Misja z 4 i 5 heli.

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Misja z 4 i 5 heli.

Postprzez Początkujący w 18 Kwi 2011, 21:49

Witam mam za zadanie odnaleźć przyczynę bodajże spalenia jakichś elektronów w 4 i (chyba) 5 helikopterze dostałem tę misje po zbadaniu wraku w Jupiterze ... jak mam tego dokonać ? Jakby co jestem teraz we Prypeci mogę później zrobić to zadanie czy wykonuje się je dopiero w Mieście ? A także Jak to jest z tymi artefaktami one same po jakimś czasie się "zrespiają" na starych miejscach ?? I jak wykonać zadanie z dopadnięciem Flinta (czy jakoś tak) z Janowa ?? pliss o pomoc :)
Ostatnio edytowany przez Początkujący, 18 Kwi 2011, 21:53, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Początkujący
Stalker

Posty: 63
Dołączenie: 29 Maj 2010, 23:02
Ostatnio był: 04 Mar 2012, 12:35
Miejscowość: Rzeszów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Misja z 4 i 5 heli.

Postprzez caleb59 w 18 Kwi 2011, 21:52

Solucja: http://stalker.pl/solucja-zew-prypeci/
Po wykonaniu pierwszego questa ze zdobyciem Gaussa pojawi się przewodnik Garri, który będzie mógł odpłatnie zabrać Cię z Prypeci do Janowa, a stamtąd w razie czego trafisz do Zatonu gadając z innym przewodnikiem przy stoliku barowym...
Trochę nie rozumiem pytania związanego z "elektoronami"... :P Jeśli chodzi o zbadanie przyczyn spalenia elektroniki w śmigłowcach to zadanie rozwiąże się samo z siebie w późniejszym etapie gry gdy już będziesz mógł korzystać z Gaussa...
Artefakty respawnują się po blowoucie...
Nt. Flinta (Sroki) - BYŁO: viewtopic.php?f=73&t=12183
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 29 Wrz 2024, 23:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: Misja z 4 i 5 heli.

Postprzez kolokolo98 w 20 Kwi 2011, 21:14

Co do zbadania przyczyny, nie musisz nic robić - samo później się rozwiąże.
Co do zdemaskowania Flinta to idź do Kamieniołomów i pogadaj z leżącym Drzazgą - dalej pójdzie jak po maśle.
EDIT:odpowiedź była, ale nieopisywała dokładnie o Flincie, dopiero później kolega wyżej edytował kiedy ja nie wiedziałem o tym...

Uwagi moderatora:

i po co ten post? Skoro odpowiedź już była
Image
"Today I didn't even have to use my AK
I gotta say it was a good day"
Awatar użytkownika
kolokolo98
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 08 Mar 2011, 18:34
Ostatnio był: 22 Kwi 2018, 18:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości