Respawn wrogów

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Respawn wrogów

Postprzez trx753124 w 09 Lip 2010, 19:00

Witam ! :D

Jako ,że szukałem wszędzie moda lub rozwiązanie na respawn postanowiłem zapytać się bardziej doświadczonych Stalkerów ,a nie polegać na takim kocie jakim jestem ja. Zanim dojdzie do zbluzgania mnie jak to miało miejsce w innym temacie : tak wiem ,że już był taki temat odp była jednak niesatysfakcjonująca mnie ;/ tym bardziej ,że temat zamknięto. Ale do rzeczy. Wkurza mnie ,że kiedy wybijam grupę bandytów pojawia się znowu to samo z żołnierzami itp. Jest to wdłg mnie idiotyczne bo respawn przypomina ten z far crya 2 ,a nawet gorzej bo czeka się na wrogów mniej niż 5 min. Dlatego pytam czy jest MOD ( lub można zmienić coś w skryptach cokolwiek <błaga na kolanach> )który niweluje lub zmniejsza respawn ? jest totalnie nieklimatyczne ,że taka masa wrogów w kółko się pojawia ;/ Proszę o szybką odp.
trx753124
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 02 Gru 2009, 00:08
Ostatnio był: 28 Paź 2010, 19:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Respawn wrogów

Postprzez impulse_101 w 09 Lip 2010, 20:38

A jak twoim zdaniem mialby ten respawn wygladac? Wylaczyc sam respawn wrogow to nie problem tylko pusta zona bylaby nudna.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Respawn wrogów

Postprzez Bambosz107 w 09 Lip 2010, 21:27

Ale wybijesz wszystkich w Kordonie np. i co dalej? Nie będzie respawnu - lokacja będzie pusta.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Respawn wrogów

Postprzez trx753124 w 10 Lip 2010, 18:21

Według mnie w ten sposób ,że nie powinni się pojawiać i koniec kropka tylko mutanty i losowo na drogach bandyci ,a zdobyte placówki bandytów powinni zajmować Stalkerzy. Ale mniejsza o to widzę ,że od groma tu fanów o lejącego się potoku wrogów to tak jakby populacja zony się nie kończyła ;P . To jest jakiś sposób ,żeby Respawn wyłączyć ? bardzo potrzebuję PILNE !

-------------------

Jeśli ktokolwiek wie jak wyłączyć respawn w Stalkerze proszę odpisać

-----------------------------------

Już nie potrzeba S.T.A.L.K.E.R complete 2009 zniwelował natarczywy spawn wrogów :)

Uwagi moderatora:

Nie tak natarczywie - ati / nie dubluj postów... - Matrix Strefa14
trx753124
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 02 Gru 2009, 00:08
Ostatnio był: 28 Paź 2010, 19:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości