FATAL ERROR

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

FATAL ERROR

Postprzez Stalker666pl w 05 Lip 2010, 10:20

PROBLEM ROZWIĄZANY

Siema. Mam mody-
-(4) Weight mod
-detector recolor fix
-green zone
-CSandCOPstalkersnewcammo
-Restores Mod [podejrzewam go o ten problem]
-weapons [doczepianie tłumika i granatnika do G36 i innych broni]
-władca zony
Gram sobie a tu nagle emisja w jupiterze. Gadam ze stalkerami co im bandyci kumpla porwali. Mam do wyboru decyzje jak tą akcję poprowadzić, za sekundę kończy się emisja i wywala mnie do windy z komunikatem xrendżajn nie odpowiada. Patrzę w log a tam takie coś: :arrowd: :arrowd:

FATAL ERROR

[error]Expression : !m_error_code
[error]Function : raii_guard::~raii_guard
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line : 748
[error]Description : ... - zew prypeci\gamedata\scripts\smart_terrain.script:584: attempt to index local 'job_data' (a nil value)


stack trace:



Robię reinstal modów. Nie instaluję green zone.
Znowu ten sam błąd.

Teraz nie instaluję green zone i stalkers new cammo.
Nadal ten je*any błąd :mad:

Teraz nic nie zmieniłem wziąłem quickload i jestem przed rozmową z tymi stalkerami. Odziwo nagle emisja się skończyła. Gadam. Biorę decyzję. Idę sobie do bunkra jajogłowych. Stoję twarzą w twarz do technika jajogłowych. I co teraz? ZNOWU je*any BŁĄD!!!

Podejrzewam restores moda bo ciągle reinstaluję wszystkie mody [delete gamedata i znowu wklejanie] a mam na sobie kombinezon najemnika. Coś się mogło pogryźć w restores z tym kombinezonem bo wcześniej nie było takich błędów. A w logu pisze ''smart terrain'' czyli coś z teksturami i właśnie myślę że chodzi o to...

Z resztą wy jesteście zawodocami powiedzcie o co chodzi z tym błędem. :wódka: :wódka: dla każdego kto pomoże.
Bierz przykład z Rosjan, 40 stopni to dla nich nie mróz, 40 kilometrów to dla nich kawałeczek a 40% to nie wódka...
Masz pirata? Więc wystrzegaj się złotego i pomarańczowego koloru oraz mnie
:

bo na ciebie nakabluję :E
Awatar użytkownika
Stalker666pl
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 05 Cze 2010, 11:12
Ostatnio był: 20 Lis 2010, 10:41
Miejscowość: Kielce [czytać Kordon]
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości