Garik - Dobre Zakończenie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez platix w 31 Lip 2010, 13:52

dziwne bo mi przy misji ewakuacji przezyli wszyscy i kliknalem zeby odleciec i Garri a nie zaden Garik odstraszyl stalkerów , ale myśle ze to wina moja bo nie zrobilem misji z najemnikami jak mi o nich opowiadal :| myslalem ze da sie to cofnac a kliknalem bo mi sie spieszylo ze nie mam czasu i lipa :/ i odstraszyl a artefakty dla niego znalazlem :) moim zdaniem to przez to ze tych najemnikow nie zabilem tylko go olałem .

platix
Wygnany z Zony

Posty: 24
Dołączenie: 21 Cze 2010, 19:01
Ostatnio był: 02 Sie 2010, 08:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Soczek w 31 Lip 2010, 13:57

wg czy zakończenie będzie dobre czy złe zależy od tego w jakim stopniu oczyściliśmy prypeć z wszelkiego plugastwa. no ale mogę się mylić.
Image
Awatar użytkownika
Soczek
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 09 Sie 2009, 11:44
Ostatnio był: 28 Maj 2013, 18:22
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 8

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Axideus w 31 Lip 2010, 16:31

@Raven112 Sokołow odleciał helikopterem.Dopiero po tym jak odejdziesz z Zony on tam wracają :) .
Co do zulusa i vano to sam się zastanawiam.A co do zakończenia to chyba tak że jeśli twoich sojuszników w prypeci zginie więcej niż tych złych to masz złe zakończenie, a jak na odwrót to to dobre :) .Ja przeszłem Zew z 10 razy i za każdym razem miałem to dobre zakończenie.Teraz wreszcie chce obejrzeć to złe więc chyba będę musiał się opanować z tym swoim zapałem do zabijania :) .
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Pilot w 31 Lip 2010, 19:30

Gdzieś czytałem i zakończenie o Garim jest dobre kiedy cały oddział przeżywa aż do odlotu helikoptera
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez phelot w 05 Sie 2010, 00:15

Axideus napisał(a):@Raven112 Sokołow odleciał helikopterem.Dopiero po tym jak odejdziesz z Zony on tam wracają :) .
Co do zulusa i vano to sam się zastanawiam.

Też szukałem Zulusa i Wano we freeplayu i ich nie znalazłem. Wtedy dokładniej przyjrzałem się filmikom na zakończenie gry i to wiele wyjaśniło ;-) Jeśli obaj przeżyją, to możemy o nich usłyszeć/przeczytać:
Zulus wrócił do głównej bazy Powinności w fabryce Rostok.

Wano wyruszył do kontrolowanych przez Wolność magazynów, gdzie jego radosna osobowość i optymizm szybko dały o sobie znać wśród tamtejszych żołnierzy.

Rostok i magazyny Wolności to dwie lokacje znane z Cienia Czarnobyla, do których nie ma dostępu w Zewie Prypeci. No i dlatego właśnie nie da się znaleźć Zulusa i Wano we freeplayu - po prostu obaj panowie są już wtedy w niedostępnych dla nas lokacjach :-)
phelot
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 23 Wrz 2009, 13:12
Ostatnio był: 04 Paź 2010, 04:58
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Wentix w 05 Sie 2010, 12:08

Ja grałem już pięć razy i dwa razy miałem złe zakończenie, a trzy dobre. To nie jest losowe, lecz zależy od decyzji podjętych w grze i od tego kto zginął :!:
S.T.A.L.K.E.R. to nie gra, to styl życia
Awatar użytkownika
Wentix
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 04 Sie 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Cze 2015, 22:28
Miejscowość: Brwinów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 11

Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Tomek_1985 w 12 Sie 2010, 19:44

Aby mieć dobre zakończenie trzeba spełnić następujące warunki:

W misji "Niezidentyfikowana broń" może zginąć tylko starszy sierżant Morozow- nie mamy możliwości go uratować.
Natomiast muszą w tej misji przeżyć:
- kapitan Tarasow
- chorąży Walentir
- porucznik Podorożny

W misji "Ewakuacja" musi przeżyć załoga helikopterów, jak również osoby ewakuujące się z Pralni samoobsługowej.
W skład załogi helikopterów wchodzą:
- porucznik Smirnow
- Sawa Sprzątacz
- Jasza Malczik
- Maks Ostrzałka
W skład osób ewakuujących się wchodzą:
- Striełok
- porucznik Sokołow
- pułkownik Kowalski
- porucznik Rogowiec - lekarz
- porucznik Kiryłow - technik
- kapitan Tarasow
- chorąży Walentir
- porucznik Podorożny
Tomek_1985
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 21 Lip 2009, 12:41
Ostatnio był: 18 Paź 2010, 22:57
Kozaki: 3

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości