Real Time

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Real Time

Postprzez Ryślaw_Ryś w 31 Maj 2009, 22:56

Witam Wszystkich!

Pierwszy post i temat na forum więc mam nadzieje że spamu nie będzie.

Chodzi o to, że mam problem z ustawianiem czasu w SoC, chciałbym żeby czas stał się rzeczywisty, realny 1 minuta gry to 1 minuta rzeczywista coś jak w Operation Flashpoint
(używałem szukajki jak by ktoś pytał)

ale niestety:
[alife]
process_time = 900 ; microseconds
time_factor = 10; 1; ;396.0;ńęîđîńňü äë˙ äĺěîíńňđŕöčč ńěĺíű äí˙ č íî÷č
normal_time_factor = 10; ćčâîňíűĺ â îôôëŕéíĺ ďĺđĺěĺůŕţňń˙ ńî ńęîđîńňüţ, äĺë¸ííîé íŕ ýňîň ôŕęňîđ (÷ňîáű íĺ áĺăŕëč î÷ĺíü áűńňđî)


zmieniałem parametry w time_factor i normal_time_factor na 0 a czas zaiwaniał dalej jak szalony, (zrobiłem tak jak znalazłem poradę na forum JEDYNĄ jaka była)

zastanawiam się więc czy proces_time nie jest tutaj kluczowy do stworzenia czasu realnego.


Czy ktoś pomoże? I przepraszam jeżeli ktoś napisał jak to zrobić, bo ja działającej porady nie znalazłem.

EDIT:
ściągnołem takie cuś (Moda) do CS w którym czas ustala się wciskając klawisze f1 f2 f3 viewtopic.php?f=50&t=3700
i f1 odpowiada za czas realny... Jako że nie kumaty jestem w te klocki proszę o pomoc, ale co już sam wiem to opiszę mianowicie pliki są nie mal identyczne jak w SoC jednak po podmianie nie działają. Więc może częsciowe wycięcie kodu i wklejenie do SoC zadziała- chodzi o plik gamedata/scripts/ui_main_menu
Może ktoś pomoże.
Ale wydaje mi się że błędem jest ustawianie tak jak powyżej, chociaż faktem jest że wolał bym zmiane raz i na stałe a nie pod klawiszem ale lepsze to niż nic.

P.S. aaaaaa
takie grzebanie wciąga, już późno 2a.m. a spać się nie chce :P
taaa...
Ryślaw_Ryś
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 31 Maj 2009, 22:46
Ostatnio był: 31 Paź 2012, 12:27
Miejscowość: Stumosty :P
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Real Time

Postprzez The Witcher w 04 Cze 2009, 19:51

Zmień time_factor i normal_time_factor na 1 - u mnie działa. :D
The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 10:39
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

Re: Real Time

Postprzez Ryślaw_Ryś w 04 Cze 2009, 21:53

No to skoro u Ciebie działa to ja już wiem...
Musze zacząć grę od początku... żeby zadziałało :P
taaa...
Ryślaw_Ryś
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 31 Maj 2009, 22:46
Ostatnio był: 31 Paź 2012, 12:27
Miejscowość: Stumosty :P
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości