Slownie:D

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Re: Slownie:D

Postprzez margarita w 09 Kwi 2013, 22:12

Wiecie, kiedy cygański pies ostatnio widział kość?
Kiedy miał złamanie otwarte.

:suchar:
– Tato, dlaczego nie możemy jechać z tobą?
– (do siebie) Bo jesteś mortalem, synku, a ja nie lubię paradoksu.

Za ten post margarita otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive woocash20.
Awatar użytkownika
margarita
Stalker

Posty: 191
Dołączenie: 14 Gru 2011, 19:17
Ostatnio była: 21 Lis 2015, 21:28
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 129

Reklamy Google

Re: Slownie:D

Postprzez Wunderwaffe w 09 Kwi 2013, 22:17

Cygańska drużyna piłkarska wygrała mecz. Trener mówi:
- No, teraz należy wam się coś odświeżającego. Garwij! Otwórz okno!
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: Slownie:D

Postprzez Omnibus w 13 Kwi 2013, 08:43

Spotykają Obama[O] i Kaczyński[K] Boga[GOD]. Obama się pyta;
[O]: Panie boże a kiedy w USA będzie kryzys?
[GOD]: Za jakieś 20 lat.
[O]: A to już nie za mojej kadencji.
[K]: Panie boże?
[GOD]: Tak?
[K]: A kiedy w polsce bedzie dobrobyt?
Bóg po długim namyśle odpowiada: To już nie za mojej kadencji.

Za ten post Omnibus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive scigacz1975, Cysiu.
Awatar użytkownika
Omnibus
Łowca

Posty: 536
Dołączenie: 20 Lut 2013, 09:07
Ostatnio był: 01 Mar 2021, 15:28
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 153

Re: Slownie:D

Postprzez Wunderwaffe w 13 Kwi 2013, 12:36

Kilka dowcipów chemicznych. Niezbyt śmieszne, ale napiszę.

Przychodzi argon do baru.
- Poproszę wodę z lodem - mówi.
- Wodę z czym? - zapytał barman.
Argon nie zareagował.

- Co mówi smutny chemik?
- Ale mam pH.
- A dlaczego jest smutny?
- Jego związek był nietrwały.

- Co mówi chemik, jak gra w karty?
- Potasuj.

- Jak szczeka pies chemika?
- Wodór, złoto, wodór, złoto, wodór, złoto.

:suchar: :suchar: :suchar:
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: Slownie:D

Postprzez Omnibus w 13 Kwi 2013, 20:19

Umiera pan Adam. Idzie do nieba, i po drodze spotyka Św. Piotra wkurzonego jak sto byków. Ten nagle odwraca się do niego i pyta się:
-czy to ty nie płaciłeś podadtku dochodowego z PZU?
-No ja.
-No to za kare wracaz na ziemie na 5 lat z brzydką żoną.
Pan Adam już na ziemi idzie na spacer ze swym "paszczunem". Spotyka swojego kumpla Piotra- brzydkiego jak noc, z piękną żoną.
-cześć Piotruś, a skąd u ciebie taka ładna żona?
-A wiesz że nie wiem- budzę się i zamiast starej żony- nową mam. Tak jakby z nieba spadła.
-To chyba fajnie.
-Ano fajnie. Ale jest problem.
-Jaki?
-Ona taka dziwna jest.
-Co to znaczy?
-Co noc w łóżku odwraca sie odemnie, i coś tam szemrze o "pieprzonym podatku dochodowym z PZU".

Za ten post Omnibus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wunderwaffe, Kudkudak.
Awatar użytkownika
Omnibus
Łowca

Posty: 536
Dołączenie: 20 Lut 2013, 09:07
Ostatnio był: 01 Mar 2021, 15:28
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 153

Re: Slownie:D

Postprzez Kpuc w 13 Kwi 2013, 20:49

Użytkownik komputera dzwoni do pomocy technicznej:
- Jaka to usterka?- pyta technik.
- Z zasilacza wydobywa się dym.
- Trzeba wymienić zasilacz.
- Nie! Muszę tylko zmienić pliki startup.
- Proszę pana, zasilacz jest uszkodzony. Musi pan go wymienić.
- W żadnym razie! Jeden facet powiedział mi, że muszę tylko zmienić pliki startup i to usunie problem! Wszystko czego potrzebuję, to znać polecenie.
- Przepraszam. Normalnie nie informujemy o tym klientów, ale istnieje nie udokumentowane polecenie DOS-u, które usuwa problem.
- Wiedziałem!
- Proszę dodać linię LOAD NOSMOKE.COM na końcu pliku CONFIG.SYS. Proszę mi powiedzieć, czy się udało.
Kilka minut później:
- To nie działa. Mój zasilacz wciąż dymi.
- No tak, jakiej wersji DOS-u pan używa?
- MS-DOS 6.22.
- Tu jest pana problem. Ta wersja DOS-u nie zawiera NOSMOKE. Proszę skontaktować się z Microsoftem i poprosić o nakładkę, która będzie zawierała ten plik. Proszę mi powiedzieć, czy się udało.
Godzinę później:
- Potrzebuję nowego zasilacza.
- Jak pan do tego doszedł?
- Zadzwoniłem do Microsoftu i zapytałem o NOSMOKE. Wtedy oni zaczęli mi zadawać pytania na temat typu mojego zasilacza.
- I co panu powiedzieli?
- Powiedzieli mi, że mój zasilacz nie jest kompatybilny z poleceniem NOSMOKE:)


Bandyci złapali (R) ruskiego, wywieźli go daleko za miasto nad rzekę i topią, najpierw na 10sekund po czym wyciągają i pytają pieniądze ? (R) Niet, Topią go drugi raz na 20 sekund po czym wyciągają i pytają, złoto ? (R) Niet, topią go 3 raz na 30 sekun, wyciągają i pytają coś wartościowego ? (R) Niet, słuchajcie, albo dajcie latarkę, albo głębiej zanurzajcie, bo tu nic nie widać.



Chłopak odprowadza swoją dziewczynę do domu po imprezie. Kiedy dochodzą do klatki, facet czuje się na wygranej pozycji, podpiera się dłonią o ścianę i mówi do dziewczyny:
- Kochanie, a gdybyś mi tak zrobiła laseczkę...
- Tutaj?! Jesteś nienormalny.
- Noooo, tak szybciutko, nic się nie stanie...
- Nie! A jak wyjdzie ktoś z rodziny wyrzucić śmieci, albo jakiś sąsiad i mnie rozpozna...
- Ale to tylko "laska", nic więcej... kobieto...
- Nie, a jak ktoś będzie wychodził...
- No dawaj nie bądź taka...
- Powiedziałam Ci że nie i koniec!
- No weź, tu się schylisz i nikt Cię nie zobaczy, głupia.
- Nie!
W tym momencie pojawia się siostra dziewczyny w koszuli nocnej, rozczochrana i mówi:
- Tata mówi że już wyrzuciliśmy śmieci i masz mu zrobić tą laskę do cholery, a jak nie to ja mu zrobię. A jak nie, to tata mówi, że zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie rękę z tego domofonu bo jest k*rwa 3 rano!
Ostatnio edytowany przez Kpuc 13 Kwi 2013, 21:39, edytowano w sumie 2 razy
Image

Za ten post Kpuc otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive k4r00.
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1812
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 23:18
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Slownie:D

Postprzez Pangia w 13 Kwi 2013, 21:26

Kpuc napisał(a):bla bla bla bla bla Godzinę później:

Albo nie zrozumiałem dowcipu, albo schowek w Twoim Windowsie zawiódł :P
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Slownie:D

Postprzez vandr w 14 Kwi 2013, 17:57

Wspomnienia z Beskidów:

:

Wspomnienia z Beskidów

2 sierpnia
Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu w Beskidach. Boże, jak tu pięknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

4 października
Beskidy są najpiękniejszym miejscem na ziemi !!! Wszystkie liście zmieniły kolory na tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniałe i okazałe, Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na świecie. Tutaj jest jak w raju. Boże !!! Jak mi się tu podoba.

11 listopada
Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się, a za oknem wszystko było przykryte białą, cudowną kołderką. Wspaniały widok. Jak z pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszliśmy całą rodziną na zewnątrz. Odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdową do naszego pięknego domku. Później zrobiliśmy sobie świetną zabawę - bitwę śnieżną (oczywiście ja wygrałem). Wtedy nadjechał pług śnieżny i zasypał to co wcześniej odśnieżyliśmy, więc znowu musieliśmy odśnieżyć drogę dojazdową. Super sport. Kocham Beskidy.

12 grudnia
Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Odśnieżyłem drogę, a pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z zasypaniem drogi dojazdowej. Po porostu kocham to miejsce.

19 grudnia
Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdną drogę dojazdową nie mogłem pojechać do pracy. Jestem kompletnie wykończony ciągłym ośnieżaniem. Na dodatek bez przerwy jeździ ten pieprzony pług.

22 grudnia
Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Całe łapy mam w pęcherzach od łopaty. Jestem pewien, że pług śnieżny czeka już za rogiem żeby wyjechać jak tylko skończę odśnieżać drogę dojazdową – ..

25 grudnia
Jeszcze więcej napadało tego białego, gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten sku*wiel... od pługu śnieżnego przysięgam - zabiję .. Nie rozumiem, dlaczego nie posypują drogi solą jak w mieście, żeby rozpuściła to zmarznięte, śliskie gówno.

27 grudnia
Znowu to białe chu*stwo spadło w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa z domu, oczywiście z wyjątkiem odśnieżania tej je*anej drogi dojazdowej za każdym razem kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod wielką górą białego gówna. Na dodatek meteorolog w telewizji zapowiedział dwadzieścia pięć centymetrów dalszych opadów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić ile to jest łopat pełnych śniegu.

28 grudnia
. meteorolog się pomylił !!! Napadało osiemdziesiąt pięć centymetrów tego białego ku*estwa. Ja pie*dolę - teraz to nie stopnieje nawet do lipca. Pług śnieżny na szczęście ugrzązł w zaspie, a ten ch*j przylazł do mnie pożyczyć łopaty. Myślałem że go od razu zabiję, ale najpierw mu powiedziałem, że już sześć łopat połamałem przy odśnieżaniu, a siódmą i ostatnią rozpie*doliłem o jego zakuty, góralski łeb.

4 stycznia
Wreszcie jakoś wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić cos do jedzenia i picia. Kiedy wracałem, pod samochód wskoczył mi jeleń. Ten pierdo*ony zwierz z rogami - narobił mi szkód na trzy tysiące. Przez chwilę przebiegło mi przez myśl, że jest on chyba w zmowie z tym chu*em od pługu śnieżnego. Powinni powystrzelać te sku*wysyńskie jelenie. Że też myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie.

3 maja
Dopiero dzisiaj mogłem zawieźć samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie jak zardzewiał od tej je*anej soli, którą jednak sypali drogę. Na podjeździe stał zaparkowany, umyty i błyszczący pług śnieżny z nowym kierowcą. Tamten podobno jeszcze leczy rozje*any łeb. Na szczęście od uderzenia stracił pamięć, bo jeszcze poszedłbym za ch*ja siedzieć.

18 maja
Sprzedałem tą zgniłą ruderę w Beskidach jakiemuś wypacykowanemu inteligentowi z miasta. Powiedział, że całe życie o tym marzył i zbierał kasę, aby na emeryturze odpocząć. A to się głupi . zdziwi jak przyjdzie zima i ten drugi . wyjdzie ze szpitala. Ja przeprowadziłem się z powrotem do mojego ukochanego i urokliwego miasta. Nie mogę sobie wyobrazić jak ktoś mający chociaż troszeczkę rozumu i zdrowego rozsądku może mieszkać na jakimś zasypanym i zmarzniętym zadupiu w Beskidzie...
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Pangia.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: Slownie:D

Postprzez Pangia w 14 Kwi 2013, 18:05

NIE CZYTAJ TEGO BO CI BOZIA RĘCE UPIE♥DOLI PRZY SAMEJ DUPIE:

Rozmawia żona z mężem.
- Kochanie, tak się zastanawiałam...
Mąż jej przerywa:
- Przepraszam, czy mam rozsunięty rozporek?
- Nie, misiu, dlaczego pytasz?
- No to po co otwierasz usta?
:suchar:
EDIT: Zapomniałem, że właśnie tu poznałem ten dowcip... :facepalm:

No tak, zmaściłem, przyznaję się, nie musicie mi cały czas wypijać za to Kozaków (a nie chcę posta usuwać, żeby nie było, że tylko Woland popełnia błędy)
Ostatnio edytowany przez Pangia 16 Kwi 2013, 15:19, edytowano w sumie 2 razy
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Gwizdek, Merhius, Kudkudak.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Slownie:D

Postprzez Wave w 14 Kwi 2013, 18:47

Kilka suchmewlców o Murzynach, niemieckich żołnierzach i Cyganach, czytasz na WŁASNĄ odpowiedzialność. Ogromna dawka suchego i czarnego humoru.

:

- Jak nazywa się producent odświeżaczy do Panzerów IV?
- Wunderwaffum!

- Co się stanie z polskimi cyganami za 20 lat?
- Legną w gruzach!

- Na co chorują Cygani?
- Na gruzlicę!

- Dlaczego Murzyn ma białe ręce?
- By nie pobrudzić bawełny!

- Co wynaleźli żydzi?
- Maski przeciwgazowe!

Idzie żyd i zemdlał na chodniku, zabrało go pogotowie gazowe.

- Co sądzi niewidomy SSman o Messerschmittach BF 109 E-1 i BF 109 G-2?
- Nie widzi różnicy!
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Slownie:D

Postprzez Omnibus w 15 Kwi 2013, 17:39

Jan Paweł II umarł, poszedł do nieba i przyjmuje go św. Piotr:
– Ty, Janie Pawle II, za twoje zasługi dla ludzkości i Kościoła dostaniesz Ferrari i najlepszą chatę w niebiosach!
JP II zadowolony jedzie sobie po Niebieskiej Autostradzie, wyprzedza wszystkich zadowolony z siebie, a tu nagle wyprzedza go jadące wiele szybciej piękne, czerwone Lamborghini, w którym siedział za kierownicą młody, straszliwie zapuszczony facet z długimi włosami. JP II zawraca z piskiem opon. Wraca do św. Piotra i mówi:
– Ja tu św. Piotrze poczyniłem takie zasługi dla ludzkości i naszej matki Kościoła, a tu mnie jakiś punk w cholernym Lamborghini na Niebieskiej Autostradzie wyprzedza! Zrób z tym coś!
Św. Piotr z zadumą w głosie:
– Ciężka sprawa, syn Szefa.

Jakiej narodowości jest amorek?
-to Rusek- biega z gołym dupskiem, strzela do wszystkiego co mu się nawinie , wykrzykując że robi to w imię pokoju na świecie.
Awatar użytkownika
Omnibus
Łowca

Posty: 536
Dołączenie: 20 Lut 2013, 09:07
Ostatnio był: 01 Mar 2021, 15:28
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 153

Re: Slownie:D

Postprzez Pangia w 15 Kwi 2013, 18:44

Nie wiem, czy było, dzisiaj nam te dwa dowcipy zapodał... ksiądz na religii :E
Pierwszy:

Siedzi grupka Żydów w komorze gazowej i gra w karty. Wchodzi SS-man i, zdziwiony, pyta:
- Co wy robicie?!
- Gramy w karty. Nie widać?
- No ale jak to? Siedzicie w komorze gazowej i sobie w karty gracie zamiast modlić się czy coś...?
- Nie pie♥dol, tylko drzwi zamykaj, bo gaz ucieka.
[tego "nie pie♥dol" ksiądz nie mówił, tylko jakoś inaczej to powiedział, ale już sam nie pamiętam jak :P]

Drugi:

Jedzie autobus wycieczkowy z Żydami do Oświęcimia. Niestety, po drodze autobus się psuje. Kierowca zakłopotany nie za bardzo wie, co zrobić, więc mówi pasażerom, że ich zostawi, a sam pójdzie poszukać pomocy. Idzie drogą i dochodzi do domku. Puka i otwiera mu gospodarz.
- Witam, czego pan potrzebuje?
- Panie, problem mam. Autobus mi się zepsuł, a Żydów do Oświęcimia wiozłem...
- No to co ja panu poradzę? U mnie w domu tylko jeden malutki piec...
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr, Tajemniczy, Cysiu.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Chómor :}

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości