[PYTANIE] Misja "Ocaleni z monolitu"/"Oddział do Prypeci"

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

[PYTANIE] Misja "Ocaleni z monolitu"/"Oddział do Prypeci"

Postprzez kubekpop w 04 Maj 2011, 18:57

Witam. Mam problem z w/w misją. Postanowiłem grać jako przyjaciel powinności - oddałem PDA handlarza ( tego od magazynów ), PDA założyciela Powinności, poprosiłem ich o ochronę bunkra naukowców, powiedziałem im o Flincie. Nie mam dalej osiągnięcia "Przyjaciel Powinności", ale czytałem, że to dla tego, że w złej kolejności wykonałem zadanie z Flintem. W tym temacie http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f ... 7&start=12 jest też informacja ( nie wiem, czy prawdziwa ), że Włóczęga będzie mógł dołączyć do zespołu także bez tego osiągnięcia. Teraz zbieram oddział do Prypeci, i dalej Szluga nie chce przyjąć tych z monolitu. Co mam zrobić? Nie mogłem znaleźć o tym informacji ( a może coś źle zrozumiałem... ). Nie wiem, czy to robi różnicę, ale mam patcha 1.6.01.
Awatar użytkownika
kubekpop
Przewodnik

Posty: 956
Dołączenie: 05 Sty 2011, 20:56
Ostatnio był: 05 Lut 2020, 11:37
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 160

Reklamy Google

Re: [PYTANIE] Misja "Ocaleni z monolitu"/"Oddział do Prypeci

Postprzez Krzysu_Pl w 04 Maj 2011, 19:39

Podpowiedz dla Cb, jednocześnie spoiler:
:

Wykonałeś zadanie od Sowy, polegające na przyniesieniu 3 detektorów Wieles, do bunkra naukowców? Dzięki niemu będziesz miał detektor Swarog. Gdy już go zdobędziesz, idziesz do wieży chlodniczej, i wychwytujesz sygnal o ratunku powinnosci. Sprawdzasz detektorem balkon nad taką stalową kratą, wylatuja zwloki powinnosciowcow, jeden z nich ma PDA, dajesz je przywódcy powinnosci.
Jak o czyms zapomnialem to sorry :).


EDIT: Rozumiem że nie możesz spatchować?
Pograj trochę, łaź za żołnierzami powinności, może będiesz mógł.
Ew poszukam tobie jakegoś fixa na to.
Ostatnio edytowany przez Krzysu_Pl, 04 Maj 2011, 19:55, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post Krzysu_Pl otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kubekpop.
Awatar użytkownika
Krzysu_Pl
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 05 Maj 2010, 19:23
Ostatnio był: 24 Kwi 2022, 21:40
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 81

Re: [PYTANIE] Misja "Ocaleni z monolitu"/"Oddział do Prypeci

Postprzez kubekpop w 04 Maj 2011, 19:47

No właśnie to PDA już mu dałem. Może to jakiś bug w tej wersji. Bo jak wcześniej przechodziłem na 1.6.02 to poszło łatwo.
[EDIT]Mogę spatchować i właśnie pobieram patcha. Po prostu nie sądziłem, że ma on wpływ na rozgrywkę ( aż taki ).
Awatar użytkownika
kubekpop
Przewodnik

Posty: 956
Dołączenie: 05 Sty 2011, 20:56
Ostatnio był: 05 Lut 2020, 11:37
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 160

Re: [PYTANIE] Misja "Ocaleni z monolitu"/"Oddział do Prypeci

Postprzez kis104 w 04 Maj 2011, 20:23

Szczerze to tez tak mialem. Po pierwszym przejsciu gry mialem wszystkich, aczkolwiek przyjaciela neutralnych, ale wloczege dalem do powinnosci. Nie potrzeba przyjaciela. Mi jakos tak wpadlop. Ale to tak jest ze jak chcesz cos zrobic to nie mozesz, ale czesciej ci wychodzi gdy tego nie planujesz :P Its Pure Life :D
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 12 Paź 2020, 11:22
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 6 gości