Nie działa stalker

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Nie działa stalker

Postprzez Lomaz w 25 Paź 2010, 13:01

Mam karte graficzną asus ah3450 512mb i 1gb ramu. Chciałem odpalić CS nie działa (zacina się i pokazuje się bugtrap przy wczytywaniu gry). Wczoraj pożyczyłem COP to to już w ogóle dziwne gra mi się zacina po reklamówce AMD i nawet menu głównego nie widziałem. Myślicie że może jakieś nowsze stery ściągnąć ?
PS. Gra ładnie działała na intel chipset family na laptopie i wydaje mi sie że na asusie powinna działać lepiej

Uwagi moderatora:

Treść loga! Dlaczego nie czytasz ani regulaminu, ani chociaż tego, co jest napisane na górze strony? Radzę zacząć uważać... -u3
Lomaz
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 26 Lip 2010, 15:56
Ostatnio był: 03 Sty 2015, 13:22
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: Nie działa stalker

Postprzez WheeljackSPW w 25 Paź 2010, 13:35

A weź i przeczytaj pomarańczową ramkę u góry.
Awatar użytkownika
WheeljackSPW
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 10:41
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości