Dokumenty

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Dokumenty

Postprzez ladovnik w 02 Sie 2010, 16:40

Witam. Znalazłem w grze już sześć dokumentów, w okolicach fabryki Jupiter, oraz w niej samej. Zastanawiam się, po co one są? Co się z nimi robi? Mam je ze sobą nosić, czy mogę wsadzić je do jakiejś skrzyni w bezpiecznym miejscu?

Pozdrawiam,
ladovnik
ladovnik
Stalker

Posty: 54
Dołączenie: 25 Lis 2009, 19:44
Ostatnio był: 13 Sie 2010, 19:54
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Dokumenty

Postprzez per-kac w 02 Sie 2010, 16:54

Dokumenty są potrzebne do ukończenia gry, a niektóre (jeden plik) jest związany z poboczną misją dla Naukowców na przykład.

Niektóre (dwa albo trzy pliki) nosisz cały czas (a może je potem oddajesz tajemniczej osobie w Prypeci... nie będę ci zdradzał fabuły) niektóre ( dwa lub trzy) możesz sprzedać Sowie (pewien nie jestem) oraz innym postaciom (jakie - nie pamiętam)

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem :E :wódka: :wódka:

P.S. Poza tym, co to za problem je nosić? Nie ważą prawie nic...
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości