Zew Prypeci i Benchmark

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Zew Prypeci i Benchmark

Postprzez Gen Woronin w 14 Sty 2011, 15:15

Witam
Mam pytanie do was Pobrałem Benchmark`a z tej strony bo nie byłem pewien czy mi będzie chodzić Zew Prypeci
Gdy go pobrałem zrobiłem test na minimum a oto wynik testu: http://img843.imageshack.us/i/zdj33.png/
Mam nadzieje że ktoś mi pomoże i doradzi czy coś podkręcić
Mój sprzęt to:
Procesor:AMD Sepron 2600+
Ramy:1Gb DDR1
Grafika:Nvidia GE-force 6600 PCI-e
Za pomoc :wódka: oraz postaram się kiedyś to wynagrodzić
Proszę o odpowiedź w temacie lub na PW
Zabójcze anomalie, niebezpieczne mutanty,anarchiści i bandyci nic nie powstrzyma tryumfalnego marszu "Powinności" na ratunek planecie.
Świat obawia się rozrostu Zony dołącz do "Powinności" i uratuj niewinnych
Awatar użytkownika
Gen Woronin
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 07 Sty 2011, 20:00
Ostatnio był: 24 Sty 2011, 19:33
Miejscowość: Strefa zamknięta
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Zew Prypeci i Benchmark

Postprzez caleb59 w 14 Sty 2011, 15:24

To ja Ci powiem tyle: 800x600, oświetlenie statyczne, reszta minimum i też będziesz miał upierdliwe ścinki a gra będzie wyglądać jak wyblakłe g*wno - pora na modernizację PC nie sądzisz? Niby ja mam Kalkulator ale Ty to już w ogóle respekt, że w ogóle masz nadzieje na płynną grę...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |

Za ten post caleb59 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gen Woronin.
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2690
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 14:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Zew Prypeci i Benchmark

Postprzez Gen Woronin w 14 Sty 2011, 15:33

caleb59 napisał(a):To ja Ci powiem tyle: 800x600, oświetlenie statyczne, reszta minimum i też będziesz miał upierdliwe ścinki a gra będzie wyglądać jak wyblakłe g*wno - pora na modernizację PC nie sądzisz? Niby ja mam Kalkulator ale Ty to już w ogóle respekt, że w ogóle masz nadzieje na płynną grę...

Wprawdzie masz rację a co do kompa to zmieniam w kwietniu może jak se pożyczę 9800gt galaxy to wtedy pochodzi :P
Albo poeksperymentuje na czystym Niebie :E
Dzięki za pomoc
Zabójcze anomalie, niebezpieczne mutanty,anarchiści i bandyci nic nie powstrzyma tryumfalnego marszu "Powinności" na ratunek planecie.
Świat obawia się rozrostu Zony dołącz do "Powinności" i uratuj niewinnych
Awatar użytkownika
Gen Woronin
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 07 Sty 2011, 20:00
Ostatnio był: 24 Sty 2011, 19:33
Miejscowość: Strefa zamknięta
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Zew Prypeci i Benchmark

Postprzez caleb59 w 14 Sty 2011, 15:36

Przy takim procku jak masz to głupi pomysł, już u mnie mój procek blokuje trochę moje HD 3850, a co dopiero jak Ty mając Semprona dorzucisz do tego pożyczone 9800GT to nawet połowy mocy nie wyciągniesz z tej karty ale z drugiej strony skoro masz możliwość pożyczenia karty głupio by było nie skorzystać ( :E ) lecz nie oczekuj zbyt wiele...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2690
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 14:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Zew Prypeci i Benchmark

Postprzez Gen Woronin w 14 Sty 2011, 15:52

Gen Woronin napisał(a):
caleb59 napisał(a):To ja Ci powiem tyle: 800x600, oświetlenie statyczne, reszta minimum i też będziesz miał upierdliwe ścinki a gra będzie wyglądać jak wyblakłe g*wno - pora na modernizację PC nie sądzisz? Niby ja mam Kalkulator ale Ty to już w ogóle respekt, że w ogóle masz nadzieje na płynną grę...

Wprawdzie masz rację a co do kompa to zmieniam w kwietniu może jak se pożyczę 9800gt galaxy to wtedy pochodzi :P
Albo poeksperymentuje na czystym Niebie :E
Dzięki za pomoc

Mój sąsiad składa teraz sprzęt na sokecie 3 wiec może wyłudzę procka i coś jeszcze od niego :E
Zabójcze anomalie, niebezpieczne mutanty,anarchiści i bandyci nic nie powstrzyma tryumfalnego marszu "Powinności" na ratunek planecie.
Świat obawia się rozrostu Zony dołącz do "Powinności" i uratuj niewinnych
Awatar użytkownika
Gen Woronin
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 07 Sty 2011, 20:00
Ostatnio był: 24 Sty 2011, 19:33
Miejscowość: Strefa zamknięta
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości