Wolność czy Powinność?

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Wolność czy Powinność?

Postprzez KOSHI w 21 Lis 2010, 11:31

Tekst pochodzi z jednego tematu o osiągnięciach, pozwoliłem sobie przytoczyć wypowiedź jednego użytkownika.

lektors napisał(a):
A Friend Of Duty - maksymalizujemy stosunki frakcji Powinność, możemy uzyskać poprzez następujące zadania ( jednak zwykle nie musimy robić wszystkich ):
- dajemy Szuldze PDA Morgana ( jeżeli go odbijemy magazyn, dostaniemy dostęp do niego )
- dajemy Szuldze PDA Taczenki ( jego ciało jest w "bąblu przestrzennym", żeby je dostać, musimy zbadać anomalię Swarogiem )
- Zaciągamy Włóczęge i jego oddział do Powinności
- Zlecamy Powinności ochronę bunkra naukowców
- Mówimy Szuldze o Flincie ( Sroce )
- Uzyskujemy osiągnięcie "Dyplomata"

Charakterystyka:
- Wolność jest wrogo nastawiona, chyba że nie zabiliśmy żadnego członka frakcji
- Hawajczyk podnosi ceny x1.1 i sprzedaje przedmioty charakterystyczne dla frakcji ( po osiągnięciu "Bogaty Klient" sprzedaje RG-6, RPG i RP-74 oraz Egzoszkielet )
- Hawajczyk jest jedynym handlarzem od którego możemy kupić amunicję do RP-74
- Azot zmniejsza ceny ( jeżeli wykonaliśmy zadanie w Cementowni to jest on najbardziej opłacalnym technikiem )

A Friend Of Freedom - maksymalizujemy stosunki frakcji Wolność, możemy uzyskać poprzez następujące zadania ( jednak zwykle nie musimy robić wszystkich ):
- dajemy Lokiemu PDA Morgana ( jeżeli go obronimy magazyn, dostaniemy dostęp do niego )
- dajemy Lokiemu PDA Taczenki ( jego ciało jest w "bąblu przestrzennym", żeby je dostać, musimy zbadać anomalię Swarogiem ) notka: jeżeli damy te PDA Lokiemu, to drastycznie spadają stosunki z frakcją Powinność
- Zaciągamy Włóczęge i jego oddział do Wolności
- Zlecamy Wolności ochronę bunkra naukowców
- Mówimy Lokiemu o Flincie ( Sroce )
- Uzyskujemy osiągnięcie "Dyplomata"

Charakterystyka:
- Powinność jest wrogo nastawiona, nawet jeżeli że nie zabiliśmy żadnego członka frakcji
- Hawajczyk zmniejsza ceny x0.9 i sprzedaje przedmioty charakterystyczne dla frakcji ( po osiągnięciu "Bogaty Klient" sprzedaje FT200m, specjalne celowniki SUSAT oraz Egzoszkielet )
- Azot znacznie podnosi ceny

Generalnie nie zależy mi za bardzo, dla kogo będę pracował. Zastanawia mnie tylko czy po wybraniu zadań dla odp. frakcji i zdobyciu Bogaty Klient co będzie lepsze?. Czy mieć dostęp do "sprzedaje FT200m, specjalne celowniki SUSAT" czy "sprzedaje RG-6, RPG i RP-74". Co się lepiej opłaca? Mam zamiar grać we Freeplay`u także potestowałbym wszystkie sprzęty z gry, różne modyfikacje ich czy celowniki a nie wiem czy jak zwiąże się z jakąś konkretną frakcją to nie będę miał później dostępu do co poniektórych rzeczy.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 14:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Reklamy Google

Re: Wolność czy Powinność?

Postprzez Szpagin w 22 Lis 2010, 15:53

Część sprzętu idzie znaleźć na wrogu, w kryjówkach, kupić od Żwawego lub Sowy (po zdobyciu "Bogatego klienta"). Nic nie stracisz, najwyżej trochę bardziej będziesz musiał poszukać. Bardziej istotne, czy chcesz, by wrogowie cię atakowali.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 10 gości