Cele misji nie znikają?...

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Cele misji nie znikają?...

Postprzez Drago w 12 Cze 2011, 22:00

Witam,
Szukałem takiego lub podobnego tematu na wyszukiwarce lecz nie znalazłem, jeśli jednak jest taki to mnie oświećcie...

Ostatnio gdy robię jakąś misję to ostateczny 'wskaźnik' tej misji (wskaźnik gdzie mam iść, co zrobić itp.) nie znika i zostaje na mapie przez całą grę, MAM pewność że te misję robię do końca.

Mam grę S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci Full PL razem z "Call of Pripyat Complete mod" i jakoś dotąd nie maiłem problemu lecz zaczął się na długo po tym (już kilka misji robiłem z tym modem i wszystko działało) jak zainstalowałem ten mod.

Help!
Z Poważaniem,
-Drago.

Drago
Wygnany z Zony

Posty: 2
Dołączenie: 12 Cze 2011, 21:52
Ostatnio był: 15 Cze 2011, 17:55
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Cele misji nie znikają?...

Postprzez Realkriss w 13 Cze 2011, 08:58

Niestety, mnie się robiło tak samo, nie mam innego pomysłu jak pamiętać, które misje się już zrobiło i ignorować te wskaźniki.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 21 Gru 2023, 22:34
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Cele misji nie znikają?...

Postprzez djcycu w 13 Cze 2011, 09:38

To zostało od samego SoC'a :) Taki urok silnika gry ale nie masz się czym martwić. Zadanie jest prawidłowo zakończone więc nie ma powodów do obaw.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Cele misji nie znikają?...

Postprzez Drago w 14 Cze 2011, 18:17

Okej...

Dzięki!
A już myślałem że nigdy tej gry nie przejdę...

Drago
Wygnany z Zony

Posty: 2
Dołączenie: 12 Cze 2011, 21:52
Ostatnio był: 15 Cze 2011, 17:55
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości