Respienie się ciał i ich znikanie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Respienie się ciał i ich znikanie

Postprzez StalkerCiastek w 08 Sie 2011, 18:13

Bronie nie znikają. Nigdy. Często robiłem tak, że będąc przeciążonym część ekwipunku wyrzucałem w bezpieczne miejsce i jeszcze długo tam leżał. No możliwe też, że jakiś Stalker przechodząc podniesie broń. Ja tak miałem z tym karabinem Strieloka ulepszonym na maksa.
Ciała z przedmiotami raczej znikają. Chyba, że zawierają przedmiot ważny dla misji. Jakieś PDA czy dokumenty. Wtedy leżą przeważnie dopóki tego nie zabierzemy.
Co do spawnu: kilku wojaków raczej nie zmieni "ekosystemu" Zony. Stalkerzy i tak kiepsko walczą z mutantami.
LOL

Za ten post StalkerCiastek otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Xen.
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Reklamy Google

Re: Respienie się ciał i ich znikanie

Postprzez Pijawol w 08 Sie 2011, 18:29

Ciała Stalkerów znikają ( no chyba, że to jakaś ważna postać np. Kastet leżący w Szewczence ). Znikanie ciał mutantów jest zabugowane - nigdy nie znikają.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Wczoraj, 19:26
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Respienie się ciał i ich znikanie

Postprzez Xen w 08 Sie 2011, 21:10

no cóż, przez te "zabugowane" ciała mutantów można sobie o GSC coś złego pomyśleć, heh mogli to poprawić patchu 1.6.02 no dobra dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 08 Sie 2024, 14:39
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

Re: Respienie się ciał i ich znikanie

Postprzez Gabriel w 09 Sie 2011, 10:02

Np. Drzazga to mi nigdy nie zniknął, chyba że powinien ale tego nie zrobił leżał cały czas rozłożony przy tej anomalii tak samo Stóg. Ciastek ma racje - jedyne co się może stać to broń zniknie ale będzie w grze bo jak klikniesz f to napis wyskakuje, a broni nie ma ale da się podnieść. u mnie od czasu do czasu tak się robi. i mutanty mi znikają na luzie, tylko ważne leżą jeszcze np. kontroler z tunelu gdzie się z Topolem szło. A inne znikają np. psy albo dziki.
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości