Psy w zatonie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Psy w zatonie

Postprzez 1920razor w 23 Sty 2011, 00:14

Wentix napisał(a):A a pro po tych wszystkich mutaków w Zonie czy niby olbrzyma da się znaleźć gdzieś indziej niż tylko w Laboratorium ds. działka Gaussa :?:


Hah! W Zew Prypeci grałem 4 razy, i zawsze (!) w okolicy stacji Janów kręciły mi się nibyolbrzymy :D
Na pewno je znajdziesz :)
Image

1920razor
Wygnany z Zony

Posty: 197
Dołączenie: 14 Sty 2010, 20:58
Ostatnio był: 27 Cze 2015, 14:35
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Reklamy Google

Re: Psy w zatonie

Postprzez Wesker w 23 Sty 2011, 00:22

Radzę najpierw zdobyć osiągnięcie ,,Łowca mutantów'' (tak to leciało?), po nim lubią się pojawiać co ciekawsze okazy. Kury (nibyolbrzyma) jeszcze nie spotkałem ,,luzem'', ale kopacza, owszem- i do tego dwie chimerki, hasające przy betonowej wannie. Co zaś się tyczy kontrolerów... ich nie trzeba szukać, oni sami przyjdą- w Janowie występują dosłownie w ilościach hurtowych. Niegdyś to była elita, a teraz... nie wiem, albo zaczęli się rozmnażać bezpłciowo, albo ,,Operacja Backstab'' SaS Troopa okazała się proroctwem i do elektrowni zacumowali Amerykanie, a teraz produkują kontrolerów masowo.

Jeśli jednak uważasz, że łeb kontrolera jest godny twej amunicji, polecam Ci nocne łowy na wieży w cementowni. Pewnej pięknej, mdłej, burej nocy wyszedłem tam, by ze szczytu zapolować z Ryszardem na bagienne pijawki i odwiedziło mnie wtedy łącznie siedmiu kontrolerów. Że o zombi nie wspomnę. Tu miło zapamiętałem pomoc Flinta, który jednemu niemal wsadził lufę w oko i wpakował z pół magazynka.
Awatar użytkownika
Wesker
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 16 Sty 2009, 14:17
Ostatnio był: 06 Lis 2022, 20:15
Miejscowość: Tam, gdzie wrony zawracają
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

Re: Psy w zatonie

Postprzez stpauli w 23 Sty 2011, 00:32

Wentix napisał(a):A a pro po tych wszystkich mutaków w Zonie czy niby olbrzyma da się znaleźć gdzieś indziej niż tylko w Laboratorium ds. działka Gaussa


Da się, ja nibyolbrzyma spotykałem schodzącego w strone janowa (bazy) od strony gospodarstwa gdzie trzeba było bandycie grozić dobrą bronią przy spłacie długu Wano.
NIE CHCĘ ABY MOJA GĘBA
BYŁA KOJARZONA Z LUDŹMI
KTÓRYCH POTĘPIAM !
Awatar użytkownika
stpauli
Stalker

Posty: 197
Dołączenie: 18 Paź 2009, 13:11
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 24

Re: Psy w zatonie

Postprzez Floper Szczur w 23 Sty 2011, 09:16

Mi kiedyś zombi wbiły się do Janowa;) A co do nibyolbrzyma to spawn jest losowy i wszędzie można go spotkać ale najczęściej bo zabiciu tego pod żelaznym lasem i po zabiciu chimery co zabiła Lisa.
:

Tylko Monolit może was uratować.
Awatar użytkownika
Floper Szczur
Stalker

Posty: 82
Dołączenie: 01 Lip 2010, 02:08
Ostatnio był: 07 Sty 2013, 06:35
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 19

Re: Psy w zatonie

Postprzez Major_Buraczany w 23 Sty 2011, 10:49

Poproszę warna dla każdego tutaj, ponieważ wszyscy powinni to napisać TU: viewtopic.php?f=97&p=126766#p126766
Awatar użytkownika
Major_Buraczany
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 05 Paź 2010, 07:23
Ostatnio był: 27 Kwi 2014, 13:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 10

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 14 gości