Mega problem.

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Mega problem.

Postprzez patryk16169 w 15 Sty 2011, 14:58

witam was,jestem nowy na forum wiec postaram się wam opisać to w krótszej wersji,otóż raz miałem pomysł żeby ustawić wszystkie wymagania na Maximum,w stalkerze cler sky,gdy ponownie chciałem uruchomić wyskoczył mi błąd,lecz sam błąd jest mało ważny,ponieważ teraz nawet nie mogę wejść do gry i zmienić tych ustawień :( wie ktoś czy morze jakiś plik odpowiada za ustawienia w grze ?
patryk16169
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 15 Sty 2011, 14:53
Ostatnio był: 09 Lis 2012, 14:54
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Mega problem.

Postprzez Cienias w 15 Sty 2011, 15:05

Musisz znaleźć plik "user.ltx". Ścieżka do niego jest zależna od systemu operacyjnego, ale powinna wyglądać mniej więcej tak - C:/użytkownicy/publiczny/dokumenty/STALKER-STCS

Zrób kopię tego pliku np. na pulpicie, po czym wywal go z folderu "STALKER-STCS" i spróbuj odpalić grę.

Mam nadzieję, że to pomoże.

PS - Witam na forum. ;)

Za ten post Cienias otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive patryk16169.
Awatar użytkownika
Cienias
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 31 Gru 2010, 21:18
Ostatnio był: 18 Cze 2020, 17:38
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 25

Re: Mega problem.

Postprzez patryk16169 w 15 Sty 2011, 15:09

hmm,ja mam xp-eka,więc gdzie może to być,bo nie mogę znaleźć :(

ok,wszytko działa dzięki.masz :wódka:
patryk16169
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 15 Sty 2011, 14:53
Ostatnio był: 09 Lis 2012, 14:54
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości