S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Medium w 01 Paź 2009, 14:33

No właśnie forum nie popiera piractwa, ale można na nim pisać o tym, że się grę posiada jeszcze przed premierą rynkową w Rosji! Premiera ma być dopiero jutro!

Na dobrą sprawę należałoby najpierw:
- Poczekać na premierę
- Poczekać kilka dni na przesyłkę do Polski
- Grać w grę w wersji rosyjskiej
- Poczekać na oficjalną polonizację

Teraz nie wiem po co potępia się piratów jeśli można tak po prostu spolonizować grę (może nawet sprzedawać gotowy produkt przed premierą w naszym nadwiślańskim kraju).

Pozdrawiam

Medium
Medium
Stalker

Posty: 127
Dołączenie: 01 Wrz 2008, 08:29
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 23:59
Miejscowość: Ełk
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Dizel w 01 Paź 2009, 15:31

hmmm aha czyli wszyscy bedziecie latać po Zonie niewiedzac o co chodzi bo po rusku to wcale sie nie da zbyt wiele zrozumieć a po angielsku to nie to samo to chyba lepiej latać po Zonie ze znajomoscią języka polskiego co?? mnie bynajmniej nie chce się czekać na to co Cenega lub ktoś inny zrobi za pół roku albo dłużej. Mam swiadomość że będe pierwszy po za tym polonizacja gry jest fajna mozna wiele sie dowiedziec jesli chodzi o świat Zony Pozdrawiam myślę że po weekendzie będzie 100% PL i na jesienne popoludnia będę odkrywał praz trzeci Strefe
Dizel
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 01 Paź 2009, 12:38
Ostatnio był: 01 Cze 2014, 21:37
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez KoweK w 01 Paź 2009, 15:44

Nie popieramy tylko i wyłącznie wysyłania linków i innych nielegalnych badziewi. Dyskutować można.
Mam nadzieję, że wszystko jasne teraz. :P

Btw. Dizel, używaj interpunkcji.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Dzisiaj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez meJKu w 01 Paź 2009, 15:49

Dizel napisał(a):To chyba dobrze ze sie tym zainsteresowalem i sie za to wzielem bo jak narazie niewidac zeby ktos sie do tego przylorzyl z tego co widze wszedzie to ludzie tylko narzekaja i psiocza na wszystko niedajac nic z siebie jesli jest ktos chetny niech napisze na emaila [email protected]

Już wcześniej spolszczyłem to co wymieniłeś :wink: I nie jest to 50%... może z jakieś 15-20%? Ale 50? No weź nie żartuj :)
Dizel napisał(a):myślę że po weekendzie będzie 100% PL i na jesienne popoludnia będę odkrywał praz trzeci Strefe

To raczej źle myślisz ;p
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: Dzisiaj, 05:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Dizel w 01 Paź 2009, 16:54

Ja wiem ze dialogi i misje to druga połowa ale dla chcącego nic trudnego juz siedze nad tym drugi dzień i dosć dobrzemi idzie
Dizel
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 01 Paź 2009, 12:38
Ostatnio był: 01 Cze 2014, 21:37
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Michu w 01 Paź 2009, 17:27

Nie wiem czy ktoś będzie chciał spolszczenie od Ciebie, wystarczy spojrzeć na Twój styl pisania.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Morrtis w 01 Paź 2009, 17:55

skonczcie pitolic bo i tak wiekszosc z was pobrala wersje RU i tylko czeka az ktos zrobi spolszczenie.
osobiscie czekam na wersje S:COP PL kolekcjonerska jezeli bedzie taka, przy okazji podziwiam zone na wersji RU na XP SP2 /kto chetny pw powiem jak uruchomic i wtedy wyjdzie kto sie zarzekal ze czeka na PL/wiec niepieprzyc o piraceniu czy innym jojceniu
http://projectanemic.neostrada.pl/clear_sky.gif
Awatar użytkownika
Morrtis
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 15 Cze 2007, 23:19
Ostatnio był: 27 Sty 2010, 20:24
Miejscowość: Mielec
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez cremaster w 01 Paź 2009, 18:19

A co tu pisac. Jest juz xrEngine.exe
P.S.
Gra jest zaj***scie zoptymalizowana jak na Stalkera. Na viscie 1680X1050 wszystko na full plus dx10 chodzi bardzo plynnie kiedy Clear sky dostawal mega czkawki a fraps pokazywal gora 30 klatek teraz srednio 40
cremaster
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 07 Sie 2009, 12:43
Ostatnio był: 23 Cze 2016, 06:01
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Morrtis w 01 Paź 2009, 18:24

cremaster napisał(a):Gra jest zaj***scie zoptymalizowana jak na Stalkera. Na viscie 1680X1050 wszystko na full plus dx10 chodzi bardzo plynnie kiedy Clear sky dostawal mega czkawki a fraps pokazywal gora 30 klatek teraz srednio 40


zgadzam sie w 100%
http://projectanemic.neostrada.pl/clear_sky.gif
Awatar użytkownika
Morrtis
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 15 Cze 2007, 23:19
Ostatnio był: 27 Sty 2010, 20:24
Miejscowość: Mielec
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez portals w 01 Paź 2009, 18:36

Jak można to napisze coś
Gra świetnie zoptymalizowana o 15 klatek szybsza od CS.Bugtrapy rzadko(tz jest moment kiedy wywala co chwile ale ogólnie ok).Grę przeszedłem całą i im dalej tym lepiej długość taka jak SOC
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez HollowVooDoo w 01 Paź 2009, 18:42

Jeśli można wiedzieć na jakim komputerze to sprawdzałeś, wygląda na to że w cs to wojny frakcji mogły mataczyc w optymalizacji.
Awatar użytkownika
HollowVooDoo
Tropiciel

Posty: 207
Dołączenie: 20 Lip 2008, 22:09
Ostatnio był: 11 Lip 2021, 21:50
Miejscowość: Zona,Wysypisko
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez PAndrew w 01 Paź 2009, 18:57

Ja tylko nie wiem jak przejść za mapy do innej mapy. zadania z chelikopterami zrobilem i chciałbym przejść teraz do fabyrki jupiter a na mapie nie ma zazaczonych przejść co ma zrobić rzeby tam przjeść ???

No i jak przeczuwalem zaczynaja sie pytanka o wersje ruska - jak grac, co robic itp... Temat zamykam cobyscie ochloneli i zrozumieli ze nie wspieramy supportu dla gry ktora nie zostala oficjalnie wydana - prosze sie dostosowac i NIE PYTAC o CoP ruskiego/pirackiego w tym temacie i gdziekolwiek indziej ani snuc domyslow/spoilowac bo bede banowal bez ostrzezenia! Temat otworzymy w swoim czasie ponownie...Kolega otrzymuje ostrzezenie ku przestrodze i niech sie cieszy ze nie bana - wczesniej razem z @Michem prosilismy aby unikac tego typu wywodow i pytan...- caleb59

Ale po jaki ch#j zamykasz temat? - xKoweKx
PAndrew
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 01 Paź 2009, 18:50
Ostatnio był: 05 Gru 2009, 23:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fort-15
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości