Pytanie o ulepszenia

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Pytanie o ulepszenia

Postprzez kopytko2 w 29 Gru 2010, 16:27

Witam, właśnie kupiłem od Żwawego Eliminatora i już widzę, że zostanę z tym shotgunem do końca gry :). Chciałem go ulepszyć u Kardana ale nie jestem pewien jednej rzeczy. Pamiętam, że w Clear Sky było tak, że jak ulepszaliśmy daną broń np. w kierunku snjaperki, to wtedy nie można było z niej robić karabinu szturmowego. Tzn. gdy wybraliśmy jedno ulepszenie, to inne automatycznie nie mogły być już dorabiane.
Teraz jak gram w COP'a to mam to menu ulepszenia broni (tak jak w Czystym Niebie) i są oczywiście trzy "etapy" na tym drzewku upgrad'ów. Pierwszy zestaw narzędi zaniosłem już Kardanowi, więc całą pierwszą część z drzewka mogę już ulepszać. Ale nie chce żeby wyszła mi jakaś kicha, żę póki co ulepsze jakieś śmiecie, a potem nie będę mógł fajniejszych rzeczy montować, bo wydałem kasę na jakiś szmelc. Więc jak to jest z tym ulepszaniem w Zewie Prypeci?
Aha i żeby nie było nowego tematu: gdzie zdobyć drugi zestaw narzędzi? Gdy pytałem NPC'ów to mówili, że Sidorowicz w Kordonie ma. WTF?
kopytko2
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 11 Lis 2010, 11:13
Ostatnio był: 24 Lip 2011, 19:52
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: Pytanie o uleszenia

Postprzez Szpagin w 29 Gru 2010, 16:40

1) W CoP nie ma wyboru: szturm lub snajperka, wybierasz co chcesz na poszczególnych "gałązkach". Nie bój się, nie zwalisz (chyba, głowy nie dam, bo dawno nie grałem).
2) Solucja, jeden zestaw jest w podstacji, drugi w tartaku, trzeci w Prypeci.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Pytanie o ulepszenia

Postprzez Wentix w 02 Sty 2011, 16:19

Czyli tak. Ulepszaj jak chcesz np. wal w obsługę i niezawodność lub w celność i odrzut albo jakieś inne kombinacje.
a narzędzia masz:

podstawowe:
1) tartak - pięterko w budynku (drabina)
2)pociąg w Janowie 1 przedział ( wskakujesz przez szyberdach z wiaduktu)

precyzyjne:
1) koło anomalii cyrk jest placówka najemników (Zaton)- z tyłu budynku na skrzyni ( zrób questa lub jatkę by się tam dostać)
2) jupiter - drogą gdzie są bandyci w budynku za murami jest pełno anomalii elektrycznych ( 2 piętro na skrzyni lub stole na końcu pokoju)

do kalibracji:
1) dom towarowy pod ziemią ( idź tam gdzie prowadzą cię chomiki)
2) stara stacja obsługi na piętrze na stole ( uwaga na anomalie i burrera )

ps. mam nadzieję że pomogłem :wink:
S.T.A.L.K.E.R. to nie gra, to styl życia
Awatar użytkownika
Wentix
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 04 Sie 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Cze 2015, 22:28
Miejscowość: Brwinów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 11

Re: Pytanie o ulepszenia

Postprzez SVDstriker w 02 Sty 2011, 16:30

To teraz ja. Jak masz pierwszy zestaw narzędzi to idź po drugi (Podstacja , Tartak) i zrób sobie zapis przed Kardanem. Ulepszaj co tam chcesz , a potem wyjdź i wypróbuj na Stalkerach/bandytach. Jeśli ci się podoba to zostaw ( ściągnij ich dalej od obozu) a jak nie to wczytaj i ulepsz inaczej.
Image
Awatar użytkownika
SVDstriker
Tropiciel

Posty: 255
Dołączenie: 15 Lis 2010, 11:37
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 20:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 52


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 12 gości