fabryka jupiter

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

fabryka jupiter

Postprzez Dalias98 w 25 Wrz 2010, 09:16

jaki jest mutant w fabryce jupiter przy 4 notesie w misi znajdź drogę tunelem do prypeci
Dalias98
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 25 Wrz 2010, 09:07
Ostatnio był: 31 Gru 2010, 15:47
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: fabryka jupiter

Postprzez StalkerCiastek w 25 Wrz 2010, 09:47

Eh, też się bałem wchodząc na teren kompleksu ;). Tylko nie wiem o jakie dokładnie dokumenty ci chodzi:
- Jeśli o te wewnątrz fabryki niedaleko rozbitego śmigłowca spotkasz tylko 2 nibypsy. Niby nic, ale mi szczerze napędziły stracha.
- Jeśli chodzi o dokumenty wokół fabryki (bloki, inne budynki itd) to nie ma w nich nic. Są puste. Jedyne mutanty to te dwa obok śmigłowca i psy na zewnątrz. Zapewne już je spotkałeś.
Nie ma się co bać, trzeba grać :D. Zew Prypeci jest IMO grą pozbawioną strasznych momentów, a to źle. Jedyne "podskoki" jakie pamiętam to te psy w Jupiterze i parę razy w X8. Ale to rzadko.
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: fabryka jupiter

Postprzez Kuba w 25 Wrz 2010, 14:52

Okazjonalnie można natknąć się na pijawkę. Ja miałem takie właśnie "szczęście". Wewnątrz Jupitera, o ile dobrze kojarzę, biegają dwa Nibypsy.
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Re: fabryka jupiter

Postprzez Ayaz w 25 Wrz 2010, 18:20

Dwa zwykłe nibypsy? Mylicie się :E W Fabryce są psioniczne odmiany Nibypsa. Potrafią nieźle przestraszyć. I poza tym, klimat w fabryce miażdży jajca. Niepewność, czy zaraz nie będziesz miał rozciętego gardła itp.
Awatar użytkownika
Ayaz
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 27 Lip 2009, 23:47
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:03
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: fabryka jupiter

Postprzez wojtekpop w 06 Paź 2010, 22:41

ach tunel do prypeci stare złe czasy jeśli chodzi o tego mutanta to jeśli dobrze zrozumiałem to co napisałeś to nibypies psioniczny.
Awatar użytkownika
wojtekpop
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 30 Lip 2010, 16:01
Ostatnio był: 15 Kwi 2012, 21:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości