Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez maks98 w 26 Wrz 2010, 21:07

wedłóg mnie wieża w cementowni
ale jak byłem tam raz w nocy to mnie i trzech innych stalkerów zaatakowały snorki
na szczescie je załatwiłem xD ale po jakimś czasie pojawił się kontroler (wiem ze tam juz jeden lezał martwy)
i chociarz ze byłem na najwyższym punkcie na tej wieży to i tak mnie zabił :(
Aszot-Patrz co tu mam!
Jar-Co tam masz Aszot?
Aszot-Przyjdź i zobacz!
Jar-Nie zaimponowałbyś tym nawet małej dziewczynce!
Aszot-Nie, ty przyjdź tutaj, ja coś Ci pokażę! A może mam wystawić żebyś widział!
Jar-Nie mam mikroskopu
Czechow-Ocipieliście obaj?! Fiuty se będziecie mierzyć!? Zamknijcie się obaj!!!

Za ten post maks98 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Endriu92.
Awatar użytkownika
maks98
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 11 Wrz 2010, 14:40
Ostatnio był: 16 Mar 2012, 23:27
Miejscowość: Limańsk/Prypeć
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Sniper_TomSon w 30 Wrz 2010, 18:45

Koło anomalii Popielisko. Często są tam cenne artefakty, jest wysoko, więc teren pod kontrolą, a droga do niej jest zawiła, więc nawet silnego mutka można zatłuc na dojściu do tej lokacji. Ogólnie jest przyjemnie i ciepło :E. Również sąsiedzi są fajni, bo zombie.
Z dystansu można wszystko.
Awatar użytkownika
Sniper_TomSon
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 16 Mar 2010, 19:52
Ostatnio był: 19 Paź 2013, 22:09
Miejscowość: Świnoujście
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez teflon w 03 Paź 2010, 20:36

Ja uwielbiam te miejscówkę, gdzie są -ocaleni z monolitu-, jeszcze jak tam zostaną to jakoś fajnie sobie przy nich posiedzieć. Super też są podziemia Jupitera i Prypeci, super są te widoczki z okrągłej hali przez sufit, budynki z Prypeci.
teflon
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 11 Wrz 2010, 22:42
Ostatnio był: 31 Sty 2011, 20:29
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Kenzo w 10 Paź 2010, 17:21

Jako ulubione miejscówki to tak.. zacząłbym od Skadowska. To miejsce jest po prostu takie, że jak wbijam do środka to szybko zamykam za sobą drzwi, bo czuje sie tam bezpiecznie :D . Miłe towarzycho, Brodaty, Gonta, Kardan. Jak reszta lubie tą miejscówke w prypeci gdzie sie wdrapujesz po tym ,,drzewie''' z anomalią. Jak znalazłem tego ckm-a za sofą to chciałem tam zostać już na zawsze, po prostu, bezpiecznie :D . Jeszcze przystanek Janów by sie znalazł, bo jest tam mój ziomek Azot.

Z tych mniej ulubionych to budynki administracyjne Jupitera :P. I Kopaczi.. ciekawa i to bardzo lokacja, ale jak słysze te jęki zombiaków wychodzących z domu to ja chce już uciekać :D.

btw. posiedziałbym sobie u barmana w 100-radów :(
Awatar użytkownika
Kenzo
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 24 Maj 2008, 09:17
Ostatnio był: 06 Lis 2010, 23:10
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Endriu92 w 11 Paź 2010, 22:10

Generał Woronim napisał(a):Moje to chata gdzie lekarz zabił gonte w zatonie
W janowie to będzie Cementownia
A w Prypeci to gdzie wojskowi przebywają ale dopiero po ich odejściu

Nie Gonte tylko Głuszca...
Prypeć - niesamowity "martwy" klimat...
Stacja Janów i okolice, również ładnie odwzorowane.
Skadowsk - fantastyczna miejscówka :)
Image
Awatar użytkownika
Endriu92
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 27 Gru 2009, 13:57
Ostatnio był: 10 Lis 2021, 19:25
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez olmk w 14 Paź 2010, 10:05

Laboratorium badawcze w Skadowisku gdzie odnajdujemy dokumentację karabinu goussa - Betonowy Las czy jakoś tak
Awatar użytkownika
olmk
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 26 Wrz 2010, 17:21
Ostatnio był: 16 Paź 2010, 02:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez krzys w 30 Paź 2010, 23:11

Ja pokochałem skadowsk i janów ,bo można pogadać, napić się. A na skadowsku na samym końcu statku można wyciągnąć broń. Gram na modzie white mod. I tam czasem się tam pałętają zombie i eliminuję je z pistoletu. :E :E :E .No i jest jeszcze tartak fajnie tam jest i przeczekać nocke też. i można sie ponawalać z zombi z tylko samym makrowem. Goraco polecam. :E :E :wink:
Jesli wrog jest w zasiegu ty rowniez w nim jestes.
Awatar użytkownika
krzys
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 15 Lis 2009, 13:08
Ostatnio był: 27 Cze 2013, 20:50
Miejscowość: oko moskwy
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Wave w 02 Lis 2010, 19:52

Jeszcze w Zew nie grałem, ale już zobaczyłem na filmikach, co i jak. Bardzo spodobał mnie się Skadowsk, taka "rodzinna" atmosfera. Janów jest również ciekawym, aczkolwiek i niebezpiecznym miejscem. Sam w sobie spodobał mi się bunkier naukowców, brakuje mi trochę elektrowni :(
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Canthir w 02 Lis 2010, 22:03

Zwiedzanie Jupitera nocą, z AK-74 i latareczką = świetna sprawa.
Cementownia = wolę za dnia, widoczki ładne i można z Vintoreza na bagienne pijawy polować ze szczytu silosu.
W Prypeci to Port Rzeczny = trafiłem tam podczas wycieczki i jak już odpędziłem zombie i monoliciarzy to miałem chwilę zapartego tchu z wrażenia. Uroczo wygląda od strony wody...
Leśnictwo również miło wspominam, ubolewam tylko, że do tego dużego budynku nie można wejść.

Prypeć dużo traci na tym, że do większości budynków mieszkalnych nie ma w ogóle wejścia. OK, na potrzeby gry rozumiem, ale w praktyce wystarczyłoby odstrzelić zamek, najlepiej ze śrutówki. No, chyba że antywłamaniowe, albo zamurowane. Miałem nadzieję, że będzie można wejść do tych kilkunasto-piętrowców co są zrośnięte tą anomalią, a tu lipa, nie da się :(

Jeżeli miałbym wyróżnić ulubione tereny industrialne, ulubioną anomalię i ulubione tereny łowieckie to wyglądałoby to mniej więcej następująco:

Teren/obiekt industrialny: Jupiter, duży, ładnie dopracowany. Jest co zwiedzać, jest co znajdować, jak się ma strzelbę to nawet psy tak nie wnerwiają strasznie.
Anomalia: Kocioł, jest dość na uboczu, strasznie nie po drodze tam zawsze, ale jak patrzę na tę spękaną ziemię wypełnioną wrzącą wodą i snopy płomieni to mi to wynagradza trudy podróży :) Bagno z powykrzywianą powierzchnią wody też robi wrażenie, ale nie aż takie.
Tereny łowieckie: Zaton całościowo. W sumie nie czuję w sobie żyłki myśliwskiej, ale ubijanie dzików i mięsaczy nawet mnie bawi. Na Zatonie zwierzyna stanowi element krajobrazu, koło Jupitera nie pozwala zbytnie się wyluzować, ale już w Prypeci mnie denerwuje. Tym szczególniej, że zazwyczaj tam już nie noszę ze sobą strzelby, a marnowanie pestek 5.45x39 traktuję jako stratę czasu...
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Lucjusz w 05 Lis 2010, 11:58

Ja najbardziej lubię wieże Zulusa, fajnie wpaść tam raz na jakiś czas na :wódka: i przeczekać emisje. Bunkier naukowców też jest spoko i dach cementowni lubię się tam wdrapać i postrzelać do pijawek. No i teraz jak przeczytałem że w Prypeci można dostać się po tej zielonej anomalii do mieszkania w wieżowcu to żałuje że tam nie byłem bo na pewno miejscówka by mi przypadła do gustu
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Eddy w 09 Lis 2010, 22:47

ja lubię cementownie nocą snorki , zombi (jeden miał dobrego tandera :E ) kontlolery , no i barery mnie 3 naraz zaatakowały
Awatar użytkownika
Eddy
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 08 Lis 2010, 22:22
Ostatnio był: 25 Kwi 2014, 21:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -7

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Stalker Daniel w 13 Lis 2010, 20:51

Moje to mieszkanie w Prypeci tam gdzie trzeba się wejść po gałęziach, a druga to niebezpieczna jaskinia na Zatonie gdzie są zwłoki majrona i kontloler.
Ostatnio edytowany przez Stalker Daniel, 10 Gru 2010, 10:33, edytowano w sumie 1 raz
Stalker Daniel
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 04 Lis 2010, 22:01
Ostatnio był: 31 Gru 2010, 14:45
Miejscowość: Bar "100 Radów"
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość