S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Astar12 w 09 Lis 2009, 23:02

Dziarsky napisał(a):Sprzedano kopii 1000 ale ściągnięto z netu 50tyś.
Liczby nie mają znaczenia.

Po prostu by nie mieć problemów z wydawcami oficjalne forum stalker.pl nie chce wspierać tego typu projektów by nie znaleźć się niepotrzebnie na celowniku.
Jeśli posiadasz rosyjską, legalną kopię gry to zwyczajnie cierpliwie czekaj na spolszczenie. Nie warto obwiniać administratorów za trochę zaradcze działania.


Zaradcze działania jak to zostało nazwane nie usprawiedliwiają, tak daleko posuniętego uproszczenia i nazwania mnie piratem. Nie neguje waszej decyzji, wręcz powiem iż iest ona słuszna jednak można było to zrobić w bardziej transparentny sposób. Nie wiem z jakiego żródłajest ta informacja na temat 50tyś. nielegalnych kopi, jednak czy to liczy się ogólnej liczby kopi na świat czy polskę, bo jestem przekonany że aż tylu ludzi w polsce nie posiada nielegalnej wersji. Może to być proporcja 1:1 jednak uważam iż jest to mniejszy odsetek i raczej więcej ludzi posiada legalną grę niż nielegalną.
Astar12
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 11 Paź 2009, 15:31
Ostatnio był: 09 Sty 2014, 19:14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez KoweK w 09 Lis 2009, 23:05

Widać że wam sodówa doszczętnie odwaliła, nagle poczuliście się pępkiem świata bo będziecie promować CoP dla GSC.

Bez komentarza.

Dlatego nie godzę się aby mi ubliżano i wyzywano mnie od piratów

Ależ nikt (chyba) Ciebie nie wyzywa - bynajmniej ja.

Rozumiem iż intencją zaprzestania współpracy z grupą polonizującą

Nie było żadnej współpracy - ile razy mamy to napisać? Oni tylko u nas założyli temat, a to nie oznacza żadnej współpracy.

nie pozwolę sobie ubliżać zwłaszcza na publicznym forum

Ale nikt Ciebie nie ubliża... sądzę, że jesteś troszkę zbyt przewrażliwiony.

Panie xKoweKx, przedstawia pan swoimi wypowiedziami niski poziom kultury co jest szczególnie żenujące jak na osobę będącą administratorem forum.

Aha. Nie wiem, po czym tak stwierdzasz, ale ok. ;)

Widzę, że nadal niektóre osoby nie rozumieją tego, iż spolszczenie jest POMOCĄ (ogromną) dla ludzi, którzy grę pobrali nielegalnie. Poza tym - dlaczego mamy supportować kopie kupione w rosji? Jesteśmy polską stroną i będziemy oferowali polskie wsparcie. To tak jakbyśmy dawali do downloadu patche przeznaczone dla rosyjskiej wersji... Bezsens totalny, tak samo, jak ta dyskusja, która według mnie jest skończona.

i raczej więcej ludzi posiada legalną grę niż nielegalną.

Wybacz, że to powiem, ale obudź się... w tych czasach niestety więcej ludzi posiada piraty, niż oryginała. Taka jest prawda.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Dziarsky w 09 Lis 2009, 23:12

Astar12 napisał(a):Zaradcze działania jak to zostało nazwane nie usprawiedliwiają, tak daleko posuniętego uproszczenia i nazwania mnie piratem.

Czy kierowcę zasiadającego za kierownicą od razu trzeba nazwać piratem drogowym czy zabójcą? Nie.

Wydziwiasz już. Rozumiem twoją urazę ale nie akceptuję tej nagonki na decyzje adminów tylko dlatego, że stałeś się nielicznym sprawiedliwym wśród piracącej młodzieży. Nie warto już o tym dyskutować. Rację przyznaję przedmówcy, że sam siebie obrzucasz mięchem bo faktycznie nikt tu bezpośrednio Ciebie nie atakował.

Admini mogli przygotować bardziej skuteczną i sprawiedliwą akcję.
Właściciele oryginalnych kopii nie musieli się tak angażować emocjonalnie.

Grajcie w Stalkera nie stwarzajcie konfliktów.

Co do akcji - klawisz napisał PW, a "szefowie" spolszczenia nie mieli nic przeciwko. Twierdzili, że temat można spokojnie usunąć, zrozumieli to. Nic nie było na siłę. Najlepsze jest to, że teraz oni nas oczerniają, gdzie się da. :) No i piszą do nas abyśmy pokasowali im konta. I jak tutaj nie facepalmować...? - xKoweKx
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Microtus w 10 Lis 2009, 10:35

Tak czytam i czytam te wywody stron obu i coraz bardziej odnoszę wrażenie, że już nie wiadomo o co się kłócicie.

Astar12: Oburzyłeś się bo zasugerowano Ci piractwo, szybko możesz argumentów pozbawić dyskutantów wrzucając fotkę oryginału wraz z nickiem napisanym na kartce. Jak zresztą już to sugerowano wielokrotnie. Po prostu nikt nie wierzy już nikomu na słowo a piratów jest nie mało zresztą a co jeden to cwaniaczek i będzie przysięgał na świętą trójce że ma oryginał. Administrator forum napisał, że grę ściągnął (pomijam argumentację). :facepalm:

Co do spolszczenia - no cóż zaraz ma być polska wersja więc po co robić nakładkę na wersje rosyjską - tak zdroworozsądkowo dla piratów 95% i osób które grę kupiły w oryginale rosyjskim 5% moim zdaniem.
Do tego część osób która kupiła grę po rosyjsku - zna ten język. Do tego na wielu serwisach zagranicznych pisano, że źle zgrane daty wydania październik - Rosja/Ukraina, listopad - Niemcy, grudzień - Polska, 2010 reszta świata, spowodowało chore wręcz statystyki piracenia CoP. Więc zrozum, że podejrzliwość administracji jest jak najbardziej na miejscu.

Obu strono polecam coś na obniżenie ciśnienia albo lepiej: :wódka:
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez KoweK w 10 Lis 2009, 15:08

@Microtus, nie trzeba. :D

Ten kto jeszcze nie widział to zapraszam do obejrzenia naszej video-relacji z Cenegi!

[ KLYK ]
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez SzramaX w 10 Lis 2009, 17:11

Z tego co usłyszałem w wywiadzie to już w grudniu zew zawita pod strzechy :D. Koleś mówił, że to najważniejsza premiera TEGO roku i że polscy gracze zagrają już NAPRAWDĘ niedługo. Admini już pewnie znają szczegóły... :wink:
Image
"Death solves all problems, no man, no problem"

Joseph Stalin
Awatar użytkownika
SzramaX
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 31 Lip 2009, 23:36
Ostatnio był: 23 Lut 2012, 16:29
Miejscowość: Prypeć - wschodnia dzielnica
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Messiah w 10 Lis 2009, 17:21

Pfff, nawet jak by tego spolszczenia nie było, to piraci by i tak grali po polsku, nie martwcie się ;] (ktoś se ściągnie wersje PL albo spolszczenie od Cenegi (nawet jak nie wyda, ktoś wrzuci z wersji PL) i będzie zadowolony ) :/ ehh
Koniec :p

Niech ściągają, ale my nie będziemy im w tym pomagać. ;) - xKoweKx
Awatar użytkownika
Messiah
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 20 Sie 2008, 20:44
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 23:47
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 3

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez KoweK w 10 Lis 2009, 18:07

Premiera 27 listopada!

[ KLYK ]
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Alvarin w 10 Lis 2009, 19:15

No k... A ja myśląc o marcu zdążyłem rozwalić kasę chomikowaną na stalkera... Chce ktoś coś ode mnie kupić? Cokolwiek, byle przed 27 listopada :P

Alvarin
Wygnany z Zony

Posty: 278
Dołączenie: 24 Kwi 2009, 21:00
Ostatnio był: 20 Mar 2012, 12:14
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 12

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Czipi w 10 Lis 2009, 19:41

Nie spodziewałem sie tego :D ( w sercu miałem nadzieje, żeby przed świętami, bo będzie nowy komputer ) super :P
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 355
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 25 Sie 2024, 10:24
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez affliction w 10 Lis 2009, 19:47

Jak się wspomnia te wszystkie narzekania i płacze, że to to gra będzie zabugowana, że to nie będzie zoptymalizowana, że nie będzie miała klimatu, że nic nie dodadza nowego, tylko pojada na starym schemacie - na latwiznę, że to premiery nie będzie w tym roku, że to CD Projekt nie wydaje gry, że to nie wiadomo kto będzie wydawcą, cenega zostaje wydawca - wiec to spieprza, że nie będzie odpowiedniego lektora, że sama polonizacja będzie o d*** psa rozbić (bo to Cenega), że wydanie będzie ubogie, że to i że tamto...

Jakie są fakty? Ja od samego początku wierzyłem w ten tytuł i podchodziłem optymistycznie.
Teraz z pogardą patrzę na tych wszystkich, którzy tak płakali - ciesząc się, że za kilkanaście dni zagram w grę.

Żal mi was - przynajmniej macie nauczkę. Będziecie wiedzieć, że każda opinia powinna być potwierdzona faktami, mieć podstawę by w ogóle zaistnieć.

Wierzyłem, że jeszcze na "gwiazdkę" pospaceruje po wirtualnej Pyrpeci, jak miło być zaskoczonym - Mikołaj będzie szybciej ;-)
ImageImage
Awatar użytkownika
affliction
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 10 Wrz 2009, 10:54
Ostatnio był: 31 Sty 2016, 10:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Dziarsky w 10 Lis 2009, 19:47

Uch, ale zapierdzielają :), pewnie do końca roku będą ze trzy poprawki ;).

Dobra, dobra - żartowałem :D zaje*ista wiadomość.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość