[Innovation Mod]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje w produkcji" służy do dyskutowania o modyfikacjach, które są w trakcie procesu tworzenia. Nie piszemy, ani nie zadajemy tutaj żadnych pytań odnośnie modyfikacji ukończonych (gotowych)!
Przy tworzeniu nowego tematu, jego nazwa powinna wyglądać tak:
[Nazwa moda] krótki opis/tekst, np. [Cebul mod] by Stalker.pl

Wybierz nazwę dla moda

Ankieta zakończyła się 03 Maj 2008, 17:40

Innovation Mod = Inno-MoD
44
71%
Gatean Mod - od s
9
15%
BSM - Bold Stalker Mod
8
13%
BIM - Bold Innovation Mod
0
Brak głosów
McMoD
1
2%
 
Razem głosów : 62

Postprzez WWW0 w 04 Maj 2008, 09:56

Powrót z NPP to dobry pomysł to żeby usunąć zwarcie też dobre bo można by sobie pozwiedzać tą lokacje.
WWW0
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 11 Lut 2008, 21:38
Ostatnio był: 22 Sie 2008, 08:08
Miejscowość: Łódź
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Stiven w 04 Maj 2008, 10:01

Sądzę, że to zrobią na pewno. w końcu freeplay to teraz standard w każdym modzie.

Ja natomiast proponuję porobić parę ester egg'ów, tak żeby była frajda jak się coś znajdzie, pierwszą sugestię już dałem w SB, można by poza tym dać parę nawiązań do fallouta, np. znaleziony water chip, albo G.E.C.K. Tych modeli nie jest trudno zrobić, a dało by to większą frajdę z grania.
Awatar użytkownika
Stiven
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 18 Sty 2008, 19:03
Ostatnio był: 12 Lis 2008, 19:21
Miejscowość: Stamtąd
Kozaki: 0

Postprzez Missile w 04 Maj 2008, 11:30

Monoliciarze z Prypeci zostaną wywaleni. Zastąpię ich mutantami, choć jeszcze nie wiem jakimi. Na pewno także będzie ostra sieczka.
Bramę blokującą wejście na stadion w Prypeci może usunę, muszę tylko znać jego współrzędne. Skoro mogę dodawać nowe elementy, to stare mogę też usuwać. A usuwanie idzie zawsze szybciej niż dodawanie ;)
Możliwość grania po przejściu gry - wiemy, że to standard. Jednak czy uda nam się to zrobić - zobaczymy.
Poza tym mamy już pozmieniane rzeczy za zadania, rzeczy w skrytkach, 12 nowych kombinezonów, nowe uzbrojenie frakcji i NPC'ów, 8 nowych broni, 6 nowych granatów do granatnika, Kordon, Bar i Wysypisko obsadzone nowymi mutantami, anomaliami a wkrótce i elementami otoczenia, nadejdą też nowe modele dla broni, nowe dźwięki, nowy, jeszcze lepszy HUD, nowa pogoda i BlowOuty, itd. Będzie się działo.
Pytanie: zrobi ktoś dodatkowy broń - granat dymny? Jeśli ktoś potrafi to bardzo prosimy.

//

Pierwszy screen z wysypiska:
S_Garb_1

Screeny lepiej wyglądają z wyłączonym HUDem. Bardziej przejrzyste. -C17
Tak, ale chciałem pokazać, że mamy nowy. A jak można wyłączyć HUD? Bo jeszcze tego nie robiłem.
Ostatnio edytowany przez Missile, 04 Maj 2008, 12:35, edytowano w sumie 1 raz

Missile
Wygnany z Zony

Posty: 452
Dołączenie: 15 Gru 2007, 15:17
Ostatnio był: 15 Kwi 2016, 20:14
Miejscowość: Valhalla
Kozaki: 9

Postprzez WWW0 w 04 Maj 2008, 12:22

Mam tylko jedną prośbe nie róbcie tych "efektów oparów" nie zabardzo mi się spodobały.
WWW0
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 11 Lut 2008, 21:38
Ostatnio był: 22 Sie 2008, 08:08
Miejscowość: Łódź
Kozaki: 0

Postprzez Ivari w 04 Maj 2008, 12:23

Nie myśl sobie, że ktoś będzie moda robił specjalnie pod Twoją osobę, bo coś Ci się nie podoba...

On tylko wyraził swoją opinię... Inf.

Updt: To była prośba, a nie opinia ;)
Ostatnio edytowany przez Ivari, 04 Maj 2008, 13:18, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Ivari
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 24 Sty 2008, 22:19
Ostatnio był: 22 Sie 2015, 14:28
Miejscowość: Warschau
Kozaki: 0

Postprzez Stiven w 04 Maj 2008, 12:46

A nie możesz wziąć granata z innego moda?? W AMK jest, wystarczy go sobie wyciąć.
Awatar użytkownika
Stiven
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 18 Sty 2008, 19:03
Ostatnio był: 12 Lis 2008, 19:21
Miejscowość: Stamtąd
Kozaki: 0

Postprzez Missile w 04 Maj 2008, 13:50

Opary zostawimy - na screenie może super nie wyglądają, ale za to w grze świetnie - wszystko robi się niebieskie, na prawdę fajny efekt.
Granat dymny wolałbym, żebyśmy zrobili sami. Nasz mod zamieścimy na pewno na gsc forum, a tam są goście z AMK, OL, SRP, Priboy itd. Szybko się skapną, że mamy coś z ich modów. Musiałbym pisać do gości z AMK czy pozwolą nam zamieścić ich broń w naszym modzie. Dlatego wolę, abyśmy większość robili sami. I tak już mamy trochę plików z innych modów. I fajnie by było, gdyby ktoś zajął się stworzeniem takiego granata. Trudne to nie jest.
PS. Mamy już BlowOuty.

Missile
Wygnany z Zony

Posty: 452
Dołączenie: 15 Gru 2007, 15:17
Ostatnio był: 15 Kwi 2016, 20:14
Miejscowość: Valhalla
Kozaki: 9

Postprzez Stiven w 04 Maj 2008, 14:26

To co piszesz według mnie jest trochę śmieszne, bez obrazy. OL oparty jest w połowie na na AMK, i nie wstydzili się ich poprosić, dzięki temu jest naprawdę dobry. Nie rozumiem, czemu wy nie mielibyście zamieści naprawdę niezłych pomysłów z AMK/OL. Bo wam samym to raczej ciężko będzie stworzyć to wszystko od podstaw. Gdyby chłopaki się zgodzili to wy byście przede wszystkim zyskali, raz, że mniej pracy byście mieli, a dwa, że mod miałby to co najlepsze i sprawdzone.
Gdyby tak każdy programista podchodził do tworzenia gier, jak ty do tego moda, to by od 5 lat żadna nowa gra, chyba nie wyszła.

PS. Co do easter eggów, zamierzacie zrobić parę? To by było już coś oryginalnego. Jeśli tak to uprzedzam był to mój pomysł, więc prosiłbym o wzmiance o mnie w Creditsach :wink: , a na serio mógłbym dać parę pomysłów. Jeśli się to przyjęło!
Awatar użytkownika
Stiven
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 18 Sty 2008, 19:03
Ostatnio był: 12 Lis 2008, 19:21
Miejscowość: Stamtąd
Kozaki: 0

Postprzez Missile w 04 Maj 2008, 14:33

Sęk w tym, że nie znam zbyt dobrze angielskiego i gdybym im wysłał prośbę naszpikowaną błędami to mogliby mnie uznać za jakiegoś niedorozwiniętka. OL w połowie oparty na AMK?Jedyne, co ma z AMK to SleepMod.
Jeśli uważasz, że źle podchodzę do tego moda to zastąp mnie. Team na pewno chętnie przyjmie nowych, uzdolnionych ludzi.
To ma być Innowacyjny Mod, a nie zbieranina różnych, mniejszych modów jak OL.
O EasterEggach już na SB pisaliśmy. Jak się uda to będą.
A za rzucenie pomysłem w creditsach nikt Cię nie umieści.
Zresztą w ogóle żadnych creditsów nie będzie. W Readme i opisach moda na stronach będzie napisane, kto moda tworzył.
Ostatnio edytowany przez Missile 04 Maj 2008, 14:36, edytowano w sumie 2 razy

Missile
Wygnany z Zony

Posty: 452
Dołączenie: 15 Gru 2007, 15:17
Ostatnio był: 15 Kwi 2016, 20:14
Miejscowość: Valhalla
Kozaki: 9

Postprzez Crisu w 04 Maj 2008, 14:35

Hej, wiesz... Ten pomysł z Easter Eggs'ami jest zaje*isty!
Mogłoby być jakieś nawiązanie do tego forum. Na przykład na fotce w X18 (pomieszczenie z lodówką w hali z bydlakiem).
Lub po prostu jakieś teksty/obrazki na ścianach (przykładowo zmiana logo Wolności czy znaku anarchii). Jest wiele wyjść. :D

Co do creditsów - w takim razie wszyscy tutaj powinni być zamieszczeni bo wszyscy się wypowiadali, rzucali pomysłami itp. A to trochę bez sensu.
Wydaje mi się, że zamieszczeni powinni być Ci, którzy tworzyli tego moda.
Osobiście też chciałem w jakiś sposób pomóc, ale...
1. Za późno się obudziłem, gdy "rekrutacja" się zakończyła i dałem sobie spokój.
2. Nie znam się na spawnach. Siedzę tylko w dźwiękach i teksturach.

A więc panowie - keep modding!
Ostatnio edytowany przez Crisu, 04 Maj 2008, 14:40, edytowano w sumie 1 raz
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Postprzez Stiven w 04 Maj 2008, 14:39

Z tym tylko żartowałem, bo za pomysł to raczej lipnie od razu w credits zamieszczać, ale powtarzam, że mogę dać parę pomysłów jakie i gdzie można zamieścić, a wtedy kto wie? :wink:


Edit:
Jeśli zamierzacie zamieścić, bądź już zamieściliście M134 (minigun), mam tutaj ciekawy screen z dużo lepszą texturą, ale samej textury jeszcze nie znalazłem.
Awatar użytkownika
Stiven
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 18 Sty 2008, 19:03
Ostatnio był: 12 Lis 2008, 19:21
Miejscowość: Stamtąd
Kozaki: 0

Postprzez Famiru w 04 Maj 2008, 17:03

Ale ten mini gun jest nie realistyczny. A co do moda, z P90 i PKM będzie ciekawie :).
Awatar użytkownika
Famiru
Tropiciel

Posty: 278
Dołączenie: 21 Mar 2008, 10:47
Ostatnio był: 13 Lut 2016, 16:23
Miejscowość: Białystok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość