Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez Endriu92 w 28 Sie 2011, 20:43

Nie da się tego pogodzić, jest to kwestia wyboru jak już wyżej zostało ujęte.
Albo wóz albo przewóz wiec mysle ze eot :)
Image
Awatar użytkownika
Endriu92
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 27 Gru 2009, 13:57
Ostatnio był: 10 Lis 2021, 19:25
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez Yogi Killah w 30 Sie 2011, 12:24

To w takim razie jak on tego dokonał?--> http://www.youtube.com/watch?v=w0-3BwgK-EU
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika. Jeśli należysz do pozostałych 11% - wklej to do podpisu
Image Piszę poprawnie po polsku.
Image
Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.
Albert Einstein
Awatar użytkownika
Yogi Killah
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 25 Lip 2008, 18:06
Ostatnio był: 03 Paź 2014, 21:16
Miejscowość: Kielce i okolica/Zona
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez echelon w 30 Sie 2011, 23:15

Ja miałem dokładnie takie zakończenie. Niestety nie pamiętam dokładnie co komu dałem (wszystkie znajdowane PDA dałem Powinności, ale jakieś jedno dałem Sowie). Na pewno pomogłem Powinności odbić magazyn, później Wujkowi Jarowi pomogłem w Kopaczi, Flinta wydałem Wolności, ale potem PDA związane z historią założyciela Powinności dałem właśnie tej frakcji i ich też obsadziłem do ochrony bunkra i było to po tym jak wcześniej rozwaliłem najemników w fabryce Jupiter. Po tym wszystkim załatwiłem Włóczędze służbę w Powinności. Cała moja ekipa przeżyła przejście do Prypeci, a potem Wano i Sokołow przeżyli przy wspólnym zadaniu ubicia Monolitian w księgarni. No i zakończenie miałem dokładnie takie.
Dlatego - mimo druty, wieże i strażnice
Tam chcemy dotrzeć, gdzie nam dotrzeć zabroniono;
Bezużyteczne, śmieszne posiąść tajemnice
Byleby jeszcze raz gorączką tęsknot płonąć
Nim podmuch jakiś strzepnie chwiejne potylice
Awatar użytkownika
echelon
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Mar 2010, 21:28
Ostatnio był: 30 Kwi 2021, 12:38
Miejscowość: Stalowa Wola
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 41

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości