Najemnicy z Zatonia + amunicja

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Najemnicy z Zatonia + amunicja

Postprzez KOSHI w 16 Lis 2010, 21:24

Mam 2 pytania:

1. Czy da się wykorzystać tych gości z zadania Zanieś najemnikom jedzenie do jakiejś innej misji? Bo tak wyczytałem w jakiejś solucji, ale nie z tego forum.
2. Jest schowek w Jupiterze pod mostem przy pociągu z anomalią elektryczną. Jest w nim snajperka i 3 paczki naboi do niej. Snajperkę biorę i jest git. Naboi się nie da wyciągnąć bo są za daleko a położyć to już się nie da :wink: . Kombinowałem na różne sposoby. Zestrzelić, wrzucić granat, żeby je wyrzucił ze schowka itd. ale nic nie pomaga. Mam wrażenie, że gdzieś się tego nie da wyciągnąć. Jak komuś się udało to niech powie jak.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 19:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Reklamy Google

Re: Najemnicy z Zatonia + amunicja

Postprzez Major_Buraczany w 16 Lis 2010, 23:03

1.Nie. Mają tylko na zapleczu narzędzia.
2.Da się wyjąć na 2 sposoby:
-Fart. Kiedyś możliwe, że się uda.
-Ściągnąć spawner władca zony i wteleportować się taką opcją w beton. Wtedy je zabierzesz. Nie wymagana nowa gra.
Jest możliwe jeszcze pare sposobów ale to inni je znają.
Awatar użytkownika
Major_Buraczany
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 05 Paź 2010, 07:23
Ostatnio był: 27 Kwi 2014, 13:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 10

Re: Najemnicy z Zatonia + amunicja

Postprzez Floper Szczur w 17 Lis 2010, 00:03

1. Tak. Jeżeli im pomogłeś to będziesz mógł im zaproponować ochronę bunkra naukowców. Zachowasz dzięki temu neutralność a najemnicy będą Ci wdzięczni.
2. Jeżeli opcja niskiego kucania nie pomaga to możesz próbować strzelać aby przybliżyć ale mówisz ze to nie pomaga. . A władcą Zony to można zrobić co tylko się chce więc lepiej samemu spawnowac sobie tyle amunicji ile się chce.
:

Tylko Monolit może was uratować.
Awatar użytkownika
Floper Szczur
Stalker

Posty: 82
Dołączenie: 01 Lip 2010, 02:08
Ostatnio był: 07 Sty 2013, 06:35
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 19

Re: Najemnicy z Zatonia + amunicja

Postprzez wobes w 17 Lis 2010, 00:12

2) Na schowek pod mostem, to tylko granat. Po wyciągnięciu snajperki schodzi się najniżej jak to tylko możliwe (żeby odłamkami zbytnio nie oberwać) lub nawet wychodzi z boku spod mostu i kucając wrzuca na ta półkę granat, starając się wrzucić go za pudełka z amunicją. Jeśli wrzucisz za blisko, to pudełka mogą dosunąć się do ściany i może być problem. Przy odrobinie szczęścia jeden granat w zupełności wystarcza. Nie polecam granatów odłamkowych, bo można ducha wyzionąć po wybuchu. Strzelba natomiast jest kiepska, bo zwykle pudełka zamiast przybliżać oddalają się i dosuwają do ściany.
wobes
Tropiciel

Posty: 219
Dołączenie: 22 Sie 2010, 20:20
Ostatnio był: 31 Mar 2015, 00:50
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: Najemnicy z Zatonia + amunicja

Postprzez rolers w 04 Gru 2010, 01:18

Jest jeszcze jedna możłiwość: rzucanie śrubami - tylko trzeba odłożyć poprawkę na to, że z niewielkiej odległości śruba trafia nieco na prawo od miejsca, gdzie powinna. Sprawdzone, działa! ;]
Awatar użytkownika
rolers
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 22 Sty 2010, 13:02
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 13:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Najemnicy z Zatonia + amunicja

Postprzez Eddy w 04 Gru 2010, 18:25

ja z gaussa strzelałem ale to kosztowna metoda
Awatar użytkownika
Eddy
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 08 Lis 2010, 22:22
Ostatnio był: 25 Kwi 2014, 21:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -7

Re: Najemnicy z Zatonia + amunicja

Postprzez Junx w 05 Gru 2010, 15:01

1. Nic już z nimi się nie da zrobić
2. Mi sie udało wyciągnąć :D Jak? W bardzo prosty sposób. Wystarczy mieć byle jaką strzelbę i strzelać w naboje po pewnym czasie będą bliżej i się je weżmię :D Mi to zajęło parę minut i 15-20 strzałów. Trening czyni mistrza :wink:
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości