Problem z misją "Dziwne zjawisko"

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problem z misją "Dziwne zjawisko"

Postprzez Stalkier2020 w 08 Lip 2011, 19:02

Od początku:

Zrobiłem wspomnianą misją, dając ciała i oddając artefakt ziomkowi. W międzyczasie zrobiłem zapis gry, dokładnie to po oddaniu artefaktu złodziejowi, a przed pojawieniem się na tej krypie. Potem wpadłem do Brody, gadka, no lipa, trudno, stało się. Potem zaangażowałem się w misję "Zdecyduj co zrobić", ale zmieniłem zdanie i stwierdziłem, że nie chce jej mieć nawet w PDA, nie chciałem brać w tym udziału. Załadowałem save wykonany w we wspomnianym wcześniej momencie i kiedy podchodzę do Brody, to w ogóle nie ma tematu misji, tak więc nie mogę jej ostatecznie pozbyć się z PDA.

Any ideas? :)
Awatar użytkownika
Stalkier2020
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 15 Cze 2009, 22:22
Ostatnio był: 09 Lip 2011, 11:23
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z misją "Dziwne zjawisko"

Postprzez djcycu w 08 Lip 2011, 19:09

Napisz po polsku... Oddaj artefakt i biegnij za tym kolesiem wtedy strzał w plecy i po problemie. Sprawa zostanie gładko rozwiązana. Sam cię chce orżnąć to co nie zabijesz go? Poza tym była solucja której nikt nie chce czytać...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Problem z misją "Dziwne zjawisko"

Postprzez Stalkier2020 w 09 Lip 2011, 01:41

Akurat solucję czytałem zanim jeszcze napisałem tego posta i to nie w tym problem.

Problem leży w tym, iż save został wykonany w momencie kiedy już oddałem artefakt temu kolesiowi i on pobiegł na tę łódź. Po załadowaniu gry już go nie widać, nawet jeśli próbuję jak najszybciej się dostać do celu. Po wejściu na pokład nie odbywa się też scena przekazania artefaktu Brodzie i nie ma nawet opcji wspomnienia o artefakcie, a quest widnieje wciąż w PDA i na mapie.

Czy jest z tego jakiekolwiek wyjście?

Uwagi moderatora:

Nie cytuj ostatniej wypowiedzi. - Wheeljack
Awatar użytkownika
Stalkier2020
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 15 Cze 2009, 22:22
Ostatnio był: 09 Lip 2011, 11:23
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości