Końcowe uzbrojenie

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Końcowe uzbrojenie

Postprzez stalker417 w 26 Lip 2011, 20:07

Panczerz:SEVA
Szturmowa:g36
Snajperska:Vintar
Pistolet:Wyrzuciłem po pierwszych 3 misjach (zbędny balast).
Artefakty:Brak
Ostatnio edytowany przez stalker417, 24 Wrz 2011, 09:18, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
stalker417
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 17 Maj 2011, 21:04
Ostatnio był: 22 Cze 2015, 11:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: Końcowe uzbrojenie

Postprzez Upiór w 16 Wrz 2011, 12:59

Pancerz - Bułat lub CS-3a, zależnie od potrzeb/nastroju ;P
Hełm - M12 Sfera ulepszony maksymalnie.
Broń:
*TRs 301 z granatnikiem, tłumikiem i zestawem celowników na każdą okazję ;D Ulepszony pod kątem celności jest świetną 'parasnajperką', nadającą się idealnie do walki na średnim dystansie, ale i na dużym rzadko zawodzi.
*Przypływ - zmodyfikowany Wintar. Broń na długie dystanse, kiedy przybliżenie w TRs'ie jest niewystarczające. Czasem wymieniam na Gaussa.
*Drapieżca -strzelba od Trapera ;D zabójcza na krótkim dystansie.
Poza tym mam w skrytkach masę różnego żelastwa, z którego okazjonalnie korzystam dla zabawy. Wyrzutnia rakiet, granatnik Bulldog 6, SGI Striełoka, Ryś... Hulaj dusza.
Artefakty:
Zależnie od kombinezonu.
Bułat - Bąbel, a drugi wymienny - Śnieżynka, Złota Rybka, Płomień, Świetlik - zależnie od potrzeb.
CS-3a - Dwa Bąble, Złota Rybka i jeden wymienny, zależnie od potrzeb.
"Dlatego - mimo druty, wieże i strażnice
Tam chcemy dotrzeć, gdzie nam dotrzeć zabroniono" - Jacek Kaczmarski, "Stalker"
Awatar użytkownika
Upiór
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 02 Sie 2011, 23:40
Ostatnio był: 22 Lut 2013, 13:46
Miejscowość: Ghost Town
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 14

Re: Końcowe uzbrojenie

Postprzez kasjusz21996 w 16 Wrz 2011, 21:19

Hmm ja od początku miałem mody na ulepszanie bez narzędzi i ograniczeń więc tak:
kombinezon: CS3a MAX. ULEPSZ. + Taktyczny Hełm MAX. ULEPSZ. + Artefakty bąble wszędzie lub BUŁAT MAX. ULEPSZ. + M12 sfera MAX. ULEPSZ. + bąble.
Broń: AN-94/2 MAX. ULEPSZ. Karabinier najpierw obsługa i niezawodoność, później na maksa. Alpine MAX. ULEPSZ.
Detektor swaróg
"Today is gonna be the day that they're gonna throw it back to you... By now you should've somehow realised what you got to do..." - Oasis
http://www.anarchifaq.most.org.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=Mrgh4eK9e5Q
Awatar użytkownika
kasjusz21996
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 24 Sty 2011, 16:51
Ostatnio był: 17 Lis 2020, 02:04
Miejscowość: Brody/Londyn
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 30

Re: Końcowe uzbrojenie

Postprzez ImTheShadow w 23 Wrz 2011, 19:06

Max. ulepszony egzoszkielet w tym też sermowotory (w skrzyni też jeszcze SEVA też max ale nie używałem często)
Broń to m.in snajperka "dragunov" (wiem nazywa się w grze inaczej) z noktowizorem i jakiś jeszcze karabinek szturmowy którego często nie używałem :p Nie ukrywając ogólnie wole snajperki :)
Artefakty na anty-promieniowanie jak najlepsze (nie pamiętam już jakie) + Grawi na zwiększenie udźwigu.
Oczywiście detektor swaróg :)
Jesteśmy Anonymous.
Jesteśmy Legionem.
Nie przebaczamy.
Nie zapominamy.
Oczekujcie nas.
Awatar użytkownika
ImTheShadow
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 17 Wrz 2011, 15:27
Ostatnio był: 04 Paź 2011, 20:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Końcowe uzbrojenie

Postprzez Svarog w 24 Wrz 2011, 22:14

Jak można grać w exo? :) Oczywiście SEVA, przynajmniej da się w tym biegać. Klameczka? Ostatnio używana? Honorowy PM, używany na zmianę z UMP Compact. Oczywiście wszystko zmodowane na maxa, UMP wali seriami. Broń długa - SGI Striełoka, chyba najlepsza broń w grze. Zmodowany mieści 40 pestek w magazynku a skuteczność ma porównywalną z Vintorezem. Vintoreza przez całą grę prawie nie używałem - wyjątkowo. Do SGI granatnik M203 - przydał się w kilku trudnych sytuacjach. W centrum usługowym polazłem od razu do góry, a na dole zebrała się horda kilkudziesięciu zombich. Myślałem, że już po mnie, tymczasem M203 rozwiązał problem hordy.

Btw, gdybym nie znalazł tego SGI, używałbym AC96, skuteczna i oszczędna broń. Masa pestek do niego. Minusem jest brak rozszerzenia magazynka do 40 szt.

Do końca został też ze mną detektor Svarog.

Krótko używałem pistoletów maszynowych - tylko na początku. Wcześnie zostały zastąpione permanentnie karabinem szturmowym. Ale najemników w oczyszczalni oczyściłem za pomocą MP5. No dobra, potem pomagałem sobie kałaszem AK74/U, bo pestki 19-tki mi wyszły.

Przez większość gry do polowania na mutanty używałem pompki. Na koniec zostałem z tą ozdobną, nagrodą. Znaczy się została w skrzynce, bo nie dałem rady dźwigać, trzeba było na prawdę zdecydować się na 1 typ amunicji.

Jeśli chodzi o snajperki, na początku trochę Vintorez, później gauss, chociaż w zasadzie użyłem go tylko w jednej misji ("jeden strzał").

Bardzo polecam używanie jak najwięcej broni krótkiej. Pistolety rządzą i dają niezłego kopa podczas walki. Najlepiej nadają się do eliminacji bandytów, mniejszych mutantów i słabszych monolitowców.

Grałem w zmodowaną wersję "I Work Alone". Bronie są troszkę inne więc (różnią się współczynnikami, wyglądem i dostępnością ulepszeń).

Mógłbym napisać, że ukończyłem grę z dwoma kompasami, ale sprzedałem wcześniej oba Brodaczowi. Za to dwa bąble miałem i złotą rybkę (z takich na prawdę unikalnych artefaktów).
Svarog
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 11 Gru 2009, 22:25
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 14:02
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 3

Re: Końcowe uzbrojenie

Postprzez mayer99 w 02 Paź 2011, 18:54

Ja właśnie niedawno skończyłem znowu CoP na poz. mistrz posiadając ( niezmiennie ;-)) moje ulubione gnaty:
1. pistolet Alpine - 14 naboi w magazynku + tryb szybkiej serii, z zaskoczenia wymiata; po mojemu no1 pistolet w grze,
2. my fav. GP37, po ulepszeniu 3 stopnia miodzio, tryb 3 strzałowy ze swoja celnością kładzie wszystko...
3. burza ( zmod. Groza od Żwawego ) z celownikiem i tłumikiem do walki na krótki dystans i w pomieszczeniach, dla mnie numero 2 w całej grze, poza tym ma wbudowany granatnik - mój sposób na chimerę... :-)
4. eliminator na mutanty - nie jestem fanem strzelb - stusuje na mutanty
5. i tu was zaskoczę....ze snajperek preferują SWU2-A też od Żwawego ma nieco lepsze statsy od seryjnego modelu, a po zmodyfikowaniu i założeniu tłumika strzela supercelnie z prawie 200m...Do Vintara jakoś nie mogę się przekonać...
Ostatnio edytowany przez mayer99 27 Gru 2011, 21:24, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 21 Lut 2024, 02:01
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: Końcowe uzbrojenie

Postprzez Kazynek w 02 Paź 2011, 19:17

Ja zawsze przemierzam zonę z takim samym sprzętem, nie tylko Zew Prypeci ale także Czyste Niebo jak i Cień Czarnobyla.

A więc po kolei:

Pistolet - PMm
Karabin - Akm 74/2
Kombinezon - Beryl

Do tego trochę żarcia, bandaży i apteczek. Nic więcej mi do pełni szczęścia nie potrzeba.

Pozdro :wódka:
Rozpad Związku Radzieckiego to największa katastrofa geopolityczna XX wieku - Władimir Władimirowicz Putin
Awatar użytkownika
Kazynek
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 28 Wrz 2011, 14:26
Ostatnio był: 15 Kwi 2012, 14:38
Miejscowość: Chorzów
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -11

Re: Końcowe uzbrojenie

Postprzez mustanggt500kr w 03 Paź 2011, 00:17

egzoszkielet
wintar
:+:
:wódka:

Uwagi moderatora:

Kolega chętny na 2 miesiące wakacji? - Wheeljack
Awatar użytkownika
mustanggt500kr
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 21 Sie 2011, 21:42
Ostatnio był: 25 Lis 2013, 21:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Końcowe uzbrojenie

Postprzez Rumcajs93 w 16 Paź 2011, 22:13

Ja niedługo będę kończył grę po raz -enty.
Na wyposażeniu mam maksymalnie ulepszony Pancerz Czystego Nieba CS-3a, Burzę od Żwawego, Eliminator - oczywiście wszystko ulepszone na maksa, a i jeszcze jako snajperkę mam Gauss'a
Ja Tu Tylko Sprzątam
:

Swierzbią Paluszki. Co ??
Awatar użytkownika
Rumcajs93
Łowca

Posty: 514
Dołączenie: 22 Lip 2011, 19:32
Ostatnio był: 19 Lut 2023, 12:57
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 86

Re: Końcowe uzbrojenie

Postprzez geralt23 w 02 Lut 2012, 04:31

Kiedy ostatnio przechodziłem grę miałem tak :

Broń z 1 okna : Odpicowane na max FT 200M
Broń z 2 okna : Ulepszony Eliminator
Detektor : Prototyp od naukowców
Kombinezon : Ulepszony na full egzoszkielet
Zero artefaktów (wszystkie sprzedawałem xD)
Dodatkowo w plecaku miałem Ulepszonego Vintara :wink:
Uwielbiam zapach napalmu o poranku...
Awatar użytkownika
geralt23
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 09:45
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 13:48
Miejscowość: PRYPEĆ
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Końcowe uzbrojenie

Postprzez Xertes38 w 03 Lut 2012, 23:19

Ja tam za bardzo nie pamiętam nazw EQ. Ale ja przez całą grę chomikowałem eq i na koniec gry miałem:
-około 2000 pocisków do kałacha
-około 1000 pocisków do snajperki tej szybkostrzelnej
-wszystkich apteczek 158
bandaży 230
-leków przeciwpromiennych 87
-kombinezon ten co dostać możemy od wojska, gdy dotrzemy do Prypeci
o i pocisków do pistoletu Fora-12 około 500
Na koniec gry miałem wagę 59.9 kg więc odradzam dużego chomikowania eq.
Tak samo miałem w Czystym Niebie (za bardzo chomikowałem)
I to chyba wszystko ale jestem zadowolony, że wydałem za tą zaje*istą grę 59 99 PLN w Media Ekspert.
Pozdro i zachęcam do zakupu całej serii. Już nie mogę się doczekać S.T.A.L.K.E.R. 2 :) :wódka:
Xertes38
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 02 Lut 2012, 23:23
Ostatnio był: 04 Lut 2012, 15:42
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Końcowe uzbrojenie

Postprzez djcycu w 04 Lut 2012, 14:34

To ja się też pochwalę...

- Dragunov.
- Groza od Żwawego.
- Egzoszkielet z funkcją biegu.
- SEVA.
- 500 naboi 5.45x39.
- 30 naboi 7.62.
- 10 granatów do granatnika.
- 5 apteczek.
- artefakty na zdrowie, krwawienie, promieniowanie i wytrzymałość.
- tłumik, celowniki.

Po co mi więcej szpeju? Poszukiwacz przygód nie musi mieć skrytek niczym Hitman...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości