Ulubione frakcje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez clearskystalker w 12 Sie 2011, 22:31

KarwaPL napisał(a):Dobrze gadasz. Przecież już w Czystym Niebie jest mowa o tym, że Powinność robi interesy z Wojskiem. W środowisku porządnych stalkerów niedopuszczalne jest, aby się układać z wojakami :E
p.s. Zwróćcie uwagę, jak sprytnie producenci sterują tą całą otoczką wokół istniejących w grze frakcji. Od Cienia Czarnobyla wszyscy byli negatywnie nastawieni do Najemników i Wojska. Tymczasem to właśnie w członków tych dwóch "najgorszych" frakcji wcielamy się w kolejnych odsłonach Stalkera :E Okazuje się, że nie ma złych i dobrych. Każdy walczy o swoje interesy, wykonuje rozkazy itp. Nie zdziwiłbym się, gdyby twórcy gry w kolejnej części dali nam szansę zagrać członkiem Monolitu. Kiedyś trzeba w końcu dać odpowiedź na te nurtujące Włóczęgę pytanie :wink:
Pozdrawiam


Staaary jakby monoliciarza dali,tobym chyba był pierwszy do zakupu tej części S.T.A.L.K.E.R.A. Wprawdzie Jest mod do Cienia Czarnobyla ,,Zew Monolitu'' ale to nie to samo co fakt, gdyby w nowej, oryginalnej odsłonie można by zagrać jednym z tych wariatów XD
clearskystalker
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 06 Lip 2011, 03:12
Ostatnio był: 04 Wrz 2013, 11:20
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez JOHKKPW w 14 Sie 2011, 18:40

Moją ulubioną frakcją jest Powinność. Lubie ich z ich styl myślenia, dyscyplinę, powagę, Radzieckie bronie, i za fajne mundury (czerwony z czarnym extra). Nie lubię Wolności bo to banda anarchistów i Bandytów bo to renegaci i tchórze.

Za ten post JOHKKPW otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pijawol.
JOHKKPW
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 30 Cze 2011, 14:55
Ostatnio był: 04 Sie 2015, 17:15
Miejscowość: Ścinawa Polska
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Mrukler-myśliwy w 14 Sie 2011, 19:37

Ja chciałbym się zapisać do Najemników. Oni współpracują dla Naukowców tylko dlatego żeby ci nie zdobyli tzw. dokumentów X, żeby mogli odejść z Zony.
Jestem Najemnikiem. Tylko ten jest moim wrogiem, który przeszkadza mi w robocie.
Awatar użytkownika
Mrukler-myśliwy
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 18 Cze 2011, 11:03
Ostatnio był: 08 Wrz 2011, 18:21
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Zawisza_Czarny w 04 Paź 2011, 21:05

Ja tam zawszę trzymałem się z Wolnością. W Powinności nie podoba mi się ich teoria, żeby wszystko zniszczyć, Dlaczego ? Przecież to jest piękne.
A ocenianie frakcji bo ma fajne mundury... To chyba nie o to chodzi.
Najbardziej lubię samych Stalkerów bo najbardziej do nich pasuje mój styl :D Zarabiane z Artefaktów itp.
Image
Image
Ahie et abandonnée, quand il regardait dans les yeux du monstre, soudain, j'ai vu le cœur de l'ennemi, pas de sang dès explosé, mon cœur battait si elle voulait sortir du corps, l'âme a voulu du sang, et aujourd'hui, ce désir est satisfait, le monstre va mourir aujourd'hui parce que je suis un chevalier vengeance!
Awatar użytkownika
Zawisza_Czarny
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 03 Paź 2011, 15:10
Ostatnio był: 16 Lut 2012, 16:25
Miejscowość: France
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Spyrok w 16 Paź 2011, 11:14

Najbardziej lubię frakcję naukowców. Przede wszystkim mają oni bardzo dużo ciekawych zadań, które są bardzo rozbudowane- w tym moje ulubione, czyli znalezienie OAZY.
Ponadto uważam, że przeprowadzanie badań naukowych i eksploatacja Zony są bardzo klimatyczne- głównie z tego względu iż Zona jest bardzo interesującą i paranormalną krainą.
Jak wie ktoś w jaki sposób zmodyfikować program acdc.pl tak aby otwierał all.spawn z "czystej gry" (to znaczy bez żadnych patchów) to niech napisze mi na pw. Opcjonalnie może być też podanie innej wersji acdc.pl, która mi otworzy ten spawn. Próbuję zespawnować mutanty, ale mam zamiar nie instalować patchów.
Spyrok
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 16:38
Ostatnio był: 29 Paź 2012, 19:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: -2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wilczy Kieł w 23 Sty 2012, 16:59

samotnicy tonie należący do żadnej grupy. Przeszukują Zonę sami, gdyż uważają, że w grupie marnuje się cenny czas, oraz, że są mniejsze dochody ze znalezionych artefaktów. Niektórzy zaś po prostu lubią samotność. Są uzbrojeni i opancerzeni w różnym stopniu. W stosunku do gracza mają neutralne nastawienie a takrze mogą zostać naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Ja osobiście wybieram życie samotnika i za wszelką cenę próbuje bez niczyjej pomocy wykonac nawet najdrudniejsza misję by mieć z tego satysfakcję że wykonałem ją sam. Spróbujcie zostac samotnikiem, nic nie kosztuje to nic nie stracicie jak się będzię wam podobało to możecie przecież dołączyć do jakiejś innej frakcji którą wybierzecie. Tak na marginesie moim zdaniem Samotników nie można nazwać frakcją, gdyż stanowią mniejszość stalkerów w Zonie.

Uwagi moderatora:

Opis skopiowany z wikipedii. Warn. - Soviet // Jak w życie wejdzie ACTA to całe forum pójdzie przez Ciebie siedzieć. :E - Wheeljack
Jak byś mógł to daj Kozaka, nic cię to nie kosztuje. :D

Wilczy Kieł
Wygnany z Zony

Posty: 21
Dołączenie: 23 Sty 2012, 14:46
Ostatnio był: 24 Sty 2012, 13:31
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 3

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Volkodav w 24 Sty 2012, 13:34

Wolność - banda hipisów i anarchistów, w większości przybyłych do Zony w ucieczce przed 'sprawiedliwością' babilońskiego systemu.
Są niesamowicie klimatyczni, wszyscy traktują się niemal na równi, zwracają się do siebie per 'bracie' (nieco zakrawa to dla mnie o sektę religijną, ale na szczęście w nic nie wierzą :P), co mi się bardzo podoba. A wracając do kwestii kombinezonów... Mi się tam podobają, mają barwy kamuflażowe, widać kto tutaj bardziej się przygotował do przebywania w Zonie (aluzja do kolorystyki PowinnośCiulowców). A sami Ciulowcy mi się nie podobają przez ich wszystkie krętactwa (handel na czarno z bandziorami, kłamstwa o historii powstania...).
Awatar użytkownika
Volkodav
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 23 Sty 2012, 15:38
Ostatnio był: 01 Lut 2012, 19:26
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez weteran XD w 25 Sty 2012, 23:30

WOJSKO jest moją ulubioną frakcją w zewie ponieważ mamy u nich darmową naprawę sprzętu, amunicje i granaty do wyrzutni za free i środki medyczne wraz z żarciem też za free :E
Szkoda że tak szybko giną :( .
:wódka:
Awatar użytkownika
weteran XD
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 19 Sty 2012, 23:08
Ostatnio był: 31 Gru 2014, 22:20
Miejscowość: gdzieś tam w czarnobylu
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -26

Re: Ulubione frakcje

Postprzez geralt23 w 02 Lut 2012, 04:37

Monolit jest bardzo ciekawą frakcją, banda świrów modli się do wielkiego skupiska różnego syfu i szamba, gadają jakby byli zjarani ;D
Moją ulubiona frakcją jest natomiast Wolność, mili goście (z wyjątkiem Flinta, który nas za przeproszeniem wydymał), mają fajne zasady, luźne ale nie za bardzo ;D
A jeśli chodzi o bandytów to lubię nieraz wyjąć "Rysia" i z dużej odległości strzelić im parę headshotów :E :E :D
Uwielbiam zapach napalmu o poranku...
Awatar użytkownika
geralt23
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 09:45
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 13:48
Miejscowość: PRYPEĆ
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Stalker20130 w 02 Lut 2012, 19:41

Mi tam najbardziej odpowiadają Samotnicy :D No wiecie szwendanie się po zonie, zbieranie artefaktów :) można powiedzieć że trochę czasu na relaks jest :) No tylko że relaks się kończy jak się wejdzie w jakąś anomalie :(
CPU: AMD™ Phenom II X4 Quad Core 965 Black 3.4 GHz
GPU: AMD™ ATI Radeon™ HD 4670 512Mb DDR3 PCI-E
RAM: Asus M5A78L M LE
HDD: Seagate 500 GB Pod SATA
Awatar użytkownika
Stalker20130
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 30 Maj 2011, 10:37
Ostatnio był: 30 Lis 2016, 12:49
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Marks78 w 05 Lut 2012, 18:16

Najlepsza jest Wolność są na luzie. Mimo to że chleją i trawkę biorą to umieją działać . :D
My Powinność obrócimy w pył całą zone
Awatar użytkownika
Marks78
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 04 Lut 2012, 17:22
Ostatnio był: 14 Lut 2012, 00:27
Miejscowość: Normalna
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -3

Re: Ulubione frakcje

Postprzez hakeranonim w 16 Mar 2012, 23:55

Ja mam takie porównanie zona = odbezpieczony granat(Niewypał)
Wolność: nie wybuchł nie szkodzi po co go rozbrajać?
Powinność: Nie zbliżać się, zniszczyć to zło!
Bandyci:Trzeba ukraść!
Naukowcy: Zbadamy..Zbadamy..
Monolit:Chronić, świętość -Chwała monolitowi
Zombie: Ach aghghdz ahgdz eeee!
Samotnicy: Spokojnie, na luzie nas tylko bandyci wk*rwiają, to może zostać
Czyste niebo:*nikt nie żyje*
Ja: Łoooo K*rwa!

Za ten post hakeranonim otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szczur,
Negative huubi.
hakeranonim
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Mar 2012, 23:10
Ostatnio był: 16 Mar 2012, 23:55
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości