S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Messiah w 09 Lis 2009, 16:45

Ktoś tam pisał, że będzie "optymalizacja sux"...


BZDURA!!!

U mnie SoC tnie się (mam laptopa, bo stacjonar się spalił) a CoP chodzi zaje*iście!!! Więc jest o wiele lepiej dopracowany niż ten kau SoC

Do tego ukończyłem grę 2 razy, raz na podstawce, a raz z modami, i ANI JEDNEGO BUGA nie było :D Będzie super

IMO to Call jest NAJLEPSZĄ częścią STALKERa, zadania są baaardzo zróżnicowane (nie to co w poprzednich-przynieś, zanieś, pozamiataj), właściwie każde zadanie jest inne. (Nie tylko te główne)

Co do klimatu, to IMO gra trzyma, ale jednak trochę mniej niż SoC (pierwsze spotkanie ze stalkiem, zoną, to było coś )

Zakończenie, mnie się podobało, lubię takie. Jak tłumaczą co się dalej działo po zakończeniu gry :P

Muza wymiata, zwłaszcza "Outro" jest zaaajjeee :wódka: :wódka:

Sama fabuła też jest ciekawa, takie tam zabawy, na końcu wpada koleś, tłumaczy...ale mógłby gadać wincy :/ I to mnie boli, w stalkerze zdecydowanie ZA MAŁO gadają, lubię se poczytać o zonie, opowieści itp. (encyklopedia w SoC rox )

tyle!

CoP>SoC>CS
Awatar użytkownika
Messiah
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 20 Sie 2008, 20:44
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 23:47
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Danio1313 w 09 Lis 2009, 17:45

Interesujący stworek, którego można zobaczyć na jednym z trailerów Call of Pripyat. Chyba nie jest to Pijawa, bo za bardzo widoczna by była.
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Ostatnio edytowany przez Danio1313 09 Lis 2009, 23:00, edytowano w sumie 2 razy
Image
Awatar użytkownika
Danio1313
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:52
Ostatnio był: 11 Lip 2017, 09:16
Miejscowość: Laboratorium X18
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Dziarsky w 09 Lis 2009, 18:05

To chyba jednak jest Pijawa.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Messiah w 09 Lis 2009, 18:07

pijawa, nawet w nazwie pliku jest "bloodsucker"

W grze nie ma nic nowego oprócz burera i chimery
Awatar użytkownika
Messiah
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 20 Sie 2008, 20:44
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 23:47
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 3

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez KoweK w 09 Lis 2009, 18:12

CrisuSPW napisał(a):Chodzi mu o Burera.
jednak jeśli miałbym chwytać się wątku Burera, no to... To jesteśmy w d*pie. Dostaliśmy perfidnie "wklejonego" mutanta, nie zostało nic zmienione. Wszystkie inne zwierzaczki dostały parę nowych ruchów, zmieniono im animację ataku i temu podobne, ale Burer zwyczajnie pozostał taki jakim był. Czy GSC myśli, że gracze nie mieli styczności z modami? Ktoś powie, że po co tuningować Burera. Ot tak, dla powiewu świeżości...

Eh, Crisu... Burer jednak różni się odrobinę od tej z wersji alpha - wykorzystuje trochę bardziej fizykę, oraz potrafi rzucać naszą bronią lub nas jej pozbyć. Poza tym animację są odrobinkę inne. W Chimerze - podobnie jak w Burerze - również niewiele się zmieniło.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez StalkerCiastek w 09 Lis 2009, 19:18

Wolni stalkerzy, weterani i łowcy! Dobre nowiny! W newsach pisze "wpadka" carrefoura który jakoby ma w ofercie Zew Prypeci na... grudzień. Wiedziony moim stalkerskim instynktem otworzyłem Gry-Online i patrzcie co znalazłem (załącznik). Wiadomośc z ostatniej chwili! Dosłownie teraz pojawił się nowy news dotyczący polskiego wydania. Alleluja! Stalker pod choinke! Może to prawda? Może Cenega nas zaskoczy wydając stalkera w grudniu? Poczekamy zobaczymy. Narazie szykuję kasę i odstawiam Risena na dalszy plan.
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Danio1313 w 09 Lis 2009, 19:28

Messiah napisał(a):pijawa, nawet w nazwie pliku jest "bloodsucker"

Sory. Pomyliłem się z nazwą. Już zdjęcie podmienione :) .
Ostatnio edytowany przez Danio1313, 09 Lis 2009, 23:01, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
Danio1313
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:52
Ostatnio był: 11 Lip 2017, 09:16
Miejscowość: Laboratorium X18
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Astar12 w 09 Lis 2009, 21:26

Do redaktorów STALKER.PL uważajcie kogo nazywacie piratami. Mam oryginalny zakupiony CoP w rosji jak sporo graczy, bo 2 największe sklepy internetowe rosyjskie prowadzą również obsługę w języku polskim jak i angielskim wiec sporo osób kupiło legalne kopie. Jak pisałem wcześniej. od sprzedawcy dowiedziałem się że zostało sprzedanych do polski około 1000 kopi. I dla takich ludzi jak ja jest spolszczenie więc wypraszam sobie bluzganie mi w twarz i nazywanie mnie piratem, bo to jest zbyt wielkie uproszczenie sytuacji jaka jest z wydaniem CoP w polsce, kopiłem stalkera w rosji bo zapowiadano wydanie u nas dopiero po nowym roku czyli niemal za półroku od daty rosyjskiej premiery, teraz okazuje się iż może to być jeszcze w tym roku.
Astar12
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 11 Paź 2009, 15:31
Ostatnio był: 09 Sty 2014, 19:14
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez KoweK w 09 Lis 2009, 21:44

zostało sprzedanych do polski około 1000 kopi

Ok. Więc każdy, przed pobraniem spolszczenia, niech pokaże zdjęcie z karteczką na którym będzie napisany jego nick - ciekawe, czy takowych osób będzie 1000. ;)

Poza tym - czemu macie do nas pretensje? Idźcie i protestujcie w Kijowie przed siedzibą GSC, a nie u nas. Nie każemy wam siedzieć na naszym forum... :facepalm:

Kolejne takie posty będą nagradzane... wiadomo czym, bo się śmietnik robi z kolejnego wątku.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Dziarsky w 09 Lis 2009, 22:43

Sprzedano kopii 1000 ale ściągnięto z netu 50tyś.
Liczby nie mają znaczenia.

Po prostu by nie mieć problemów z wydawcami oficjalne forum stalker.pl nie chce wspierać tego typu projektów by nie znaleźć się niepotrzebnie na celowniku.
Jeśli posiadasz rosyjską, legalną kopię gry to zwyczajnie cierpliwie czekaj na spolszczenie. Nie warto obwiniać administratorów za trochę zaradcze działania.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Astar12 w 09 Lis 2009, 22:53

xKoweKx napisał(a):
zostało sprzedanych do polski około 1000 kopi

Ok. Więc każdy, przed pobraniem spolszczenia, niech pokaże zdjęcie z karteczką na którym będzie napisany jego nick - ciekawe, czy takowych osób będzie 1000. ;)

Poza tym - czemu macie do nas pretensje? Idźcie i protestujcie w Kijowie przed siedzibą GSC, a nie u nas. Nie każemy wam siedzieć na naszym forum... :facepalm:

Kolejne takie posty będą nagradzane... wiadomo czym, bo się śmietnik robi z kolejnego wątku.


Widać że wam sodówa doszczętnie odwaliła, nagle poczuliście się pępkiem świata bo będziecie promować CoP dla GSC.

Nie muszę protestować w kijowie, stać mnie na kupienie oryginału, pracuje zarabiam nie muszę nikogo okradać a by kupić sobie grę a tym bardzie ściągać pirata. Wykorzystałem zangielszczenie bo nie znam rosyjskiego a angielski dość dobrze, jednak tłumaczenia translatorowe są ciężkie i zawierają masę błędów i dla swojej wygody czekam na spolszczenie które miało być zrobione z założeniem iż polska premiera miała być za około pół roku " teraz może jeszcze przed nowym rokiem". Dlatego nie godzę się aby mi ubliżano i wyzywano mnie od piratów, nie kwestionuje tego że jest spora grupa ludzi która ściągnęła grę nielegalnie, jednakże nie możecie stawiać znaku równości między mną a tymi osobami bo jest równoznaczne z pomówieniem i podlega odpowiedzialności prawnej, proszę o tym pamiętać, a wymachiwanie szabelką i zastraszenie banowaniem jest raczej przejawem dziecinności, proszę mnie nie straszyć takimi stwierdzeniami bo to nie robi na mnie żadnego wrażenia.

Rozumiem iż intencją zaprzestania współpracy z grupą polonizującą było uzasadnione podejrzenie iż może ono posłużyć do polonizacji nielegalnych kopi gry " czyli piratów". Jednak istnej spora grupa ludzi która ma legalne kopie i można było o tym spokojnie napisać i wyjaśnić waszą decyzję, a nie robić jakieś dziwne zagrania bo to tylko was ośmiesza. Po prosu proszę mieć na uwadze iż społeczność graczy to nie tylko młodzież, choć najliczniejsza to może na nieco mniej opinotwórcza i bardziej tolerująca inwektywy pod swoim adresem, ja nie stety mam swoje lata i nie pozwolę sobie ubliżać zwłaszcza na publicznym forum. Panie xKoweKx, przedstawia pan swoimi wypowiedziami niski poziom kultury co jest szczególnie żenujące jak na osobę będącą administratorem forum.
Astar12
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 11 Paź 2009, 15:31
Ostatnio był: 09 Sty 2014, 19:14
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości