Ulubiona Postać

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubiona Postać

Postprzez assassyn-nr1 w 23 Mar 2012, 14:14

Moją ulubioną postacią w zewie jest noe bo jest przykładem prawdziwego samotnika i za to że mam oswojonego niby psa.
Awatar użytkownika
assassyn-nr1
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 23 Mar 2012, 14:07
Ostatnio był: 07 Mar 2013, 16:20
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ulubiona Postać

Postprzez RedWarrior293 w 29 Kwi 2012, 14:07

Ja lubię Włóczęge ponieważ koleś jest ciekawy i jak napisał djcycu należał do najbardziej ciekawych frakcjii z monolitu i jest taki bezradny jak nas prosi o pomoc

i (chyba) nie wspominanego tutaj Mikotaja (czy jakoś tak) jak go ratowałem od bandytów to było naprawde fajne jego bezradność aż łezka się w oku kręci
Pewnie moje posty wyglądają jak by je pisał 12 latek bo tak jest ;D

Mam stalkera nie na steama!
Awatar użytkownika
RedWarrior293
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 26 Kwi 2012, 22:05
Ostatnio był: 24 Paź 2012, 19:47
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Wania Okularnik w 29 Kwi 2012, 14:14

Jako ulubiona postać to moją jest Wano :) cenię go za lekkość ducha i humor. Szkoda mi go było, gdy zginął w Prypeć 1 :(

A poza tym lubię jeszcze Mitaja, za jego bezradność i Noego, dziwny człowieczek, ale miał oswojonego Nibypsa ;)
http://www.youtube.com/watch?v=r5LlQ0MMriQ
-----------------------------------------------------------------------
Wielkie podziękowania dla TxSteve za udostępnienie muzyki Stalkerów! :)
Wania Okularnik
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 29 Kwi 2012, 09:44
Ostatnio był: 06 Maj 2012, 13:15
Miejscowość: Obecnie przesiaduję w Janowie.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 1

Re: Ulubiona Postać

Postprzez weteran XD w 30 Kwi 2012, 02:34

:wódka: Ja lubię zulusa za te jego wypijmy za to i za tamto :E :wódka: :wódka: :wódka:




:wódka:

Uwagi moderatora:

Już? Post nabity? Warn. - Wheeljack
Awatar użytkownika
weteran XD
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 19 Sty 2012, 23:08
Ostatnio był: 31 Gru 2014, 22:20
Miejscowość: gdzieś tam w czarnobylu
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -26

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Markus Grizzly w 18 Maj 2012, 02:10

Zew Prypeci - tutaj tak ciężko cokolwiek jednoznacznie wybrać - ulubiona postać, broń, lokacja...

Major Diegtiarow - zimny, odważny :D , potrafi wszędzie znaleźć sprzymierzeńców,
Brodacz - ojciec zatońskich stalkerów, dobry opiekun i pomocna dłoń dla kotów,
Kardan - świetny technik, zajmuje fajne miejsce na Skadowsku,
Traper - jedyny prawdziwy likwidator mutantów, wyposażony w kucyk,
Wano - optymizm palacza marihuany i naiwność przedszkolaka,
Pilot - zdaje się być najbardziej zrównoważonym psychicznie osobnikiem w Zonie, opanowany, profesjonalny,
Włóczęga - pechowiec, równy chłop,
Grupa stalkerów ze Skadowska - Głuszec, Gonta, Spartkus i reszta - w końcu prawi ludzie w Zonie :!:

Anty-postacie:
Sułtan - "Opaaaaa... kogo ja widzę?",
Flint - żałuję, że naprawdę nie wskoczył do tej kryjówki chimery,
Hawajczyk - mdli mnie jak słyszę jego "Alohaaaa!...",
Sęk - cwaniaczek,
Sowa - pyszałek, dla którego stalkerzy to tylko źródło pieniędzy i informacji,
Szulga - bezmyślny trep.
Awatar użytkownika
Markus Grizzly
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 04 Lut 2008, 13:01
Ostatnio był: 27 Kwi 2019, 14:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 15

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Bodziniak w 18 Maj 2012, 07:39

Moja ulubiona postać to Azot. Za co go lubię?
Za wyróżniający go wygląd oraz ciekawe dialogi z nim. Ma dla nas dużo fajnych misji jak znalezienie części do ulepszeń w cementowni. Pomaga nam także otworzyć śluzę do tunelu Prypeć 1. Ogólnie sympatyczny :D .

Kardan też jest spoko. Mały pijaczek który potem rzuci to gówno ;) . Także pomaga nam w dostępie do laboratoria pod anomalią żelazny las. Robi dla nas baterie do Gaussa. I poza tym jest z kim wypić.

I oczywiście Żwawy! był w cieniu i jest w zewie. Lubię go za to że po prostu jest. Dodaję trochę uroku Zatonowi!
Awatar użytkownika
Bodziniak
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 06 Kwi 2011, 19:03
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 03:49
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 11

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Lebrenekka w 21 Maj 2012, 13:31

Jak dla mnie każda postać miała swoje "uroki". Dla mnie najlepszy był Wano, bo optymista do samego końca gry. Zulus wiadomo :wódka: Trapera polubiłem jak dostałem od niego "Drapieżce" bo tą pukawką przechodziłem cała gre... :)
Darz Bór!
Awatar użytkownika
Lebrenekka
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 27 Lut 2011, 13:31
Ostatnio był: 04 Wrz 2019, 12:04
Miejscowość: Polska
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Bambo w 22 Maj 2012, 20:11

Moimi ulubionymi postaciami w Zewie byli:
Głuszec - szkoda że zakończył swój żywot jako drink dla Wstrząsa bo był bardzo poczciwym stalkerem.
Noe - za jego "czułe" powitania (wiecie o co chodzi)
Azot - za jego ciekawe misje, zniżkę i miłe powitanie w Janowie.
Wujek Jar - tak jak koledzy wspominali ,czyli za to że miło spotkać znaną twarz ,no i za tą dziwaczną misje w Kopaczi kiedy wziął nas ze sobą ale nie powiedział w jakim celu
Postaci ,których nie lubię:
Sowa - bo z niego kawał drania razem z Sułtanem
Sęk - bo uganiałem się za nim po całej Zonie ,ale oszczędziłem frajera :D
Szulga - ponieważ on i cała ta jego Powinność to banda paramilitarnych degeneratów i sztywniaków (bez obrazy dla wszystkich wielbicieli Powinności w żadnym wypadku nie mam zamiaru nikogo urazić)
Wano - na mojej liście jest tak po środku. Nie wiem po co w ogóle przybył do Zony skoro jest powiedzmy szczerze łatwowiernym mięczakiem. Ale ma pozytywne strony choćby jego pogoda ducha.
Polegli towarzysze: [*} Boria Dzikus - Wolność (zabity przez Powinność) [*] Jarik Szpicel - Wolność (poległ zaatakowany przez Snorka) [*]

Bambo
Wygnany z Zony

Posty: 60
Dołączenie: 22 Maj 2012, 12:11
Ostatnio był: 24 Lut 2013, 23:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 9

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Kieł w 20 Cze 2012, 17:39

Wujek Jar-Pogodny chłop ma daję fajną[moją ulubioną]misję z kopaczi, a poza tym jest wg przypomina prawdziwego stalkera frakcyjnego-robi na własną rekę jak i dla dobra frakcji :E .
Krótki opis: Stary siodej żryj konserwe i :wódka:

Natomiast nie lubię szulgi[ogólnie lubię powinność ,nie chce obrażać ,,przyjaciół,, szulgi]Jego krzywa papa przyprawia mnie o mdłości.Ale najbardziej mnie wnerwia jego podejście do innych frakcji[tym wolności]
Krótki opis:Stary siodej żryj granata.
WTF?This is Sparta
Awatar użytkownika
Kieł
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 01 Sty 2012, 00:30
Ostatnio był: 29 Sty 2015, 21:09
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: Ulubiona Postać

Postprzez LSkiper w 22 Cze 2012, 15:57

to ja odpalę coś nowego ja lubię strieloka czemu? on jest legendą 4 razy był na obszarze elektrowni w SoCu idzie on do sarkofagu a potem już mu się chyba nudzi (tak myślę) w CoP - ie i leci prawdopodobnie do domu.
MSI B450A Pro MAX/Ryzen 7 5800X3D/MSI Radeon RX 6700XT/32GB DDR4 3600MHz/2TB WD Blue + 2TB SSD/Logitech MX Master/W10/Cooler Master MWE Gold V2 750W
Samsung Galaxy S22 Ultra
Awatar użytkownika
LSkiper
Tropiciel

Posty: 318
Dołączenie: 19 Gru 2011, 23:27
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 23:05
Miejscowość: Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: Ulubiona Postać

Postprzez STALKER58 w 22 Cze 2012, 19:23

Moje ulubione postacie z Zew Prypeci to:

Major Diegtiarow-Główny bohater, który jest twardy, hardy i potrafi sobie sprzymierzyć nie jednego Stalkera! :P

Kardan-zarąbisty technik i w ogóle jak dla mnie jeden z najlepszych gości w całym Zew Prypeci. :)

Jeśli jesteś prawdziwym Stalkerem ceniącym sobie wypitkę w towarzystwie podobnych myślących ludzi...dołącz do...WOLNOŚCI!

STALKER58
Wygnany z Zony

Posty: 50
Dołączenie: 12 Cze 2012, 12:48
Ostatnio był: 15 Mar 2013, 14:59
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 10

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Szakal_95 w 18 Lip 2012, 16:11

Jeśli chodzi o ulubioną postać w Zewie Prypeci, to nie mam wybranej jednej, jedynej. Jest ich kilka:

Brodacz - czyli "zarządca" na Skadowsku i jednocześnie taki sympatyczny wujek... Można z nim najzwyczajniej w świecie pogadać i tak dalej, a nie chce nas po prostu wykorzystać, tak jak Sidorowicz w "Cieniu Czarnobyla" dla przykładu. Nie jesteśmy mu nic winni, trzyma się swoich spraw. Brakowało mi takich postaci w poprzednich częściach.

Noe - ciekawa, ale i chyba najbardziej tajemnicza postać w tej części. Dlaczego jest jaki jest? Co spowodowało jego obłęd? Zawsze mnie to intrygowało, a swego czasu nawet czekałem na moda, który jakoś by to wyjaśnił. Polubiłem go właśnie za jego "inność".

Głuszec - lubiłem go, dlatego, że to był taki przyjazny "swój chłop". Szkoda tylko, że skończył jak skończył...


Jest też jedna postać, której nie lubię, mianowicie:
Sowa - za przeproszeniem, ale to zwykły cham, dla którego na dodatek najważniejsze są pieniądze. I jeszcze proponuje pracę dla Sułtana... No po prostu nie umiem go polubić.
Szakal_95
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 18 Lip 2012, 15:02
Ostatnio była: 28 Gru 2013, 03:37
Ulubiona broń: --
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość