Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Rumcajs93 w 17 Paź 2011, 16:59

Zawisza_Czarny napisał(a):Pytam żeby mieć pewność. Czy te bronie nie znikają przy włączaniu i wyłączaniu gry ?

Po wyłączeniu i włączeniu gry, lub przejściu na inna lokacje i z powrotem XRAY nie zabierze nam broni nawet żywności leżącej na ziemi\podłodze. Nawet lepiej Silnik bardzo ładnie uporządkuje nam broń w rządkach. Taka miła niespodzianka:
Image
Ja Tu Tylko Sprzątam
:

Swierzbią Paluszki. Co ??
Awatar użytkownika
Rumcajs93
Łowca

Posty: 514
Dołączenie: 22 Lip 2011, 19:32
Ostatnio był: 19 Lut 2023, 12:57
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 86

Reklamy Google

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez SkullDagger w 17 Paź 2011, 17:23

blacho napisał(a):Proste że PRYPEĆ klimat powala i można znalezć niezłe artefakty na niezłą sumkę i oczywiście polowanie na chimere oraz potrenować celność na zombiakach,monolitowcach i najemnikach. :E




eee, no i?
my tu nie o tym:)

Uwagi moderatora:

Ostrzegałem, warn. - Wheeljack
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 09 Paź 2022, 19:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Szapoklak w 06 Lis 2011, 21:52

A moje ulubione to kolejno:
Prypeć plac zabaw koło przedszkola, za niesamowity opuszczony klimat zwłaszcza nocą
Jupiter Fabryka, ale to standard :E
Port Rzeczny
Izrumnodnoje
Cementownia

Pozdrowienia :wódka:
Chciałbym zwrócić uwagę, że wnioski płynące z samego tylko
życiowego doświadczenia czasami bywają mylące. Na przykład doświadczenie
życiowe poucza nas, że zawsze umiera kto inny.
Awatar użytkownika
Szapoklak
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 06 Lis 2011, 16:19
Ostatnio był: 17 Lis 2015, 23:38
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez midas w 09 Lis 2011, 21:30

moja ulubiona lokacja to:
prypec 1
wyobrazam sobie cos takiego ze stalkerzy ustawili te wagony w barykady z przejsciami i odpowiednio
wszystko ogarneli i maja tam fantastyczna baze
szkoda ze mozna tam wejsc tylko jeden raz :|
Żołnierz Specnazu nie potrzebuje broni żeby być uzbrojony
żołnierz specnazu sam w sobie jest bronią
midas
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 01 Sty 2011, 19:19
Ostatnio był: 16 Gru 2014, 17:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Pertaseth w 15 Sty 2012, 17:23

Miejsce w którym polujemy na chimerę, jakoś tak mi pasuje nocą. Jupiter raczej budził we mnie strach i tego miejsca wolę unikać, na szczęście nie ma po co tam wracać. Tunel jakoś specjalnie mi się nie podobał, prócz tego że robił wrażenie. Cholernie klimatyczny jest za to sam tartak..
Awatar użytkownika
Pertaseth
Stalker

Posty: 73
Dołączenie: 15 Sty 2012, 00:52
Ostatnio był: 07 Wrz 2012, 19:58
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Gospodziej w 15 Sty 2012, 23:13

A moje ulubione to:
1. Przedszkole w Prypeci. Jak już załatwię poltergeista to lubię spacerować po schodach i korytarzach i oglądać obrazki na ścianach.
2. Stacja Janów. Spokój. Sami znajomi. Jest z kim wypić kozaka.
3. To może zaskoczy, ale parking. Nie mam pojęcia z jakiego powodu. Zwyczajnie lubię się tam kręcić.
Pisze człowiek, pisze, a po co pisze - nie wiadomo (Michał Zoszczenko 1895-1958)
Awatar użytkownika
Gospodziej
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 15 Sty 2012, 16:36
Ostatnio był: 31 Sty 2013, 17:42
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 5

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez zooltaar w 22 Sty 2012, 23:20

Jak w każdym rozszerzeniu, tak i w Zewie Prypeci twórcy zaimplementowali nowe lokacje. Główną atrakcją jest tytułowe "miasto widmo" - Prypeć. Zanim jednak opowiem o nim, zacznę od dwóch wcześniejszych, w których przyjdzie nam rozwiązywać zagadkę porażki operacji "Tor Wodny". Otóż na początek trafiamy do Zatonu  to okolice wyschniętej rzeki, a samo miejsce ma niepowtarzalny klimat. Znajdziemy tam wraki starych statków i barek, które teraz pełnią rolę miejscowych centrum spotkań. Ponadto zwiedzimy również starą pogłębiarkę, oczyszczalnię wód, a nawet legowisko pijawek! Jedynym minusem tego miejsca jest szczelina z kłębiącymi się snorkami  wygląda jakby była zaprojektowana na siłę, a twórcy nie mieli lepszej koncepcji zagospodarowania przestrzeni. Kolejnym miejscem naszej przygody są okolice opuszczonej fabryki Jupiter. Co tutaj znajdziemy? Wyróżnić można parę obiektów. Podstawowym ośrodkiem spotkań wszystkich stalkerów jest stacja Janów. Prócz niej zwiedzimy wcześniej wspomniany kompleks fabryczny, bunkier naukowców, stację przekaźnikową i tajne laboratorium. Twórcy niestety nie popisali się tworząc wirtualną fabrykę Jupiter, ponieważ sfora psów oraz parę korytarzy to nie jest coś, czego spodziewałem się po tak dużej placówce. Na koniec trafiamy w końcu do opuszczonego w 1986 roku miasta. Warto na wstępie zaznaczyć, że zostało ono odwzorowane z bardzo dużą dokładnością. Sadzę jednak, iż jest to niestety najnudniejsze miejsce w grze. Większość wygląda schematycznie, a trzy wyróżniające się budynki nie zmieniają odczucia co do całości: Prypeć w Cieniu Czarnobyla wyglądała zdecydowanie efektowniej. Jak dla mnie wszytskie trzy te lokacje są watre zwiedzenia i jak najbardziej moge stwierdzić ze są mojmi ulubionymi.
Daj Kozaka, nic Cię to nie kosztuje.

zooltaar
Wygnany z Zony

Posty: 12
Dołączenie: 13 Lis 2011, 00:04
Ostatnio był: 16 Cze 2012, 15:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez weteran XD w 22 Sty 2012, 23:56

Mojom ulubionom lokacją w zewie prypeci jest Prypeć. :E .
W prypeci jest dużo do zwiedzania starych budynków gdzie można znaleść naprawde niezły sprzęt np.
- Baterie ( amunicja do karabinu gaussa )
- Multum amunicji do pistoletów jak i karabinów a także do granatnika.
- Bardzo dużo wódek, energetyków i żarcia.
- Jakieś karabiny, pistalety, snajperki, i jakby ktoś się pytał to karabin GP37.
- Narzędzia kalibracyjne 2x
- Apteczki
- Chyba kombinezon SEVA
- Artefakty.
Ale przedewszystkim coś się dzieje i jest bardzo dobry klimat :E .

PS: Jest schowek w budynku gdzie są baterie i OG-7V ale ten budynek jest za ogrodzeniem. Stoi koło punktu ewakułacji. Jak tam się dostać. :?:

:wódka:

Za ten post weteran XD otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Gizbarus, Volkodav.
Awatar użytkownika
weteran XD
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 19 Sty 2012, 23:08
Ostatnio był: 31 Gru 2014, 22:20
Miejscowość: gdzieś tam w czarnobylu
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -26

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Kareks w 23 Sty 2012, 09:34

Moim ulubinym miejscem jest prawie każde gdzie jest cicho i spokojnie.Nie lubie tłoków np. w Zatonie,w Jupiterze.
Więc Prypeć jak się domyślacie lubie cicho spokojnie.....i nagle kontroler :wink:
Daj kozaka nie bądź pijawka
Awatar użytkownika
Kareks
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 22 Sty 2012, 09:48
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 14:15
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Wilczy Kieł w 23 Sty 2012, 18:04

Najbardziej ulubionym moim miejscem jest 3 lokacja (o ile dobrze mówie) czyli Prypeć. Jest tam zabujczy (dosłownie i w przenośni) klimat podam przykładzik. Nadchodzi noc, niebo się chmurzy, nagle potwory przed tobą ty atakujesz amunicja Ci się kończy, uciekszasz, udaje Ci się ukryć gdzieś w budynku, pierwszy grzmot, deszcz, pioruny rozświetlające okolice widziane przez okno. I na koniec zapada noc. Siedzisz ciuchutko jak mysz pod miotłą i zastanawiasz się czy przyjdą po ciebie czy nie? A kolejny grzmot przyprawia cię o drżenie ręki. Spróbujcie fajne wrażenia. Warto takie coś przeżyć.
Jak byś mógł to daj Kozaka, nic cię to nie kosztuje. :D

Wilczy Kieł
Wygnany z Zony

Posty: 21
Dołączenie: 23 Sty 2012, 14:46
Ostatnio był: 24 Sty 2012, 13:31
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 3

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Volkodav w 24 Sty 2012, 13:44

Calutki Jupiter... Jest genialny po prostu. Jednak najwięcej klimatu ma w sobie sama stacja 'Yanov', oraz jej okolice, czyli dla mnie to jest Magazyn Powinności (tzn. dla mnie już później Wolności :P), Cementownia oraz Posterunek bandziorów. Super klimat :P
A tak to ujdzie nieco Prypeć sam - nr 1 to Centrum Jubileuszowe, genialna miejscówa dla snajpidły; a w Zatonie przede wszystkim teren od Skadowska na północ :P
Awatar użytkownika
Volkodav
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 23 Sty 2012, 15:38
Ostatnio był: 01 Lut 2012, 19:26
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez geralt23 w 02 Lut 2012, 04:17

Jednym z moich ulubionych miejsc jest spalone gospodarstwo z tego względu, że można znaleźć tam Vintara ;)

A ulubionym miejscem jest dla mnie bunkier naukowców, dają ciekawe questy i nawet nieźle za nie płacą :D
Uwielbiam zapach napalmu o poranku...
Awatar użytkownika
geralt23
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 09:45
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 13:48
Miejscowość: PRYPEĆ
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość