UFO nad Czarnobylem !?

Litwo, ojczyzno moja, ty jesteś jak zdrowie, ile się trzeba cenić...

Postprzez madock w 08 Maj 2005, 22:06

Ja wiem dlaczego nad Czarnobylem lata UFO. Bo w nocy tak tam swieci od tych promieni, ze oni mysla, ze tam jest dyskoteka :D
Awatar użytkownika
madock
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:27
Ostatnio był: 18 Maj 2010, 12:34
Miejscowość: D.G.
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez K@F@R3K555 w 09 Maj 2005, 15:45

madock napisał(a):Ja wiem dlaczego nad Czarnobylem lata UFO. Bo w nocy tak tam swieci od tych promieni, ze oni mysla, ze tam jest dyskoteka :D
Przylatuja w odpasionych furach,z wlasnymi dj. Podlatula i okazuje sie ze to promieniowanie a oni na to: Cholera a zapowiadala sie taka zaje*ista impreza a to jakis rozdupczony reaktor a bleee :? 8) :mrgreen:
Załaduj bron,załóż maskę i pomódl sie.......Witamy w Czarnobylu...... S.T.A.L.K.E.R WZYWA CIĘ!!
K@F@R3K555
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:40
Ostatnio był: 28 Sie 2007, 23:27
Miejscowość: Czarnobyl rzecz jasna:]
Kozaki: 0

Postprzez ThreeZ w 09 Maj 2005, 22:17

Image
Awatar użytkownika
ThreeZ
Tropiciel

Posty: 315
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:21
Ostatnio był: 02 Sie 2014, 15:01
Miejscowość: Rybnik
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Postprzez Sieria w 28 Sty 2006, 16:50

noo a ja wirze w "zielonel udzki" tzn w pozaziemska cywilizacje...wiem ze to dziwne ale nie mozliwe zeby tylko na ziemi bylo zycie ..=/ (dla mnie to nie jest dziwne)
Flame..flame.....i remamber only that..flames...oh God......
Awatar użytkownika
Sieria
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 28 Sty 2006, 16:45
Ostatnio był: 09 Maj 2012, 21:50
Miejscowość: Mikolów
Kozaki: 0

Postprzez Leonid_Toptunow w 11 Cze 2006, 13:15

Dzien po prawdopodobnej katastrofie...

Bede strzelal: ruski samolot/helikopter/cos w tym stylu :P które mialo nakrecic film z powietrza... ale zdjecia nie widze.
(...)lub wielkiego ptaka (nie tego z ulicy sezamkowej).

...tylko tego z polityki... nawet dwa okazy sa.
Leonid_Toptunow
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 09 Cze 2006, 11:31
Ostatnio był: 11 Sie 2006, 13:17
Miejscowość: Czarnobylska Elektrownia Atomowa im. W. Lenina
Kozaki: 0

Postprzez ThaiWarrior w 18 Sie 2006, 12:57

Ja przegladalem sobie neta w poszukiwaniu materialow nt. kryptyd znalazlem taki portal internetowy http://www.zjawiska.hosted.pl/glowna.php (wszedl nawet na moja liste ulubionych), a w nim artykul o UFO ,w czasie ataku na WTC.Byl tam fragment o Czarnobylu wlasnie i o roli jaka odgrywa obca cywilizacja(cywilizacje?) na nsze zycie.

...Manifestacje NOLi mialy juz miejsce kilka razy podczas waznych dla calej ludzkosci wydarzen. Atak terroystyczy z 11 wrzesnia jest zapewne takim kluczowym wydarzeniem. Zakladajac, ze rzeczywiscie jest to tzw. TrUFO (prawdziwy NOL) pozostaje zadac sobie pytanie... Czy ONI interesuja sie tym co robimy? Wydarzeniami, które zmianiaja oblicze swiata? Wszystko mozliwe... Jesli tak jest w istocie to dlaczego tylko biernie sie przygladaja czasem naprawde wstrzasajacym wydarzeniom?

Nie kazdy z nas wie ale istnieje niepodwarzalny dowód na to, iz nie tylko sie "przygladaja" ale ingeruja w objawy ludzkiej glupoty i niweluja nasze straszne w skutkach bledy. Doskonalym przykladem jest katastrofa w Czarnobylu.

Jak podaje Arkadiusz Miazga w swoim opracowaniu pt. "ZAGADKA CZARNOBYLA" obiekt UFO mógl sie przyczynic do zmniejszenia skutków wybuchu rekatora!!! W nocy z 25 na 26 kwietnia 1986 roku, kilka chwil po slynnej i tragicznej w skutkach katastrofie elektrowni atomowej w Czarnobylu w okolicach zniszczonego reaktora pracowicy techniczni badajacy skutki wybuchu widzieli niezwykle wygladajaca kule swiatla poruszajaca sie po niebie. W pewnym momencie ze swiecacej kuli wystrzelily dwa jasnomalinowe promienie, prosto w plonaca elektrownie. Ponowny pomiar prominiowania wykazal iz poziom prominiowania spadl z 3000 do 800 milirentgenów na godzine. Zbieg okolicznosci?

Nie sadze. Obserwacji NOLi nad elektrownia w Czarnobylu bylo wiecej. W 1989 roku kiedy to ponownie doszlo do awarii reaktora w okolicach elektrowni obserwowano bursztynowy, owalny obiekt. Najlepszym chyba dowodem potwierdzajacym, ze obiekty UFO "interesuja sie" wydarzeniami w Czarnobylu jest zdjecie Aleksandra Krymowa, przedstawiajace niezidentyfikowany obiekt sfotografowany w 1990 roku w okolicach elektrowni...



calosc World Trade Center i UFO
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Postprzez Boras w 18 Sie 2006, 13:33

A ja wczoraj wyczytalem ze sa chrapki Gietkorogie :P

Niestety jestem z tych debili ktorzy nie uwierza jesli nie zobacza,ew. nie przeczytaja tego w wyborczej ;P
Core duo 1,86 stoj±ce na asusie p5w dh deluxe
2 giga ramu g.skill'a na 800
i moje dziecko ukochane radeon x1900xtx
cieszy mnie to niezmiernie
Awatar użytkownika
Boras
Tropiciel

Posty: 286
Dołączenie: 21 Mar 2006, 14:42
Ostatnio był: 03 Sty 2016, 16:07
Miejscowość: Sie biara dzieci?
Kozaki: 3

Postprzez Radion w 14 Cze 2007, 18:26

Boras napisał(a):A ja wczoraj wyczytalem ze sa chrapki Gietkorogie :P

Niestety jestem z tych debili ktorzy nie uwierza jesli nie zobacza,ew. nie przeczytaja tego w wyborczej ;P

To niech pojadą do Orli. A w orli robisz tak idziesz do sklepu kupujesz sobie napój(najlepiej bezalkoholowy bo cię posądza o pijackie zwidy), potem idziesz na łąki od strony rzek kładziesz się i jeśli masz szczęcie to widzisz jaka się migi zawracają(raz widzałem coś o bardziej kolistych kształtach ale to nie było UFO bo tak samo jęczało i zakręcało w ten sam sposób jak samolot).
Awatar użytkownika
Radion
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 10 Cze 2007, 19:11
Ostatnio był: 25 Gru 2008, 16:16
Miejscowość: 127.0.0.1
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Postprzez raosek w 09 Lip 2007, 19:02

Nol-e z Czarnobylem mają mało wspólnego już raczej uwierzę że nol-e latają nad bałykiem niż nad Czarnobylem
Awatar użytkownika
raosek
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 05 Lip 2007, 18:06
Ostatnio był: 13 Sie 2007, 15:24
Miejscowość: Warszawa
Kozaki: 0

Postprzez SithLord w 05 Wrz 2007, 15:44

to mogła być nawet zwykła wrona! Bierze sie pierwszą lepszą cyfrówkę. Nastawia się ostrość na coś odległego a następnie nie zmieniając jej robi sie fotke czegoś bliskiego. Niebo jest odległe i bedzie ostre, ptak jest blisko i jest nieostry i tyle!
Image

Stalker Clear Sky <- Nadzieja na lepszego stalka
Awatar użytkownika
SithLord
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 04 Wrz 2007, 20:50
Ostatnio był: 08 Lip 2008, 16:48
Kozaki: 0

Postprzez nagyatsu w 05 Wrz 2007, 20:55

Apropo's tego UFO to ja w nie jak najbardziej wierzę... Napewno słyszeliście o tym, że majowie prawdopodobnie nawiązywali kontakty z cywilizacją pozaziemską, stąd mieli tak zaawansowaną technikę... UFO to niekoniecznie musi być cywilizacja negatywnie nastawiona do człowieka i chcąca nas zniszczyć... Ja również nie wierzę, że w całym wszechświecie jesteśmy tylko my... Jeśli chodzi o ten Czarnobyl i WTC to pewnie jest to pic na wodę, fotomontaż ^^ Ludzie od zawsze wymyślali takie pierdoły i robili sensacje ...
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Postprzez SithLord w 06 Wrz 2007, 15:39

przy czym nie mówię że nie wierzę. Głupio by to wyglądalo jak bylibyśmy sami :P taki duży obszar...
Image

Stalker Clear Sky <- Nadzieja na lepszego stalka
Awatar użytkownika
SithLord
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 04 Wrz 2007, 20:50
Ostatnio był: 08 Lip 2008, 16:48
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czarnobyl i Prypeć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości