Ulubiona Postać

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Eddy w 09 Lis 2010, 22:55

1. Noe (ma ciekawy sposób na witanie gości b odo ciebie strzela) i ma jakieś omamy jeśli chodzi o arke i potop "mutantów"
2. Zulus lubi wypić i jest obułem spoko
3. osobiści lubię Wano bo ma wesołe podejście do życia
a sowa to ******** i tyle !!
Awatar użytkownika
Eddy
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 08 Lis 2010, 22:22
Ostatnio był: 25 Kwi 2014, 21:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -7

Reklamy Google

Re: Ulubiona Postać

Postprzez PMG w 13 Gru 2010, 21:05

Najbardziej lubię Wano. Jest bardzo dużym optymistą i patrzy na świat pozytywnie. I słusznie.
Ostatnio edytowany przez PMG 14 Lut 2011, 19:34, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 29 Cze 2024, 17:04
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Handlarz w 13 Gru 2010, 21:54

Pilot i Gari - zaprowadzą cię gdzie chcesz, a jak się chce o czymś pogadać lub wyjaśnić to trzeba iść do nich.
Wujek Jar - dlaczego? bo siedząc w Prypeci naprawia ci wszystko za darmo :D
Noe -za jego otwieranie drzwi bez użycia rąk :)
Na koniec cały team jakim poszło się do Prypeci (Wano, Zulus, Włóczęga, Sokołow)
I to tyle.
Dream Team :) - (drugi od prawej)
https://www.facebook.com/StalkerPL/phot ... =3&theater
Artefakty !
:

Tak artefakty są prawdziwe i mają nawet smaki... http://imgur.com/ITjxag3
Awatar użytkownika
Handlarz
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 26 Sie 2007, 19:34
Ostatnio był: 22 Gru 2023, 20:24
Miejscowość: Kordon - wioska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 8

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Scurko w 13 Gru 2010, 22:25

Kardan - prawdziwy Stalker, jego historia powinna wzruszać. Z powodu problemów aż za bardzo lubi procenty.
Noe - klimatyczna postać, bardzo dużo mówią o nim ludzie w Skadowsku, żywa legenda.
Jest jeszcze kilku m.in. Azot, Striełok, Wujek Jar i oczywiście Wano :D

Pozdrawiam
Image

"TYLKO ŻYCIE POŚWIĘCONE INNYM WARTE JEST PRZEŻYCIA"

http://fairview.deadfrontier.com/refer. ... ontier.com
Awatar użytkownika
Scurko
Tropiciel

Posty: 292
Dołączenie: 03 Lip 2007, 20:16
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 18:56
Miejscowość: Dębowiec k.Cieszyna
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Ulubiona Postać

Postprzez laske w 14 Gru 2010, 17:15

Głuszec - za misję z pijawkami (pierwszy raz w tej części serce podeszło mi pod gardło jednak ulga po ukończeniu misji była nie do opisania). Szkoda tylko, że tak skończył.
Hawajczyk - za jego "Aloha".
Noe - za "miłe" powitanie za każdym razem.
A także wszyscy, z którymi podążałem do Prypeci (Włóczęga, Wano, Zulus, Sokołow).
"Nie wiem czy postąpiłem właściwie,
pewnie nigdy się nie dowiem,
ale udało mi się,
i z tego chyba powinienem się cieszyć"
Awatar użytkownika
laske
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 23 Paź 2009, 11:38
Ostatnio był: 29 Maj 2011, 13:33
Miejscowość: Lębork
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Nabój020294 w 14 Gru 2010, 17:47

Moim ulubieńcem jest Włóczęga za jego teksty, i Wano, za jego humor :D :D
:

I CO CI TO DAŁO??

Nabój020294
Wygnany z Zony

Posty: 19
Dołączenie: 13 Gru 2010, 11:40
Ostatnio był: 30 Sty 2011, 19:15
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Maus w 20 Gru 2010, 03:41

Moją ulubioną postacią jest Kardan. Ciekawa postać, która chla :wódka: na potęgę, ale jego historia i pamięć o starych dobrych kumplach rekompensuje tą wadę. Poza tym jest jeszcze Włóczęga, któremu udało się oprzeć kontroli monolitu. Podobała mi się scenka w której wchodzimy przez tunel do Prypeci. Zulus zdenerwowany tym że robimy dla wojska odszedł się od nas, a Włóczęga skomentował to jednoznacznie - "A ja mam szczerze gdzieś dla kogo pracuję". Przyznam iż to było zabawne jak na ową sytuację. Poza tym najbardziej jeszcze lubię postacie takie jak Wano, Azot i Brodacz. Jedyni którzy jeszcze mają równo pod kopułą :) .
"Cóż za ponury absurd, aby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem."

Image

Rozpoczynam pisanie dość długiej opowieści, o tym jak narodziła się Zona która znamy, czyli inaczej o tym kto stal za wybuchem z 2006. Co ta osoba zrobiła? Czy była zła że stworzyła Zonę, czy może to było konieczne by zatrzymać coś groźniejszego? O tym w moim opowiadaniu. Póki co kończę prolog, który jest dość obszerny.
Awatar użytkownika
Maus
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 05 Wrz 2009, 23:40
Ostatnio był: 11 Kwi 2013, 03:52
Miejscowość: Strefa Zony
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Munio03 w 02 Sty 2011, 11:50

Ulubione postacie to Wujek Jar bo fajnie go zobzczyć w Zewie jak sie go poznało w CS. Jest mega sympatyczną osobą i je kiełbase :E . I Azot fajny sympatyczny przyjemny uzdolniony łaskawy (chodzi mi o tego debila Senke) dla nobow .
I zgodze się z resztą stalkerów że Sowa to idiota i to chyba jedyny ,,szczegół'' przez który nie chce się chodzić do skadowska. Kardn to fajny gość ale spoko jest też Wano, Strikełok, i Topol bo mnie dwa razy uratował przed tyi debilami zombie. I kiedy ja go ratowałem przed zombie (badanie anomali koło kopaczi) grałem na Weteranie więc dość szybkoo się spawnowały.A także Noe za jego sposoby na otwieranie drzwi i chronienia przed mutantami.I sory za off-tope i opisywanie postaci po prostu daże je sympatją.
Lubie Powinniść ale wole pozostać neutralny

Munio03
Wygnany z Zony

Posty: 43
Dołączenie: 24 Gru 2009, 10:43
Ostatnio był: 07 Lut 2013, 09:55
Miejscowość: Czarnobyl (ZONA)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Sabas w 02 Sty 2011, 16:50

Ja tam lubię Wujka Jara za to że ma jakieś kontakty z zombiakami :D i Włóczęgę nie wiem dlaczego ale koleś kojarzy mi się z Geraltem z Rivii
Aks-74u (w grze Akm-74/2U)-broń która jest mała i waży prawie tyle co długi kałach, ogromny rozrzut, na 100 metrów nie trafisz nie ma bata, odrzut jak ze śrutówki ogólnie prawie same wady ale i tak kocham tą broń

Za ten post Sabas otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive STALKER98.
Awatar użytkownika
Sabas
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 02 Sty 2011, 11:36
Ostatnio był: 24 Mar 2015, 17:36
Miejscowość: Taki domek w Kordonie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 4

Re: Ulubiona Postać

Postprzez SVDstriker w 03 Sty 2011, 13:22

Włóczęga za taką jego "tajemniczość" i że jest byłym członkiem monolitu. Większość nie lubi Sowy. Ja mam do niego neutralne podejście. Hawajczyk za te jego "Alloha". Nie nawidze za to Flinta (Sroka) , Sęka i nie lubie Zulusa. Brakuje mi tu trochę Gandzi... :(
Image
Awatar użytkownika
SVDstriker
Tropiciel

Posty: 255
Dołączenie: 15 Lis 2010, 11:37
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 20:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 52

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Sabas w 04 Sty 2011, 15:33

Może Zulusowi brakuje Gandzi ale za to łeb ma mocny i dziwi mnie to że jest to chyba jedyny gruby stalker w grze chyba ma jakieś kontakty na kiełbasę normalną a nie dietetyczną :D
Aks-74u (w grze Akm-74/2U)-broń która jest mała i waży prawie tyle co długi kałach, ogromny rozrzut, na 100 metrów nie trafisz nie ma bata, odrzut jak ze śrutówki ogólnie prawie same wady ale i tak kocham tą broń
Awatar użytkownika
Sabas
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 02 Sty 2011, 11:36
Ostatnio był: 24 Mar 2015, 17:36
Miejscowość: Taki domek w Kordonie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 4

Re: Ulubiona Postać

Postprzez bezimienny4 w 04 Sty 2011, 15:38

Ja zawsze lubiłem postacie z Wolności. Prawda - w Clear Sky postacie były bardziej przychylne...nie, źle. Były bardziej do słuchania. Uwielbiałem teksty w bazie Wolności.

Wujek Jar oraz Azot zawsze się kłócili. Pewnie dlatego Azot odszedł z Wolności. Tak czy siak - Wujek (z) Jar(u) oraz Włóczęga (poniekąd u mnie też on jest wolnościowcem :D). Po prostu Włóczęga jest bardziej klimatyczną postacią, a Wujek daje niezłego questa i jest "spoko".
"Kill him"
Awatar użytkownika
bezimienny4
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 04 Cze 2009, 19:31
Ostatnio był: 21 Wrz 2013, 12:49
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości