Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez tmatrix7 w 06 Maj 2011, 20:20

Dla mnie najlepszą miejscówką są okolice stacji ,,Janów''.Sądzę tak z powodu na obecność wielu frakcji i wszelkiego rodzaju mutantów.

Za ten post tmatrix7 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive eibon7.
Awatar użytkownika
tmatrix7
Stalker

Posty: 60
Dołączenie: 06 Mar 2011, 16:48
Ostatnio był: 11 Mar 2022, 11:06
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 19

Reklamy Google

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Darth ReX w 06 Maj 2011, 21:58

Lubię zwiedzać Prypeć. Opuszczone miasto jest bardzo ciekawe, ze względu na walające się grupy Monolitu i Najemników. Nie zapomnę, gdy jakiś czas temu podczas grania we freeplayu wyeliminowałem po cichu cały oddział Najemników za pomocą karabinka WSS Wintorez. Poza tym cieszę się, że twórcy przyłożyli się do odtworzenia całej zabudowy. Daje mi to pewną namiastkę autentyczności wydarzeń.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 22 Cze 2024, 17:46
Kozaki: 224

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez eibon7 w 18 Maj 2011, 13:21

Moja ulubiona miejscówka to stacja ''Janów", BEZ DWÓCH ZDAŃ .
Awatar użytkownika
eibon7
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 18 Maj 2011, 13:12
Ostatnio był: 24 Sie 2012, 00:06
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Neavy w 27 Maj 2011, 15:08

Moje ulubione miejsca to:
W Zatonie
-Imuznozdroje (chyba źle napisałem) klimatyczne opuszczone miasteczko, i legowisko chimery :D
-Stacja Antenowa Krug (wiadomowo)
W Janowie
-Fabryka, prawie całkiem pusta, ale wrażenie się ma jakby było tu legowisko pijaw
-Kamieniołomy, świetny punkt widokowy
W Prypeci
-Podziemia pod sklepem
-Stara Stacja Obsługi
-Budynek przy osiedlu
-Przedszkole
Image
Awatar użytkownika
Neavy
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 29 Mar 2011, 20:44
Ostatnio był: 14 Paź 2012, 14:52
Miejscowość: Okolice Lublina
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez spymaster99 w 25 Lip 2011, 13:24

Bezsprzecznie fabryka Jupiter... klimat jest tak gęsty , że można go nożem ciąć . Jak pierwszy raz tam poszedłem to prześladowało mnie nieodparte uczucie , że ktoś mnie śledzi lub kontroler wyskoczy z jednego z budynków lecz niestety tylko pieski , ale lokacja świetna...
spymaster99
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 13 Mar 2011, 09:58
Ostatnio był: 28 Kwi 2014, 17:59
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez kolokolo98 w 26 Lip 2011, 11:22

Moim ulubionym miejscem jest Cementownia w Jupiterze.
Dużo Bandytów, Stalkerów, Powinnościowców, Wolnościowców, Zombie, Kontrolerów, powoduje częste walki i pozycje na szczycie wieży. Poza tym świetnym punkt widokowy i snajperski.
Image
"Today I didn't even have to use my AK
I gotta say it was a good day"
Awatar użytkownika
kolokolo98
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 08 Mar 2011, 18:34
Ostatnio był: 22 Kwi 2018, 18:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Borch w 08 Sie 2011, 19:05

W Jupiterze niedaleko stacji jest Tunel gdzie cały czas respią się Kontrolerzy. nie wiem dlaczego ale fajnie jest patrzyć na nie jak się pożywiają :D
Awatar użytkownika
Borch
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 11 Lip 2011, 15:10
Ostatnio był: 07 Kwi 2012, 14:44
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Marcinez w 09 Sie 2011, 08:55

Moim ulubionym miejscem jest cały Prypeć. Kiedy chodziłem po ulicach i zwiedzałem budynki klimat wylewał się strumieniami. Czuło się tą grozę i tajemniczość tego miasta. Pełno mutantów, niezwykłe anomalie i klimat tego opuszczonego miejsca. Właśnie za te trzy rzeczy tak lubię Prypeć.
Awatar użytkownika
Marcinez
Redaktor

Posty: 103
Dołączenie: 08 Sty 2011, 22:03
Ostatnio był: 18 Lip 2023, 13:15
Miejscowość: Czarnobyl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez szczypiorofix w 09 Sie 2011, 11:07

Moim zdaniem świetnie zrobione jest Laboratorium X8 w Prypeci, co prawda mogłoby być odrobinę większe ale i tak jest bardzo dobrze. Jest wielopoziomowe, złożone, trzeba trochę pokombinować żeby zdobyć wszystkie 6 dokumentów, jest w nim sporo mutantów (w tym 3 burery w jednym miejscu). Poza tym bardzo lubię łazić po fabryce Jupiter (a w zasadzie to co z niej pozostało). Bardzo ładnie z daleka prezentują się Kamieniołomy z tą ogromną maszyną, na którą można się wspiąć i podziwiać ładne widoki. Magiczną lokacją jest też Wioska Kopaczi, mam wrażenie jakby stada zombich które się tam przechadzają powstały z zmarłych mieszkańców tej wioski - tak wiem, wioska została całkowicie wysiedlona ale na pewno ktoś w niej kiedyś umarł ;).
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Wilk w 10 Sie 2011, 14:51

Rusznikarz napisał(a):Jaskinia niedaleko spalonego gospodarstwa ( na mapie nieco powyżej gospodarstwa ) i ten gadający kontroler
niezły schiz oraz laboratoria w Prypeci może nie to samo co w SOC ale klimacik był.



Gadający kontroler?
Nie spotkałem takowego,może jakieś szersze informacje?
Jesteśmy Stalkerzy.Jesteśmy Legionem.Nie przebaczamy.Nie zapominamy.Oczekujcie nas

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek kopiowanie przekładanie na języki również mechaniczny,wyłącznie za pisemną zgodą wydawcy I właściciela praw autorskich.

Gdy na horyzoncie pojawiły się grzyby atomowe, wiedzieliśmy, że to się dobrze nie skończy.
Awatar użytkownika
Wilk
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 27 Sie 2007, 13:30
Ostatnio był: 16 Lut 2013, 20:07
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Tyran w 13 Sie 2011, 22:18

Moim ulubionym miejscem jest oaza nie wiem czemu ale czuje się tam najbardziel bezpiecznie w całej zonie
Jeśli Zaczynasz Się Nudzic Wejdz W Anomalie :D
Awatar użytkownika
Tyran
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 13 Sie 2011, 15:42
Ostatnio był: 04 Mar 2012, 16:16
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Dżuz w 13 Sie 2011, 23:59

Jeśli chodzi o tzw. klimat/ atmosferę to bezapelacyjnie wygrywa fabryka Jupiter - bardzo wiernie (tak mi się przynajmniej zdaje) odwzorowana i czuć w niej pustkę jak nigdzie indziej, choć mogłoby być trochę, nie wiem... mroczniej :?: I mam jeszcze takie odczucie gdzieś w podświadomości, że stało się tam coś strasznego :D

Natomiast jeśli brać pod uwagę wrażenia estetyczne, to zwycięzców mam dwóch:
- Most Przemienienia Pańskiego: przepięknie się prezentuje na tle zachodzącego słońca, ewentualnie wschodzącego i nosi taka pełną dostojeństwa nazwę :E
- koparka wielonaczyniowa w Janowie - jest taka... monumentalna, majestatyczna wręcz, aż ciarki chodzą po plecach i przypomina się fragment z wiersza Tennysona: "[...] Nature, red in tooth and claw [...]", aczkolwiek nie w tej standardowej interpretacji, a bardziej w tej autorstwa "mojej pani od literatury angielskiej" :wink:
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 22 Gru 2023, 13:24
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości