misja jeden strzał

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

misja jeden strzał

Postprzez SZklana w 29 Sie 2010, 10:00

mam problem (nie z zadną karta dostepu) gdy dostałem dragunova od wojskowgo do zabicia najemnika i naukowca nieuzylem go tylko działko Gussa sprzątnołem wszystkich naukowca' bossa najemników i obstawe mialem noi jest super ide powiadomić kowalskiego, ale niema wogóle opcji dialogowej by zakonczyć questa. Wiecie czemu?

Uwagi moderatora:

Patch 1.6.02? - caleb59
BOOM!!! HEADSHOT!!!

,,Uno per tutti e tutti per uno,, - ,, Jeden za wszystkich wszyscy za jednego,,
Awatar użytkownika
SZklana
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 17 Sie 2010, 14:22
Ostatnio był: 15 Paź 2017, 11:35
Miejscowość: Elektrownia Jądrowa w Czarnobylu
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: misja jeden strzał

Postprzez Olenhol w 29 Sie 2010, 13:38

To wina pacha odpal save'a spróbuj SWD/2 a ja tak z woli ścisłości polecam ulepszony karabin ryś swd/2 kupione u handlarza na zamówienie na Skadowsku
a jak z tym też nie orze to pach dopomoże
Olenhol
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 26 Cze 2010, 20:30
Ostatnio był: 21 Lut 2011, 20:12
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości