Pora roku

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Jaką porę roku chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w kolejnej odsłonie S.T.A.L.K.E.R.a?

Wiosna
9
5%
Lato
14
8%
Jesie
36
22%
Zima
45
27%
Cykl wiosna-lato-jesie
63
38%
 
Razem głosów : 167

Re: Pora roku

Postprzez Wiewiórka69 w 28 Lut 2010, 13:38

Ja zdecydowanie chciałbym zobaczyć stalkera zimą, nudzi mnie już oglądanie tej gry tylko jesienią lub wiosną....może i mody dają zimę w grze, ale jakoś to kiepsko wygląda, muszą być zmienione kombinezony, śnieg na budynkach i wszelkich rzeczach, nowe zachowanie stalkerów i mutantów, jakieś nowe anomalie. Moim zdanie gra stanowczo nie straciła by klimatu, moim zdanie jeszcze więcej by go zyskała.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Pora roku

Postprzez djcycu w 28 Lut 2010, 18:39

Albo wczesna wiosna albo poprostu poczciwa jesień która aż olśniewa :) Zima zabiła by klimat i szybko powstały by mody zmieniające to w jesień. Ktoś tu pisał o snieżkach zamiast śrub... Czy ty człowieku śledziłeś fabułę? Czytałeś opisy które wymordowali autorzy w encyklopedii? Jak śnieżka może w anomalii elektro zadziałać? No ale mniejsza z tym. Całość w zimowym krajobrazie była by sprzeczna ze sprintem, trzeba było by edytować modele aby pojawiły się czapy śniegu... Nie to za dużo roboty. Niech odgrzeją nam starego kotleta ale z prawdziwie mocna dawką uczciwej fabuły :) .
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Pora roku

Postprzez STALKER98 w 10 Mar 2010, 20:14

Po mojemu jeśień , zona jest jesienią taka bardziej ponura i oto chodzi :) Nie wyobrażam sobie zony w wiośnie ;/ Ale może też być , najlepiej to wiosna,lato,jesien,zima...
Polyushko-pole, Polyushko, shiroko pole. Edut po polyu geroi , Ekh, sa Krasnoy Armii geroi! Devushki, glyante, Glyante na dorogu nashu. Vyetsya dalnyaya doroga, Ekh , da razveselaya doroga !
Awatar użytkownika
STALKER98
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 08 Mar 2010, 23:27
Ostatnio był: 03 Lut 2011, 11:31
Miejscowość: Tyż z Kremla a co se bede żałować ;)
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Pora roku

Postprzez n3ro11 w 13 Mar 2010, 00:37

Lato, słońce w pełnej okazałości, czyste błękitnie niebo a na horyzoncie Prypeć. Czego chcieć więcej ;]
Image
Awatar użytkownika
n3ro11
Stalker

Posty: 75
Dołączenie: 03 Paź 2009, 23:15
Ostatnio był: 20 Mar 2015, 19:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Pora roku

Postprzez Argemen w 13 Mar 2010, 11:49

Mi by się marzyła jesień, taka złota, że liście z drzew spadają, gołe drzewa i piękne słońce. Gdyby właśnie tak było dodałoby to klimatu całej grze. Np. Opuszczone budynki i gołe drzewa ahhh.
I had wan teh interwebs!
Awatar użytkownika
Argemen
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 01 Sty 2010, 16:40
Ostatnio był: 02 Gru 2018, 13:05
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Pora roku

Postprzez Czipi w 14 Mar 2010, 21:06

Przyzwyczaiłem się do Jesieni, ale miałbym ochotę na zimę. Nawet gdyby okazało się, że jesień w zonie jest faktycznie bardziej klimatyczna było by to ciekawe urozmaicenie. Ktoś wspomniał o dużej widoczności stalkerów i mutantów. Gdyby w strefie faktycznie toczyło się życie to we wszystkie pory roku. Zona przystosowała mutanty do ciężkich warunków, więc czemu stary dzik lub pies nie miałby zrzucić sierści i osiwieć jak normalne zwierzę ?
Stalkerzy są zaradni zamiast sprawiać sobie nowy kombinezon na każdą porę roku biała narzuta, kamizelka, albo peleryna i tak dała by dużo. Pewnie ktoś powie "no dobra, ale co z pijawkami ?". Mieszkają w jaskiniach, których w zonie jest mnóstwo, gdy są głodne idą na żer i wracają najedzone i grzeją się w swoim zakątku. Nowe anomalie ślady łap na śniegu, nowe medykamenty, sposoby przetrwania czy też morderczy grad spadający z nieba.
Chętnie bym się zabawił w taką wersję, nawet gdyby faktycznie jesień bardziej nas uszczęśliwiła, chodzi o coś niecodziennego, jakąś odmienność. :)
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 353
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 03 Kwi 2024, 13:30
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: Pora roku

Postprzez BlackShadow w 16 Mar 2010, 18:15

Według mnie zima w Zonie mogłaby mieć swój urok, oczywiście gdyby cała gra została dopasowana do zimy: nowe kombinezony, możliwości, itp. Ostatnio oglądałem zdjęcia z okolic Czarnobylu zrobione w zimę i powiem Wam szczerze, że zastanawiałem się nad tym jakby wyglądał Stalker.. Ja stawiam na zimę.
"Jest tylko cisza, cisza i tylko cisza między zapomnianymi domami. A w tej ciszy słychać krzyk pięćdziesięciu tysięcy mieszkańców, wywiezionych tamtego dnia w nieznane."
Awatar użytkownika
BlackShadow
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 16 Mar 2010, 17:16
Ostatnio był: 10 Kwi 2011, 15:29
Miejscowość: Kielce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: Pora roku

Postprzez n3ro11 w 18 Mar 2010, 18:06

Co was tak ciągnie do tej zimy. Gra byłaby wtedy tak ponura, że tylko palnąć se w łeb. Takie moje zdanie ;)
Image
Awatar użytkownika
n3ro11
Stalker

Posty: 75
Dołączenie: 03 Paź 2009, 23:15
Ostatnio był: 20 Mar 2015, 19:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Pora roku

Postprzez Greyeeh w 19 Mar 2010, 22:37

Zdecydowanie wiosna/lato/jesień/zima, grałbym wtedy w stalkera bez przerwy. Do tego jeszcze mod z "Pripyat war" i nic nie robić tylko siedzieć i gapić się w monitor. Tak jak było powiedziane nie raz twórcy mieli by niezłe pole do popisu, po za tym pobawiłbym się zimą w świętego mikołaja i porozdawał bandytom kule pp.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Pora roku

Postprzez Hrabia w 02 Kwi 2010, 16:19

Jak dla Mnie zima to tak nie bardzo.Jest wtedy jaśniej i w nocy też lepiej widać większość rzeczy.
Zagłosowałem za cyklem rocznym,ale wiem,że to nie możliwe do zrobienia bo było by po prostu bez sensu.
Najbardziej jestem chyba za końcem zimy,takie brudne roztopy,wiecie o co chodzi,wszędzie wszystko takie zgniłe i ten brudny śnieg,pada deszcz,czasami jeszcze śnieg z deszczem.Później wiadomo wiosna,ciągle leje,pełno błocka które w niektórych momentach utrudnia chodzenie,a potem kochane lato,ale wiadomo jakie ono w zonie jest. :wink:
I tak latem do finału gry,myślę,że to dało by się zrobić.
To ja rozpalę ognisko a wy wyciągnijcie flaszeczki!
Awatar użytkownika
Hrabia
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 06 Sty 2010, 20:48
Ostatnio był: 26 Gru 2013, 15:32
Miejscowość: Olsztyn
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Pora roku

Postprzez rabbit95 w 02 Kwi 2010, 17:36

Dobrym pomysłem byłby STALKER zimą ;). Miało by to ciekawy klimacik ale grę do tego trzeba było dopasować np. kombinezony ,bronie, zdolności ,były by nowe artefakty i np. :wódka: +10% do temperatury ciała :E .
rabbit95
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 31 Mar 2010, 18:25
Ostatnio był: 19 Lut 2011, 20:06
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Pora roku

Postprzez kondoslaw w 02 Kwi 2010, 21:25

Moim zdaniem to zima była by niezła . W zimie objawia się bardzo dużo nowych możliwości. Dopasowywanie kamuflażu, kombinezonu, można by na nartach jeździć albo chodzić, oczywiście nowe anomalie i oczywiście artefakty. Można by tak długo wymieniać . Ogólnie: DUŻO MOŻLIWOŚCI.
Awatar użytkownika
kondoslaw
Stalker

Posty: 114
Dołączenie: 26 Lis 2009, 18:58
Ostatnio był: 05 Lis 2014, 21:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 5

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości