Mam kilka pytań

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Mam kilka pytań

Postprzez LordMima w 12 Gru 2010, 19:15

Pytanie nr 1 - Czy do czegoś będzie mi potrzebna notatka którą znalazłem ? Dotyczy ona Strieloka i Kła i znalazłem ją w Kamieniołomach.

Pytanie nr 2 - Kiedy dostaje się Swaroga ? Wziąłem zadanie od naukowców i mam zbadać dziwną anomalie ulepszonym detektorem ale żadnego detektora nie dostałem. Myślałem że go wywaliłem przez przypadek ale wczytałem zapis kiedy przyjmowałem zadanie i naukowiec nie dał mi detektora. Byłem u mechanika i on też mi go nie dał.

Pytanko nr 3 - Czemu gdy zamawiam broń jakiś stalker w skadowsku mówi że to jest jego broń i że mam mu ją oddać. Próbowałem ze wszystkimi pukawkami i za każdym razem to samo. Co się stanie jak mu nie oddam, będą mnie atakować, pogorszą się stosunki czy co ?

Pytanie nr 4 - Czy jak nie wykonam misji od naukowców na badanie anomalii popielisko i szuwary to nie bede mógł wykonać innych misji bo nie moge poradzić sobie z szuwarami ponieważ po spodkaniu z kontrolerem w tunelu został mi 1 stalker i wystarczy że go dotknie ten dzik to on już jest martwy i misja nie wykonana.

Pytanie nr 5 - Ma ktoś male całej zony z zaznaczonymi schowkami, karabinami i innymi rzeczami ?
Awatar użytkownika
LordMima
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 11 Lip 2009, 14:12
Ostatnio był: 13 Sie 2017, 13:57
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Mam kilka pytań

Postprzez Lucjusz w 12 Gru 2010, 21:00

Odpowiedzi na pytania:
1. Możesz sprzedać albo oddać, a komu to wyjdzie podczas gry. Ale najlepiej to poczytaj sobie w solucji.
2. Musisz wykonać zadanie z trzema detektorami, bierzesz je na Skadowsku.
3. To jest quest poboczny, nie oddaj broni i zobaczysz co dalej :wink: nic nie stracisz.
4. Nic się nie stanie jak nie wykonasz tych misji (ale o ile pamiętam to za wykonanie ich dostajesz detektor Wieles który jest potrzebny do zadania z pkt 2), a jak ci się chce to wgraj save i zabij kontrolera bez strat w ludziach.
5. Nie mam.
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Mam kilka pytań

Postprzez LordMima w 12 Gru 2010, 21:24

Czyli jak nie wykonam zadania ze skanowaniem anomalii szuwary to nie zdobęde swaroga ? Kurde szkoda bo ja już jestem dużo dalej w grze i nie będe wczytywał poprzednich zapisów.

EDIT
W punkcie 2 o jakich zadaniach mówisz, nic takiego nie miałem na Skadowsku.
Awatar użytkownika
LordMima
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 11 Lip 2009, 14:12
Ostatnio był: 13 Sie 2017, 13:57
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: Mam kilka pytań

Postprzez caleb59 w 12 Gru 2010, 21:56

Uzupełnie trochę...

Pyt. 1 - notatki możesz przy końcu gry oddać Strielokowi w Prypeci - dostaniesz za to nowe osiągnięcie w PDA...
Pyt. 5 - http://stalker.pl/mapy-zew-prypeci/
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 29 Wrz 2024, 23:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: Mam kilka pytań

Postprzez Lucjusz w 12 Gru 2010, 23:07

Zadanie z trzema detektorami nazywa się "Kuszący interes" i dostajesz je od Sowy na Skadowsku, żeby je skończyć nie musisz wykonywać zadania z szuwarami, możesz szukać Wielesa przy ciałach zabitych stalkerów/zombich ale wtedy to trochę potrwa, możesz się zrazić albo w ogóle nie znaleźć. A tak to wszystkie trzy możesz znaleźć/dostać za: wykonanie zadania "Legowisko Pijawek", za misję dla jajogłowych oraz jeden leży w koparce w wiosce Kopaczi. Po znalezieniu wszystkich trzech i wykonaniu questu, możesz kupić (lub dostajesz, dokładnie już nie pamiętam) u jajogłowych Swaróg. Ewentualnie jak chcesz pójść na łatwizne to możesz podłubać w odpowiednim pliku i Hawajczyk bedzie handlować Swarogami.
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Mam kilka pytań

Postprzez LordMima w 12 Gru 2010, 23:56

Ok dziękuje za pomoc
Awatar użytkownika
LordMima
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 11 Lip 2009, 14:12
Ostatnio był: 13 Sie 2017, 13:57
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości