Ulubione frakcje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Woland w 02 Lip 2011, 21:21

Te, specjalista od Zew Prypeci- od kiedy Czyste Niebo w Zew Prypeci? Wiem że Nowikow ma kombinezon Czystego Nieba, słyszałem gdzieś tu na forum że chyba to Szary. Żwawy ma na sprzedaż kombinezon Czystego Niebo. Ale poza tym o nich w grze ani słowa nie ma !

Wolność. Podoba mi się że podchodzą do wielu spraw "na luzie". Poza tym anarchiści.
Posiadają fajne bronie jak GP-37, SGI, Dragunov i kilka innych.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez kacpervfr w 30 Lip 2011, 19:18

moja ulubiona wrakcja to wojsko BO:
-darmowy pancerz
-darmowa naprawa
-darmowa Leki i Amunnicja szkoda rze okraniczone
-walczą z Monolitem
-pierwsza misja zajawa i sztrzelanina
-a w pralni na free playou są tam S.T.A.L.K.E.R.Z.Y

Uwagi moderatora:

Poprzedni warn niczego Cię nie nauczył? Pisz po polsku! - Wheeljack
kacpervfr
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 30 Lip 2011, 18:27
Ostatnio był: 01 Sie 2011, 11:09
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez tomasz4815 w 30 Lip 2011, 20:45

No jeżeli chodzi o zew prypeci to nadal moją ulubioną frakcją są bandyci. Lubie okradać i zabijać stalkerów, można nie żle na tym zarobić i jeszcze ma się satysfakcje...

Nadal? Nadal?! :facepalm: Masz satysfakcje z zabijania porządnych, pracowitych stalkerów?! Chyba coś z Tobą nie tak...

nie muszę narażać życia w poszukiwaniu artefaktów, stalkerzy zrobią to za mnie, gdy tylko mają przy sobie jakiś artefakt, to ja wyskakuję, karabin trzymam namierzony prosto na tą ofiarę losu i gość daje to co ma albo żegna się z życiem.

WOW! Pogratulować inteligencji...Tak postępują tchórze tacy jak BANDYCI...Tak, tak głąby nie umieją szukać artów :D ahaha

Bandyci mają gęsto rozmieszczone swoje posterunki i siedziby dlatego mogą kontrolować sporą część zony...

Mają jedynie 2 posterunki!!! W kontenerach, tam gdzie świnie trzymają Mitaja i "Na posterunku". Reszta to patrole po 3-4 kalesoniarzy...Wystarczy byle jaki gun z optyką i tłumikiem, a zdejmiesz wszystkich zanim ogarną o co chodzi :D ( Z granatnika 2, góra 3 celne strzały )

Najemnicy są naszymi sojusznikami to do nich się nie czepiam

Większego gufna nie słyszałem :facepalm: Ciekawe kto chciał Ci wpakować 10 kilo ołowiu w dupala, gdy zabrałeś dokumenty administracyjne z opuszczonej fabryki w Jupiterze!

Ok z resztą co ja się rozpisuję, kiedy autor tematu wyleciał na zbity...[...]...

Ja w CoP nie upodobałem sobie żadnej frakcji. Co prawda miałem osiągnięcie "Przyjaciel Powinności" ale szczerze mówiąc to poleciałem na kombinezon PSZ-9d, który po upgrade'ach jest lepszy od bułata...Tak więc preferuje bycie wolnym stalkerem. Pozr0

Uwagi moderatora:

Każdy ma inne zdanie, pamiętaj o tym. - Wheeljack

Za ten post tomasz4815 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Spadnięty,
Negative JE Józio Biden.
Awatar użytkownika
tomasz4815
Łowca

Posty: 403
Dołączenie: 17 Lut 2011, 12:46
Ostatnio był: 18 Wrz 2024, 23:37
Miejscowość: Tam, gdzie atik czołgiem jeździ.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 96

Re: Ulubione frakcje

Postprzez szczypiorofix w 01 Sie 2011, 13:28

Ulubiona frakcja w Zewie pRypeci (jak i w pozostałych Stalkerach) to Powinność:
1) bardzo dobry sprzęt
2) walka z mutantami i ochrona ludzkości przed złem pochodzącym z Zony bardziej przekonuje mnie niż walka o wolność do dostępu do Zony-jak to jest w przypadku Wolności. Owszem są luzakami i mają fajny sprzęt ale wybijać innych stalkerów (szczególnie Powinność) w imię wolności? Nie przekonuje mnie to.
3) Quest Historia Powinności - czyli oddajcie Powinności to co należy do Powinności :)
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Realkriss w 01 Sie 2011, 14:24

Moja ulubiona frakcja to Wolność, bo słowo "wolność" wolę od "powinność".

Poza tym są zgraną ekipą lubiących się nawzajem kolesi, widać to w "CS", nie są tacy nadęci jak Powinnościowcy, a w "CoP" w Wolności są najładniejsze chłopaki, wiem, powtarzam się, ale ten Loki :wink:
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Ulubione frakcje

Postprzez tomasz4815 w 06 Sie 2011, 08:15

[..]poza tym jeżeli strefa by istniała i poszedł bym tam, to na pewno bym się zaszył u bandytów, może i było by z początku ciężko choćby o szacunek u członków ale potem żyć nie umierać....


Długo byś nie pożył :E
Soraski, że odkopałem ale nie mogłem się powstrzymać :D
Awatar użytkownika
tomasz4815
Łowca

Posty: 403
Dołączenie: 17 Lut 2011, 12:46
Ostatnio był: 18 Wrz 2024, 23:37
Miejscowość: Tam, gdzie atik czołgiem jeździ.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 96

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Gabriel w 07 Sie 2011, 15:45

Moim faworytem jest Wolność, ale szkoda że zgubili swój magazyn wojskowy. Brakuje mi też Czosnka, Maksa, Łukasza i oczywiście Kutwy. Mimo że był nieco żydowski i sprzedawał później fajny towar to był moim ulubionym handlarzem. Na dodatek zieloni maja fajny sposób bycia - te ciągłe żarty i ciekawe przyśpiewki. U Powinności czułem się jak szympans w klatce, natomiast w Wolność tą pułapkę otworzyła i pokazała nowe życie. Razem z nimi wybijałem kolejne łany Powinności i bandytów. A tu? W Zewie Prypeci jedynie Flint w egzoszkielecie, częściowo Gawruk(czy jak on tam ma) i Loki. Natomiast Hawajczyk był i jest nieco dla mnie dziwny - może i ma poglądy Wolności ale nie przypadłem do niego.

Powinność rządzi!
:

No chyba nie!!!
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wilk w 10 Sie 2011, 15:23

Dla mnie ulubioną frakcją są Samotnicy,aczkolwiek jeżeli chodzi o ideologię to popieram powinność.
Prawie wszyscy tu obecni mówią że nie lubią monolitu,WTF się pytam.
Trzeba na to spojrzeć z ich punktu widzenia,to że może nie są do końca normalni,wynagradza im to że są gotowi do poświenceń.

Przecież za czasów SOC każdy pewnie nie lubił wojskowych a tu za COP rozpisują się jacy to oni nie są fajni że EQ darmowe i takie tam.

Myślę panowie i panie że w swoich wyborach zbyt często kierujecie się po prostu kolorem celownika.
Jesteśmy Stalkerzy.Jesteśmy Legionem.Nie przebaczamy.Nie zapominamy.Oczekujcie nas

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek kopiowanie przekładanie na języki również mechaniczny,wyłącznie za pisemną zgodą wydawcy I właściciela praw autorskich.

Gdy na horyzoncie pojawiły się grzyby atomowe, wiedzieliśmy, że to się dobrze nie skończy.
Awatar użytkownika
Wilk
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 27 Sie 2007, 13:30
Ostatnio był: 16 Lut 2013, 20:07
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Pijawol w 11 Sie 2011, 20:46

Wilk - masz poglądy identyczne z moimi. Samotnicy "number one", a Powinność tuż za... :wink:

Niebezpieczne anomalie, zabójcze mutanty, anarchiści i bandyci! Nic nie powstrzyma tryumfalnego marszu Powinności na ratunek planecie i jej mieszkańcom - jak by to powiedział Pan Głośnik z bazy Powinności w części Czyste Niebo. :E

Za ten post Pijawol otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wilk.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Dzisiaj, 15:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wilk w 11 Sie 2011, 21:30

Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!
Сталкер! Защити мир от Зоны!
Вступи в "Долг"

Masz rajcę bracie :wódka: oczywiście
Jesteśmy Stalkerzy.Jesteśmy Legionem.Nie przebaczamy.Nie zapominamy.Oczekujcie nas

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek kopiowanie przekładanie na języki również mechaniczny,wyłącznie za pisemną zgodą wydawcy I właściciela praw autorskich.

Gdy na horyzoncie pojawiły się grzyby atomowe, wiedzieliśmy, że to się dobrze nie skończy.
Awatar użytkownika
Wilk
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 27 Sie 2007, 13:30
Ostatnio był: 16 Lut 2013, 20:07
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez blacho w 11 Sie 2011, 21:58

Moja ulubiona frakcja to WOJSKO ,dlaczego bo oni narażają życie dla bezpieczeństwa Ukrainy i ich mieszkańców to oni ganiają szabrowników to oni giną często w anomaliach i przez potwory i dostają za to marny żołd to właśnie armia powinna rządzić zoną wraz ze wojskowymi stalkerami, nikt inny bo zona to teren zamknięty bo przecież wojacy prowadzili ekspedycje do centrum przy tym samym ginąc , TYLKO ARMIA UKRAINY MORZE RZĄDZIC ZONĄ.
Uważaj bo życiowy parkiet bywa śliski
blacho
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 22 Lip 2010, 15:16
Ostatnio był: 09 Gru 2016, 00:02
Miejscowość: Radom
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: -19

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Bizmucik w 12 Sie 2011, 08:31

Moją ulubioną frakcją są naukowcy. Może nie są to wspaniali strzelcy, wielcy poszukiwacze artefaktów, ale potrafią się w Zonie urządzić :)
Szukasz książki o Zonie? Zapraszam do lektury " Ziemia Zapomniana"

Bizmucik
Wygnany z Zony

Posty: 47
Dołączenie: 05 Gru 2010, 17:41
Ostatnio był: 21 Paź 2011, 15:35
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 6

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość