jednej instalce miałem "mode" na chimery, innym razem biegały krasnale (zawsze po dwa). Z tego co pamiętam przy tunelu często trafia się kontroler, być może jest to związane z misja w której on występuje.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Problem z mutantami

Postprzez Gomo55 w 26 Maj 2011, 21:10

impulse_101 napisał(a):
Gomo55 napisał(a):jak widać z drzwiami coś nie tak było :D przez drzwi go rozstrzelałem :) teraz powiedzcie mi czy normalne jest to, że wokół wieży chłodniczej leży 8 ciał kontrolerów i czemu co jakiś czas go znajduję żywego pod drzewami itp.


Tak kontrolerzy wychodzą z tunelu. Z CoPem jest taka zabawna sprawa ze potrafi sobie upodobać jakiegoś mutka na mapce jupiter. Przy jednej instalce miałem "mode" na chimery, innym razem biegały krasnale (zawsze po dwa). Z tego co pamiętam przy tunelu często trafia się kontroler, być może jest to związane z misja w której on występuje.


jeśli chodzi o misję od naukowców w tunelu, że trzeba zdobyć przerobiony izolator, to ją zrobiłem i zabiłem kontrolera.
Gomo55
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 25 Maj 2011, 21:07
Ostatnio był: 09 Sie 2014, 14:34
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Problem z mutantami

Postprzez Arto w 01 Cze 2011, 09:57

Mam dokładnie to samo z tymi kontrolerami :) Z moich obserwacji wynikło, że po zabiciu jednego spawn kolejnego jest natychmiastowy (respi się za kontenerem po prawej stronie tunelu). Jeśli chcecie na niego zapolować to trzymajcie się na dystans od tego miejsca i odciągajcie go jak najdalej.
Image
Awatar użytkownika
Arto
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 08 Maj 2010, 21:26
Ostatnio był: 06 Maj 2012, 13:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: Problem z mutantami

Postprzez Chevlier w 07 Gru 2011, 22:26

Odświeżę temat, gdyż również mam problem z mutantami.

Tuż po wyjściu ze Skadowsk' a (po emisji) natknąłem się na 3 dokazujące wesoło w zaroślach Snorki.
Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż z wraku razem ze mną wyszło z 7 stalkerów. Snorki zaczęły wyć i biegać wokoło nich nie atakując nikogo (stalkerzy także zdali się mieć egzystencję stworzeń w głębokim poważaniu). Oczywiści gdy ja się zbliżyłem to nastąpił atak na mą skromną osobę a gapie w postaci stalkerów nawet nie kiwneli palcem. Czy Wam tez to się zdarzało ? To jakiś bug ? (Grę mam oryginalną)
Normalnie ,zawsze zbliżenie się mutantów do jakichkolwiek NPC kończyło się dynamiczną alokacją ołowiu w cielskach interesantów a tutaj zero reakcji i jeszcze ja zostałem poszkodowany.
Chevlier
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 17 Lis 2010, 11:27
Ostatnio był: 01 Gru 2014, 16:18
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości