[PYTANIE] JAK UZBROIĆ INNEGO STALKERA

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

[PYTANIE] JAK UZBROIĆ INNEGO STALKERA

Postprzez TNT16 w 28 Lis 2010, 21:09

Witam mam takie pytanie , jak dodać/zmienić broń innemu stalkerowi . Np Chcę żeby Wilk miał wybraną przeze mnie broń i kombinezon , może mi ktoś powiedzieć jak to zrobić ? ew jak zrobić jeszcze coś takiego co było w Oblivion Lost ULTIMATE , że mogę go poprosić i będzie latał za mną i zabijał ?
TNT16
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 02 Sty 2009, 17:27
Ostatnio był: 24 Lis 2020, 02:25
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Noiseless Kora
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [PYTANIE] JAK UZBROIĆ INNEGO STALKERA

Postprzez WheeljackSPW w 28 Lis 2010, 21:23

O ekwipunku masz tu http://mod.stalker.pl/index.php?title=E ... PC'%C3%B3w
A jeżeli chcesz go zwerbować, musisz wyciąć odpowiednie pliki z Oblivion Lost ULTIMATE.
Awatar użytkownika
WheeljackSPW
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 10:41
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: [PYTANIE] JAK UZBROIĆ INNEGO STALKERA

Postprzez TNT16 w 29 Lis 2010, 19:25

Dzięki , a mógłby mi ktoś powiedzieć które pliki odpowiadają za noktowizor od kombinezonu bo nie chcę nowe tematu nie potrzebnie robić , tzn wygląd . Ogólnie chodzi mi o to żeby wyciąć z kombinezonu "Stelok Suit" tylko ten noktowizor taki w odcieniu szarości
TNT16
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 02 Sty 2009, 17:27
Ostatnio był: 24 Lis 2020, 02:25
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Noiseless Kora
Kozaki: 0


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości