S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Michu w 10 Lip 2009, 22:32

Nie wiadomo, a co do zadań to będą to bardziej rozbudowane misje od poszczególnych NPC'ów napotkanych w grze. Odbijanie bazy ot na przykład.

Jeżeli chodzi jednak o postacie to wiemy tyle, że będą to osoby z GSC, tzn np. barman stalkerów to będzie jakiś tam pracownik z GSC itd... :) fotorealistyczne odwzorowanie, na filmach pokazane było :P
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez MeZZerschmitt w 10 Lip 2009, 22:49

Według mnie powinna być bardziej rozwinięta dynamiczna muzyka. Ona mnie cholernie uzależniła. Jak w cs zaczyna się ta muzyczka, to normalnie speeda na zabijanie dostaję:D, szkoda tylko, że nie jest jeszcze bardziej urozmaicona, co mam nadzieję znajdzie swoje miejsce w Zewie
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Polski zolnierz w 12 Lip 2009, 21:03

W sumie co będzie z starych części z NPC, to ja nie wiem. Ale ciekawe, bo nie ma być rzadnej starej lokacji. To automatycznie odpada Barman, Sidorovicz czy inni...hmm wyjdzie na to, że tylko cel główny ma coś wspólnego z SoChem i CS'em. Swoją drogą ciekawe czy wyjaśnią dokładniej dalsze losy Scar'a :p
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez rav7674 w 12 Lip 2009, 22:30

kurde...troche szkoda tych klimatycznych miejscowek jak bar,kordon czy tez jantar...mam nadzieje przynajmniej ze fabula bedzie dosc niezla, jak sie zawiodlem na CS to w CoP pokladam spore nadzieje ,jednak sadze ze nic nie przebije starego dobrego SoCh :P
rav7674
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 30 Gru 2008, 23:54
Ostatnio był: 03 Mar 2014, 16:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Radiator3 w 18 Lip 2009, 00:14

Ja uważam że fajnie bedzie pobiegać po nowych lokacjach, a po jakimś czasie wrócą stare miejscówki w następnych odsłonach seri
Image
Awatar użytkownika
Radiator3
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 17 Lip 2009, 20:50
Ostatnio był: 13 Cze 2010, 10:41
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Duddits w 19 Lip 2009, 04:37

Radiator3 napisał(a):Ja uważam że fajnie bedzie pobiegać po nowych lokacjach, a po jakimś czasie wrócą stare miejscówki w następnych odsłonach seri

Ehh, stare lokacje w nowych odsłonach Stalkera, które akcja dzieje się w Zonie, która ma miejsce w Czarnobylu? Tego bym chyba nie przeżył :| . Uwielbiam ta grę ale co za dużo to nie zdrowo :wink: . Owszem, trwają prace nad Stalkerem 2 ale szczerze wątpię aby to co było w SoC, CS i będzie w CoP znalazło się w dwójce. Zmiana otoczenia bardzo by pomogła..
Tak btw. Skoro nikt nie dodał to ja to zrobię:
screen#1
screen#2
screen#3
screen#4
Image
Image
Awatar użytkownika
Duddits
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 20 Cze 2009, 11:49
Ostatnio był: 13 Cze 2016, 11:58
Miejscowość: Olsztyn
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Powinnościowiec w 19 Lip 2009, 10:42

@ Radiator

To Ty byś chciał, aby ta gra działa sie gdzieś indziej? Nie w Czarnobylu?
Według mnie wtedy by całkiem poległa, przynajmniej dla mnie. Sam fakt, że w CoP prawdopodobnie nie będzie elektrowni jest dla mnie wielkim minusem.
Image
I am Little Jacob - Play Free Online Games
Awatar użytkownika
Powinnościowiec
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 01 Lis 2008, 18:37
Ostatnio był: 26 Cze 2010, 20:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Radiator3 w 19 Lip 2009, 17:01

Wcale nie chce żeby STALKER dział sie gdzieś indziej niż w Czarnobylu, po prostu mysle ze pozniej wroca stare lokacje
Ostatnio edytowany przez Radiator3, 23 Lip 2009, 20:07, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
Radiator3
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 17 Lip 2009, 20:50
Ostatnio był: 13 Cze 2010, 10:41
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez rav7674 w 19 Lip 2009, 17:28

Elektrownia to najbardziej klimatyczne miejsce w grze tyle ze niestety w obydwu odslonach nie moglismy jej zbyt dlugo eksploatowac niestety...:/ mam nadzieje ze w CoP bedzie okazja dluzszego pobytowania w tym miejscu :P
rav7674
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 30 Gru 2008, 23:54
Ostatnio był: 03 Mar 2014, 16:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Kuba w 19 Lip 2009, 18:16

Ktoś wcześniej napisał ciekawą rzecz. Do tej pory tak na dobrą sprawę zwiedziliśmy dopiero tylko południową część Strefy. Jeśli mowa o CoP czy S2 wydaje mi się, że połączenie starych miejsc z nowymi, to wcale nie byłby taki głupi pomysł. Na pewno twórcy zmieniliby w jakiś sposób te obszary, ale nie widziałbym sensu w całkowitym ich usuwaniu.
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Radiator3 w 19 Lip 2009, 23:32

rav7674 napisał(a):Elektrownia to najbardziej klimatyczne miejsce w grze tyle ze niestety w obydwu odslonach nie moglismy jej zbyt dlugo eksploatowac niestety...:/ mam nadzieje ze w CoP bedzie okazja dluzszego pobytowania w tym miejscu :P


istnieje mod zeby mozna bylo swobodnie chodzic po elektrowni, niestety nie pamientam nazwy :(


Dzięki za info ale mogłeś mu to napisać poprzez prywatną wiadomość. To jest temat o Call of Prypiat i tego się trzymamy - V

Sory
Image
Awatar użytkownika
Radiator3
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 17 Lip 2009, 20:50
Ostatnio był: 13 Cze 2010, 10:41
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Medium w 20 Lip 2009, 22:37

Michu napisał(a):Jeżeli chodzi jednak o postacie to wiemy tyle, że będą to osoby z GSC, tzn np. barman stalkerów to będzie jakiś tam pracownik z GSC itd... :) fotorealistyczne odwzorowanie, na filmach pokazane było :P


Takie drobne sprostowanie.
Wg informacji z filmu, barmanem będzie akurat Ojciec Walerian - jedna z najbardziej znanych postaci lokalnego dla twórców gry światka AirSoft'owego. Co nie zmienia faktu, że oprócz kilku osób z wymienionego już światka AirSoft'owego będą to głównie osoby z GSC, niektóre w trakcie wywiadu podają co będą robić w grze.

Pozdrawiam

Medium
Medium
Stalker

Posty: 127
Dołączenie: 01 Wrz 2008, 08:29
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 23:59
Miejscowość: Ełk
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości