Nie mogę wyjść z Labu X8

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Nie mogę wyjść z Labu X8

Postprzez markxiii w 08 Lip 2010, 08:33

Witam !

Mam problem z przejściem gry Stalker Zew Prypeci.
Po powrocie do Prypeci [naprawiłem Gaussa], przewodnik nic mi nie mówi żadnych najemnikach, jak ide do pułkownika kowalskiego to ten też milczy.
Więc nie mam żadnych questów. To poszedłem sobie do Lab X8, zebrałem wszystkie dokumenty i nie mogę stamtąd wyjść. Drzwi wyjściowe są zamknięte, cos manie atakuje psionicznie, więc biore blokery, ale nie widzę żądnego przeciwnika, więc nie mam do czego strzelać, myśle że musze ubić tego psionika [jak on wygląda] tylko jak, skoro go nie widze.
Zainstalowałem Patha 1.6.2 PL ale dalej to samo nie mogę wyjść.
markxiii
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 08 Lip 2010, 08:23
Ostatnio była: 08 Lip 2010, 08:33
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Nie mogę wyjść z Labu X8

Postprzez StalkerCiastek w 08 Lip 2010, 08:56

Widocznie nie zrobiłeś/aś jakiejś misji. Sprawdź dobrze czy masz ukończoną misję z zaginionym wartownikiem, siłami monolitu, zaginionym oddziałem zwiadowczym oraz zadanie Jeden strzał. Właśnie w tej misji otrzymujesz jakąś kartę związaną z X8. Żeby otrzymać tą misję trzeba (wg poradnika Gry-Online, nie pamiętam wszystkiego dobrze) ukończyć pierwszą misję (niezidentyfikowana broń) i porozmawiać z Garry'm o najemnikach. Dalej nie wiem co ci poradzić. Sprawdź czy nie masz żadnego aktywnego zadania lub nie musisz z kimś porozmawiać. Jak moje i innych forumowiczów rady nic nie pomogą to znajdź sejwa na początku Prypeci i graj od nowa. Może masz buga.

Możesz też wczytać sejwa sprzed X8. O właśnie przypomniało mi się. Źródłem podejrzanych emisji jest Kontroler. Wystarczy, że go zabijesz, a drzwi się otworzą. Też tak miałem. Więc go poszukaj i pacnij. A ja się doszukuje nie wiadomo czego :facepalm: . Pamiętam jak się męczyłem z drzwiami, bo mi się nie chciało go zabić. A po eliminacji uciążliwiej kreatury drzwi się otworzyły. :E Jak masz problem z jego znalezieniem to poczekaj. Powinien sam przyjść. Jak nie to wyrusz w tour de X8 i znajdź go.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Nie mogę wyjść z Labu X8

Postprzez platix w 08 Lip 2010, 09:18

Kurde a ja mam wielki problem , bo gdy Garri opowiadal o najemnikach poszedlem do kowalskiego a ten dal mi dwa wybory albo zabic przywodce albo tych "kilentów" a mi sie kliknelo ze nie mam czasu , i czy da sie to jakos naprawic ??
Wiem ze pisze w zlym temacie ale macie tutaj troche o Garrim to doradzcie mi , bo nowego watku nie chcialo mi sie robic.

platix
Wygnany z Zony

Posty: 24
Dołączenie: 21 Cze 2010, 19:01
Ostatnio był: 02 Sie 2010, 08:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Re: Nie mogę wyjść z Labu X8

Postprzez StalkerCiastek w 08 Lip 2010, 10:26

Zacznijmy od tego, że da się zabić i jednego i drugiego. Wystarczy poczekać aż obydwaj się ustawią na środku placu (klient i przywódca). Z tego co wiem możesz w każdej chwili wrócić do Kowalskiego i podjąć się misji. W ostateczności wystarczy wczytać sejwa. Chyba nie masz daleko?

Pan niżej -> A może i polter. Nie pamiętam dokładnie. Ale jestem pewny, że zaatakował mnie Kontroler po zebraniu wszystkich dokumentów.
Ostatnio edytowany przez StalkerCiastek 08 Lip 2010, 17:17, edytowano w sumie 4 razy
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Nie mogę wyjść z Labu X8

Postprzez Stalker666pl w 08 Lip 2010, 11:33

Co wy pieprzycie?! Przestańcie offtopować. A w X8 nie ma żadnego kontrolera. W pewnym pomieszczeniu gdzie jest pare tych małych gryzoni jest drabina wchodzimy po niej i tam będzie RP-74 oraz poltergeist który ciągle w nas rzucał przeróżne rzeczy i zamknął drzwi. Ja jak wchodzę do X8 odrazu do niego idę zabijam i jest git podczas poszukiwań.
Bierz przykład z Rosjan, 40 stopni to dla nich nie mróz, 40 kilometrów to dla nich kawałeczek a 40% to nie wódka...
Masz pirata? Więc wystrzegaj się złotego i pomarańczowego koloru oraz mnie
:

bo na ciebie nakabluję :E
Awatar użytkownika
Stalker666pl
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 05 Cze 2010, 11:12
Ostatnio był: 20 Lis 2010, 10:41
Miejscowość: Kielce [czytać Kordon]
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Nie mogę wyjść z Labu X8

Postprzez Pustelnik w 13 Lip 2010, 18:36

Kontroler może też znajdować się też po 2 stronie drzwi dlatego go nie widzisz.Jeśli będziesz mieć szczęście to wystarczy kilka serii w drzwi i padnie a wtedy wrota się otworzą.
Zona jest pełna tajemnic, ale tylko niektórzy mogą je odkryć.
Awatar użytkownika
Pustelnik
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 13 Lip 2010, 18:25
Ostatnio był: 17 Lip 2010, 08:02
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Nie mogę wyjść z Labu X8

Postprzez specPL w 13 Lip 2010, 22:16

Stalker666pl napisał(a):Co wy pieprzycie?! Przestańcie offtopować. A w X8 nie ma żadnego kontrolera. W pewnym pomieszczeniu gdzie jest pare tych małych gryzoni jest drabina wchodzimy po niej i tam będzie RP-74 oraz poltergeist który ciągle w nas rzucał przeróżne rzeczy i zamknął drzwi. Ja jak wchodzę do X8 odrazu do niego idę zabijam i jest git podczas poszukiwań.


X8 jest kontroler :P więc spokojnie. a co do tematu - wybij każdą kreaturę, i drzwi się otworzą. sprzątnąłeś karły?
specPL
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 06 Cze 2010, 20:14
Ostatnio był: 26 Sie 2011, 22:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 7

Re: Nie mogę wyjść z Labu X8

Postprzez Rolex w 13 Lip 2010, 22:49

Najlepiej wróć do save, gdy wychodzisz z tunelu Prypeć-1 ( podziemia Jupitera ) i zrób uważnie wszystkie misje po kolei, aż do X8. W X8 są snorki, poltergeist, rodenty, z 5 burerów i na tym koniec. Nie musisz brać wszystkich dokumentów. Dalej wiesz co robić.
Image
Awatar użytkownika
Rolex
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 13 Mar 2010, 21:50
Ostatnio był: 09 Wrz 2012, 17:07
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Nie mogę wyjść z Labu X8

Postprzez kris1275 w 18 Lip 2010, 17:34

Dziwne ja na 4 gry zawsze na końcu miałem kontrolera. W momencie kiedy go zabijałem to otwierały się drzwi wyjściowe.W jednym przypadku miałem go za drzwiami, wywaliłem 2 magazynki ammo przeciwpanc. w drzwi i w momencie kiedy go ubiłem drzwi się otworzyły.
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: Nie mogę wyjść z Labu X8

Postprzez kuba0023 w 29 Lip 2010, 17:29

A może wam się myli kotroler z burerem ?
kuba0023
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 12 Cze 2010, 09:29
Ostatnio był: 09 Gru 2010, 21:52
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: -7


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości