S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Kuba w 23 Maj 2009, 11:04

HollowVooDoo napisał(a):
Kuba napisał(a): Co będzie to będzie. Na pewno nie będzie gorzej.
Jesteś tego taki pewien? Gdyby tu była mowa o Czystym niebie już gryzł byś surowe mięso.


Jesteś pewien? :wink: Ja należę do tej grupy ludzi, którym CS bardzo się podobał. Pomijam fakt jak bardzo był zabugowany, a skupiam się raczej na fabule, klimacie i grywalności. Dlatego nawet jeśli pod nazwą CoP dostalibyśmy taki CS 2.0, to nie byłbym zawiedziony, bo w końcu to jednak kolejna wielka przygoda w Zonie, co nie? :wink: Uważam że trzeba patrzeć na to właśnie w taki sposób, zwłaszcza że mają w planach Stalkera 2 na którym bankowo skupią się bardziej, bo dbać o markę jednak trzeba.

Kolejny dodatek, nowe przygody, ponowne przemierzanie Zony jako samotny stalker. Cud, miód i orzeszki :) Naprawdę w tym momencie wyczekuję CoP niczym mały szkrab prezentu z okazji dnia dziecka. :wink:
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Alvarin w 23 Maj 2009, 12:43

Bugi bugami, ale grywalność była ogromna. Na patchu z numerem 8 ta gra była najlepszą w jaką grałem (a trochę ich było;)) - gdyby tak przynajmniej o połowę zmniejszyć liczebność ludzkich mieszkańców zony, to gra byłaby dla mnie ideałem;)

Chyba możemy powoli zapomnieć o tym co GSC obiecywało. To się nie wróci, a jeżeli nawet będzie realizowane, to pewnie bardzo małymi kroczkami i nawet przy stalkerze 2 nie ma co oczekiwać wielkich rewolucji. Zarówno SoCH jak i CS się sprzedał. Nikt tam nie zaryzykuje teraz zmiany modelu rozgrywki o 180 stopni, bo to mogłoby być dla nich samobójstwem. I od razu dodaję, żeby nie było wątpliwości - mogłoby być, ale nie musiało. No ale panowie z GSC pewnie umieją liczyć. Gra się sprzedała i ogólnie bardzo się podobała. To co zrobić teraz? Zaryzykować i zrobić grę od nowa ryzykując wyprodukowanie niewypału i stratę rzesz fanów i ich pieniędzy, czy wprowadzanie małych zmian co jakiś czas metodą prób i błędów? Ech... Muszę się :wódka: ;)

Alvarin
Wygnany z Zony

Posty: 278
Dołączenie: 24 Kwi 2009, 21:00
Ostatnio był: 20 Mar 2012, 12:14
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 12

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez nismoztune w 23 Maj 2009, 15:13

Po obejrzeniu gameplay'a muszę powiedzieć, że grafika jest na bardzo wysokim poziomie. Niestety mapa jakoś mnie nie porusza, tak jak bagna z CS, można powiedzieć, że jest wręcz nudna. Znając panów z GSC nie obejdzie się bez bugów. Może GSC pozwoli nam zagrać na tej mapie, jako wersja demo, abyśmy mogli ocenieć ich nowe dzieło.
Awatar użytkownika
nismoztune
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 18 Paź 2008, 22:20
Ostatnio był: 30 Sie 2023, 19:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 19

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez dorian w 23 Maj 2009, 16:10

tak jak bagna z CS, można powiedzieć, że jest wręcz nudna


nismo...,
bagna z CS-a to jedna z lepszych lokacji w grze :mad:
A dlaczego? Bo to całkiem nowy, napisany od podstaw obszar, który nie był do tej pory tłuczony i powielany na wszystkie sposoby jak reszta, czyli Kordon chociażby, albo Wysypisko, w którym jedyna nowość to zamykające się wrota co i rusz. Pewnie, cały czas woda i trzciny, ale jednak to wszystko to nowe miejsca, w ogóle jest gdzie łazić i tego do tej pory nie było. Jeśli chodzi o CoP to liczę na to, że zobaczymy w nim coś nowego, jeśli chodzi o lokacje oczywiście, np. "Stocznia", czy podziemia, choć te tak w ogóle to już były w obu częściach, więc czym aż tak sie mogą różnić...
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Darth ReX w 23 Maj 2009, 16:49

Mi też owa mapa nie bardzo się widzi... Wolałem czegoś... mroczniejszego, a tutaj mamy sobie bagienko i świecące słońce. Przy takim nasłonecznieniu na mapie nie powinno być wody, bo by wyparowała :D
Brak jakiegoś lasu, ciekawych, opuszczonych miejsc. Nie, nie podoba mi się ta mapa. Liczę na ładny Prypeć.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2051
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 17:28
Kozaki: 224

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez nismoztune w 24 Maj 2009, 00:14

dorianie nie wiem jak mnie zrozumiałeś, ale uważam, że bagna w CS to świetna mapa. Niepodoba mi się natomiast mapa z gameplay'a CoP. Tym bardziej, że GSC obiecywało mroczne miejsce,a nie jakieś pustkowie, pełne piachu, z gdzie niegdzie wyrastającą tarwą i wystającym złomem oraz pogodą jak w Grecji w środku lipca.
Awatar użytkownika
nismoztune
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 18 Paź 2008, 22:20
Ostatnio był: 30 Sie 2023, 19:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 19

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Morbid w 24 Maj 2009, 06:36

Bardzo nie przypadła mi do gustu informacja, że podziemia to będzie zaledwie 5% całej rozgrywki;/ W zasadzie wszystkie najbardziej klimatyczne akcje jakie wbiły mi się w pamięć, działy się w podziemiach. Jedyną lokacją która miała klimat dorównujący im, był jantar, którego nie będzie... Eh może i urozmaicili gameplay o masę nowości, ale klimatem nie wygra nawet z CS;/

A i pierwszy wróg oczywiście znowu pada w ten przekomiczny sposób (z takim lekkim opóźnieniem jakby), czy oni nie mogli animacji poprawić?
Ostatnio edytowany przez Morbid, 10 Gru 2011, 16:47, edytowano w sumie 1 raz
"Cześć jestem Morbid, przybyłem z Trzynastego Schronu integrować scenę postapo"
Awatar użytkownika
Morbid
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 25 Sty 2009, 06:50
Ostatnio był: 15 Maj 2014, 18:07
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez pietrucha w 24 Maj 2009, 14:03

Mi call of pripyat przypomina call of juarez wszędzie piach, piach i piach i słoneczko jak na karaibach ale, nie ma się co martwić od czego są mody :wink: .

EDIT:
1.Ma to być jedna wielka mapa.
2.To ukraina a nie sahara.
Ostatnio edytowany przez pietrucha 24 Maj 2009, 14:37, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
pietrucha
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 13 Maj 2009, 17:59
Ostatnio był: 31 Gru 2011, 18:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Michu w 24 Maj 2009, 14:20

A może wreszcie sobie do głowy to weźmiecie, że na razie widzieliśmy pokaz tylko z 1 MAPY? -.-. I nie, nie chce żeby mody musiały pomagać, co to za frajda.. kupujesz gre i czekasz na mody?
shame of GSC :P
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Czechow w 28 Maj 2009, 13:18

Ja się nie mogę już doczekać, aa właśnie, są już jakieś wieści czy będzie Demo?
A jeżeli chodzi o wcześniejsze posty (ktoś tam narzekał że nie kupi itp.)
Ja osobiście już od tygodnia zbieram kaske na Edycje Kolekcjonerską. Mam nadzieje że zdążę kupić:)
Image
Czechow
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 19 Lis 2008, 16:07
Ostatnio był: 17 Lis 2009, 09:28
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez KoweK w 28 Maj 2009, 13:23

Czechow napisał(a):Ja się nie mogę już doczekać, aa właśnie, są już jakieś wieści czy będzie Demo?

Dema na 100% nie będzie. Dla poprzednich części dema nie było, więc i tutaj się tego nie spodziewajmy.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez nismoztune w 28 Maj 2009, 13:47

Co prawda dema nie było, ale do CS była wersja demonstracyjne, z nieukończoną mapą bagien. Były tam, któtkie misje: odbić wieżę i stację pomp. To była bardzo ciekawa reklama CS.
Awatar użytkownika
nismoztune
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 18 Paź 2008, 22:20
Ostatnio był: 30 Sie 2023, 19:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 19

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość