Rosyjska Strefa Zero

Litwo, ojczyzno moja, ty jesteś jak zdrowie, ile się trzeba cenić...

Postprzez Freezen360 w 11 Lip 2007, 08:15

Rain napisał:
Ja sie zastanawiam dlaczego naukowcy i inne stwory tylko gdybają co tam może być..nie łatwiej jest zebrać ekipę naukowców pod eskorta wojska i władować sie tam buldożerami i dźwigami? Tydzień intensywnej roboty i dowiedzieliby się czegoś. A tak domysły i przypuszczenia...na początku gdy Amerykanie zaczęli testować "stilta" ludzie myśleli że to ufo! Fakt że anomalii może tam być niespotykanie dużo ale nigdy nic nie jest w 100% naturalne i bez udziału człowieka..zwłaszcza na ziemi Wink


Jeśli ludzie by wiedzieli o tej wyprawie a by tu nagle ta grupa zniknęła albo co gorsza znaleźli ciała to ludzie mogli by zacząć panikować...
Freezen360
Tropiciel

Posty: 254
Dołączenie: 08 Cze 2007, 16:08
Ostatnio był: 19 Gru 2016, 20:45
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Reklamy Google

Postprzez MCaleb w 11 Lip 2007, 10:03

Freezen, tak by mogło być, ale powiedzmy, że tam się znajdują pewne laboratoria, w których rosyjscy naukowcy próbują odtworzyć znane im anomalie. Wiem, że pachnie teorią spiskową, czego nie lubię, ale mamy niezbadane jaskinie, a wojsko i rodzimi naukowcy się tam raczej nie pchają na siłę, więc taki wniosek może nie być zupełnie wyssany z palca.
Równie dobrze ktoś by mógł powiedzieć, że tam wylądowało ufo i przez to te anomalie. Tak naprawdę, to niczego nie wiemy o przyczynach ich występowania. Są wg mnie trzy rozwiązania:
1. Uwarunkowanie ziemi (czyli los - nagromadzenie takich a nie innych surowców naturalnych).
2. Siła ludzka (tajne laboratoria, etc. etc.).
3. Siła pozaziemska (statek ufo, "Piknik na Skraju Drogi", etc. etc.).
Skłaniałbym się głównie ku temu pierwszemu, a już na pewno wykluczył trzecie, lecz jak na razie brak mi jakichkolwiek dowodów, by to zrobić.
Zagadka podobna do tej z Trójkątem Bermudzkim.
There is nothing in this world worth believing in...
Image

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

Postprzez fjk w 11 Lip 2007, 10:07

witam po długiej przerwie ;) tak na temat: kiedyś SŁYSZAŁEM (tzn. dane nie potwierdzone) zę tak ogólnie to w ZSRR kiedyś chyba w latach 60-70 szykano ludzi o "zdolnościach parapsychicznych" mówiono że głowne badania były prowadzone na tematy: "pyrokinezy" (psychiczna władza nad ogniem czy coś) i "jasnowidztwem" czy "dalekowidztwem" (w USA nad tym też PONOĆ pracowano)... ogólnie to ja nie weim ile wtym prawdy a ile fikci.. teorie spiskowe są ciekawe jak się je z dystansem traktujr bo jak zvyt dosłownie zaczniesz je traktować to może zawłóadnąć, możesz zacząć się bać wzzystkich (wiadomo to mogą być: agenci, kosmici) ogólnie rosja jest "mege mega" tajemnicza... i dlatego jest taka piękna...
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez piranninja w 11 Lip 2007, 10:20

Jedziemy tam :D Ale swoją drogą: po co Rosjanie mieli by tam wjeżdżać z buldożerami jak już tam są ? coś w stylu x16 itp., ukryte laboratorium
Image
BORN TO SPAM
Awatar użytkownika
piranninja
Stalker

Posty: 138
Dołączenie: 11 Cze 2007, 21:49
Ostatnio był: 22 Sie 2007, 21:28
Kozaki: 1

Postprzez fjk w 11 Lip 2007, 10:25

wydaje się zę rosjanie działają na tej zasadzie: "olać ludzi niedaleko których robimy (wstaw co chcesz: testy, badania nad nową bronią, itp.) bo to dla dobra na przyszłość-dobra rosjii" coś na krztałt "mniejszego zła na przyszłość"... mówi się że to nie meteoryt spadł na syberię tylko pierwsze "atomowe coś" ale są to raczej teorie spiskowe różnej maści... więc to też tak noo można rozumieć jak się chce bo prawdy być może się nigdy nie dowiemy, a jeśli nie wiadomo o co chodzi (dla nas) to (najprawdopodobniej) chodzi o kasę (w naszym rozumieniu)...
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez raosek w 11 Lip 2007, 21:42

Rosjanie podczas wojny prowadzili różne badania .
Jeśli chodzi o tajne X coś tam .
Widziałem film z STREFY 51 (wiecie ufo widziane co tydzień tajne laboratoria jeszcze bardziej tajne bazy wojsko , sama pustynia i śmierć) Film ten pochodził od jednego z członków który nie wytrzymał (jego człowieczeństwo się odezwało czy jak tam) mutacji osób przeszczepów i tym podobnych eksperymentów film był okropny pokazywał całe lobalatorium ale zaras większość gości go olała że to podpucha nakręcone specjalnie i takie tam żeby zrobić aferę .Co najciekawsze w niedowiary wspominali też o STREFIE 51 (chyba tak) Według mnie to jest bardziej zagadkowe nisz cała Rosja i Ukraina co ciekawe na filmie widać było mutanty i jakość nagrania była cholernie słaba . Gość który opublikował film zaginął i takie tam ....
I co teorii spiskowej wam sie zachciało ?? Google i piszcie STREFA 51
Kiedyś sie interesowałem całą to strefą zagadkami itp itd ale ostatnio wszystko ucichło.
Jeśli chodzi o film poszukajcie w necie (nie pamiętam tytuły był bez dźwięku ale zajefajny)
Bardziej mi zaskoczyło OBE (było o tym dużo badań i jest dalej) Podróż poza ciałem!
Człowiek posiadający zdolność "wychodzenia z ciała", tzn. przebywania w danym miejscu wyłącznie duchem. Ciekawe czytałem o tym dużo ale podobniesz do stanu OBE trzeba dochodzić latami
Awatar użytkownika
raosek
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 05 Lip 2007, 18:06
Ostatnio był: 13 Sie 2007, 15:24
Miejscowość: Warszawa
Kozaki: 0

Postprzez piranninja w 11 Lip 2007, 22:10

a psionicy? co o nich myślicie? podobna rzecz tylko ze oni wykożystują swój umysł do ciekawych czynności, też się tym interesowałem
Image
BORN TO SPAM
Awatar użytkownika
piranninja
Stalker

Posty: 138
Dołączenie: 11 Cze 2007, 21:49
Ostatnio był: 22 Sie 2007, 21:28
Kozaki: 1

Postprzez fjk w 12 Lip 2007, 12:12

ogólnie to są żeczy o których lepiej nie wiedzieć, bo ta wiedza może przerazić do tego stopnia że się boisz wyjść z domu... (ja taką jazdę raz miałem... naczytałem się o już nie weim o czym xP) i jak byłem plecami do lasu zwrócony top słyszałem głosy xD więc... to działa na wyobraźnię... same teorie spiskowe mogą być wypuszczane przez rząd aby zastraszać mieszkanców kraju... ale to znowu są inne domysły =]
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez Radion w 19 Sie 2007, 15:19

Terminus napisał(a):Pioruny kuliste podobno potrafił wytwarzać laboratoryjnie genialny konstruktor Nicola Tesla (1856-1943), twórca między innymi radia (Marconi wykorzystał jego rozwiązania i opatentował), pilota bezprzewodowego i sterowanych robotów, a także autor prac teoretycznych o bezprzewodowym przesyłaniu energii, broni energetycznej i samowystarczalnych źródłach energii.

Ponoć zachowały się zdjęcia pokazujące te pioruny Tesli -ale mogę się mylić. Pamiętam to jeszcze z ze starej "Sondy" Kurka i Kamińskiego.

Tesla miał pecha wygrał proces o radio 3 miesiące po śmierci. A tak przy okazji widzieliście kiedyś cewkę tesli? Jak nie to powiem wam ciekawą rzecz, Cewka wytwarza wysokie napęcie dużej częstotliwości(czy jakoś tak) Image
Jak się przy takiej cewce połozy sie jarzeniówka to się ona świeci bez kabla.[/list]
Image
Image
Awatar użytkownika
Radion
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 10 Cze 2007, 19:11
Ostatnio był: 25 Gru 2008, 16:16
Miejscowość: 127.0.0.1
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Postprzez Nalewacz w 21 Sie 2007, 23:01

Ruscy nigdy sie liczyli z ludzmi. I tak jak kazdy kraj maja swoje tajemnice, a najpewniej ruskie maja ich najwiecej :]
Przyklady ?
Zbudowali bombowiec o napedzie nuklearnym - zaloga przedwczesnie zmarla na skutek promieniowania. "Oszczedzono" na oslonach ktore by obciazyly samolot i na drugim obiegu przez co promieniotworcze substancje wydostawaly sie na zewnatrz samolotu podczas lotu.

Loty w kosmos - system katapultujacy pilota wraz z siedzeniem testowano na wiezniach. Po prostu wsadzano ich w fotel i katapultowano

Testy nuklearne - ruscy maja na swoim koncie najwiekszy test nuklearny na ziemi - bolshoi tzar. Amerykanie po tescie wyslali żołnierzy do strefy wybuchu ale w nie duzej liczbie. Ruscy przeprowadzili manewry w skali dywizji. Do dzis lezy gdzies napromieniowany sprzet.

Jak widac stac ich bylo na wieleeee. Wiec wcale sie nie zdziwie, gdyby w okolicy Czarnobyla byly jakies laboratoria. Moze nie ze wzgledu na ewentualne anomalia, ale po prostu dla swietego spokoju. Czy nie ma lepszego sposoby na odseparowanie tajnego miejsca od swiata ? Nie posadzam ich o wywolanie katastrofy ale byc moze ja po prosty wykorzystali :]

Dobra koniec tych teorii spiskowych :D W sumie to fajnie podyskutowac ale nie ma to wiekszego sensu bo i tak sie prawdy nie dowiemy :]
Inwestujmy pieniądze w alkohol - on jest zdecydowanie najlepiej oprocentowany
Nalewacz
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 21 Sie 2007, 22:52
Ostatnio był: 24 Sie 2007, 18:16
Kozaki: 0

Postprzez Microtus w 22 Sie 2007, 22:26

Amerykanie też sie mają czym poszczycić. W dodatku są to informacje potwierdzone.
np: 1) W czasie prób lądowania w Normandii (próby barek do przewożenia żołnierzy) w strefę prób zaplątał sie ubot i zniszczył barkę + jedna uszkodził. Wyłowiono wielu rannych lecz zdecydowano o nie przewożeniu ich do szpitali tylko zatopiono z uszkodzonym statkiem.

2) Jeden z amerykańskich inżynierów wynalazł sposób desantu czołgów sherman. Założono kołnierz uniemożliwiający zatoniecie (wersja nazywała sie DUCK lub Donald Duck teraz nie pamiętam). Pan dostał medal. Czołgi użyto w czasie desantu D-day. 50 kilka sztuk, wszystkie zatonęły razem z załogami. Nie przetestowano ich w warunkach morskich tylko na jeziorze :)

Wszystkie wielkie mocarstwa mają swoje ciemne sprawki. Tylko o niektórych mówi sie częściej.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez donciu w 22 Sie 2007, 22:46

I tak USA wypada blado przy Rosji w zakresie nieludzkiego traktowania wszystkiego i wszystkich.
Awatar użytkownika
donciu
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 22 Lip 2007, 13:21
Ostatnio był: 03 Lut 2013, 13:10
Miejscowość: Świebodzice / ?????????
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czarnobyl i Prypeć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości